Š.Ala Š.Ala komentáře u knih

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Nádherný konec...

21.02.2021 5 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

Celou knížku jsem si říkala, že je to tak divné... přitom jsem nemohla přestat číst. Všichni tři byli psychopati až do poslední kapitoly. Těším se na další díl a jsem zvědavá, jak se z toho poučili :-)

05.02.2021 5 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Úžasný příběh, který mně vtáhl do sebe od první stránky.

11.09.2019 5 z 5

Hledám přítelkyni pro konec světa Hledám přítelkyni pro konec světa Tiffanie DeBartolo

Bohem vyhloubená díra...
Snad první kniha, kterou jsem při čtení opravdu měla strach číst. Věděla jsem, jak to skončí, ale tak moc jsem si přála, aby to tak nebylo. Tak moc jsem si oba zamilovala, že konec jsem četla v naprostém transu. Asi jsem si příliš zvykla na sladké a růžové konce, ale život takový vždy není.

02.09.2019 5 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

Při čtení celé série jsem byla mnohokrát na rozpacích a to zvláště v prvním díle. Ale každým dílem to bylo lepší. Nutilo mě to si koupit další díl a nakonec i tento poslední. Úžasné, jak se dokázali navzájem stát lepšími.
Jo... bavilo mě to. I když s menšími výhradami :-)

06.05.2019 5 z 5

Talisman pro štěstí Talisman pro štěstí Helena Hunting

Za mě moc pěkná vztahovka. Bavila mě celá kniha. :-)

04.04.2019 5 z 5

Koruna nenávisti Koruna nenávisti Amo Jones

Kniha je naprosto chaoticky napsaná. Měla jsem často pocit, že tam chybí snad i celé kapitoly. Bohužel je konec tak zajímavě napsaný, že si asi přečtu i další díl :-(

30.03.2019 2 z 5

Osvobozená Osvobozená Sylvia Day

Pěkné a smutné zakončení :-)

10.02.2019 4 z 5

Zajímavý příběh, jsem zvědavá na další díl. Ale co mě na tom nejvíc vadilo, bylo to strašně množství cigaret.

17.12.2018 5 z 5

Manželské okovy Manželské okovy Klára Janečková

Kniha, která se skvěle četla. Úžasný výběr národností hlavních hrdinů. Konec napínavý a tajemný a vlastně smutný, protože podle všeho už Sofie nikdy nebude žít v klidu.
děkuji za pěkné počteníčko :-)

19.09.2018 5 z 5

Palác zrady Palác zrady Jason Matthews

Opět strhující konec a já už se nemohu dočkat pokračování. Doporučuji :-)

28.08.2018 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Nenadchla, ale neurazila. Ráda jsem se opět setkala se svými oblíbenými hrdiny, Hannou a Willem :-)

11.06.2018 4 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Přečteno... Kniha mě nezaujala od prvních stran, tak jako Za zavřenými dveřmi, každopádně se pěkně četla a o napětí (zvláště v poslední čtvrtině) nebyla nouze.
Celkem brzy jsem tušila, kdo za její "ztrátou paměti" může být, ale nebylo to naškodu.
celkově mi tato kniha v porovnání s předchozí přijde slabší a určitě by si zasloužila více propracovat, aby napětí bylo větší. :-)

01.06.2018 4 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Moc povedené čtení, teď se těším do kina a jsem zvědavá, jestli na mě film udělá stejně dobrý dojem, jako kniha.
A samozřejmě nemohu jinak než si koupit i další díl, protože bude jistě zajímavý. Těším se na tu "pořádnou děvku", jak s nimi zatočí...

13.04.2018 5 z 5

Mafiosa Mafiosa Catherine Doyle

Strhující a napínavý příběh, od kterého prostě nemůžete odejít.

09.01.2018 5 z 5

Inferno Inferno Catherine Doyle

Nemohla jsem se od toho odpoutat. Skvěle napsané. A u závěrečných zcén jsem měla pocit, že na sobě to teplo cítím. Skvělé, těším se na Mafiosa.

05.01.2018 5 z 5

Vrať mi můj sen Vrať mi můj sen Julie Garwood

Napínavé od začátku až do konce. Moc pěkné.... :-)

15.11.2017 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Jsem nadšená... Příběh moc pěkný a hlavní hrdinové senzační. Moc jsem se jimi bavila. Nejvíce se mi líbila Alexa a její vtipné komentáře a nebojácný přístup ke Caineovi. Její přístup k životu mi byl velice sympatický. Mrzí mě negativní komentáře k této knize, ale každému se nemusí líbit vše, že? :-)
Doporučuji.

31.08.2016 5 z 5

Chci tě svést Chci tě svést Monika Knápková

Moc pěkný příběh ze života, s krásným koncem, který jsem Lucii moc přála. Ale tak trochu mi bylo líto toho zlomeného srdce.

15.03.2016 5 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Nemůžu si pomoct, ale během četby jsem měla pocit, že se koukám na nějakou telenovelu. Každopádně napínavou a plnou zvratů. Asi neodolám a přečtu si i další díl. :-D

21.01.2016 4 z 5