sabca sabca komentáře u knih

Žít na vlastní pěst Žít na vlastní pěst Věra Řeháčková

kniha se dobře četla, protože je nabitá dějem. Škoda že velmi negativním. Věřím, že pokračování knihy Cesty z rodinného kruhu, kterou se chystám číst, bude trochu optimističtější.

22.07.2012 4 z 5

11.55 p.m. : (za pět minut--) 11.55 p.m. : (za pět minut--) Jana Kawuloková

Knížka se mi moc líbila. Zaujala mě od začátku do konce a musela jsem jí dočíst najednou. Taky mě překvapil konec. Klidně by mohla mít pokračování.

20.07.2012 5 z 5

Velká holka Velká holka Danielle Steel

Zajímavá kniha na téma "ošklivé káčátko". Dobře se četla.

15.07.2012 5 z 5

Osamělá smrt Osamělá smrt Lisa Jackson

Knížka přečtena jedním dechem. Už se těším na její pokračování. Ještě že jsem se zde v komentářích dozvěděla že je. V knížce to napsáno nebylo.

03.07.2012 5 z 5

Perleťový talisman Perleťový talisman Ann Maxwell

Knížka se mi líbila na začátku a na konci. Prostředek byl pro mě příliš zdlouhavý. Protože nejsem z těch, kteří si kouknou na konec a byla jsem zvědava jak vše dopadne, přelouskala jsem knihu celou. Konec byl velmi napínavý.

24.06.2012 3 z 5

Manželská hra Manželská hra Fern Michaels (p)

Do knihy se mi nepodařilo začíst, tak se k ní vrátím později.

18.06.2012

Zástava náhradního srdce Zástava náhradního srdce Věra Fojtová

V knížce jde o obvyklý trojúhelník. Manžel, manželka a milenka. Zajímavé téma, ale trochu mi vadil styl jakým je knížka napsaná.

17.06.2012

Světla Jihu Světla Jihu Danielle Steel

Knížka je zajímavá a čtivá jako většina knížek této spisovatelky.

14.06.2012 4 z 5

Sejdeme se v nebi Sejdeme se v nebi Šárka Junková

Přesto že knížka je pro mládež líbila se mi. Zajímavé téma.

06.06.2012

Stačí zavřít oči Stačí zavřít oči Jana Kawuloková

Velmi vtipná knížka. Stojí za to si ji přečíst. Místy jsem se smála nahlas.

06.06.2012 4 z 5

Srdce v temnotách Srdce v temnotách Táňa Keleová-Vasilková

Knížka se dobře četla od začátku do konce. Žádná hluchá místa a opravdu ze života. Doporučují přečíst.

29.05.2012 5 z 5

Milenky a hříšníci Milenky a hříšníci Lenka Lanczová

Taky se mi tato kniha moc dobře četla a klidně by snesla i pokračování. I když čtu ráda i její knihy pro mládež , taky jsem s nimi spokojená, přesto že od svého mládí mám již hodně daleko.

25.05.2012 5 z 5

Lži Lži Táňa Keleová-Vasilková

Jako každá kniha Vasilkové i tato se mi líbila. Téma manželských vztahů je vždy zajímavé.

21.05.2012 5 z 5

Vrakoviště lásky Vrakoviště lásky Eva Brabcová

přestože nenápadná, tak velmi dobře čtivá kniha nabitá dějem. Přesto že vážné téma, je proloženo humorem.

17.05.2012 5 z 5

V pavučině vztahů V pavučině vztahů Joy Fielding

Kniha se mi líbila. rozuzlení nakonec bylo nečekané. Stojí za to si tuto knížku přečíst.

15.05.2012 4 z 5

Za tvou lásku díky! Za tvou lásku díky! Šárka Jínová

Moc hezky napsaná knížka. Přesto že je napsaná pro dívky dobře se čte i dospělému.

10.05.2012 5 z 5

Tanec v kopřivách Tanec v kopřivách Věra Fojtová

Zajímavá kniha o zneužívání dětí v rodině a jak těžko se s tím děti svěří protože je jim vyhrožováno a myslí si že jim nikdo neuvěří.

07.05.2012 3 z 5

Noc, moře a hvězdy Noc, moře a hvězdy Heather Graham (p)

Kniha se mi líbila, ale daleko víc jsem si vychutala její kriminální román Začarovaný kruh.

04.05.2012 4 z 5

Začarovaný kruh Začarovaný kruh Heather Graham (p)

Kniha Heather Graham Začarovaný kruh se čte jedním dechem. Napínavá, spousta děje a rozuzlení až nakonec. Vřele doporučuji.

04.05.2012 5 z 5

Létem políbená Létem políbená Lenka Lanczová

Poprve se mi stalo u knížky Lenky Lanczový, že jsem se nemohla hned na začátku začíst. Potom už dobrý.

01.05.2012 4 z 5