Š.Ala Š.Ala komentáře u knih

Osm Osm Radka Třeštíková

Já bych to hodnotila i jako lehčí thriller. Rozhodně zajímavá kniha, řekla bych, ze života. Někdy mě až šokovalo, jak se jednotlivé postavy vybarvily a co jsou schopni kvůli lásce udělat.

18.09.2017 5 z 5

Na dně Na dně Megan Hart

Naprosto dokonalý příběh. Úžasný, napínavý, naprosto mě pohltil. Doporučuji. Rozhodně to není laciné erotické čtení.

15.03.2017 5 z 5

Pomněnkové matky Pomněnkové matky Lenka Chalupová

Velice napinavy roman, ktery proste jen tak nejde odlozit.
Zprvu jsem byla pri cteni prvnich stranek zmatena, ale pak to do sebe zacalo vse zapadat a davat smysl.
Nicmene bych ocenila, kdyby to autorka nenechala tak otevrene. Skoda...
Moc se mi libil pohled Cenka a jeho dcery.

23.06.2016 4 z 5

Rychle a nespoutaně Rychle a nespoutaně Kristy Bromberg

Tak tento díl je bezkonkurenčně nejlepší z celé série. A to nejen tím krásným konce... Celkově byla kniha napínavá, překvapující, sexy a konečně spolu začali CaR mluvit.

31.01.2016 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

A mě se snad líbila ještě víc než Bouřlivák.

27.11.2015 5 z 5

Mlhy Serengeti Mlhy Serengeti Leylah Attar

Bohužel pro mě veliké zklamání. Jediného čeho nelituji je, že jsem dočetla až do konce, protože epilog byl nejlepší.
Nevím, zda to mohlo být překladem, ale spousta věcí mi tam prostě neseděla. Škoda...

06.02.2020 2 z 5

Seznam mrtvých Seznam mrtvých Jennifer L. Armentrout

Do konce příběhu jsem si vlastně nebyla vůbec jistá, zda ten, kterého podezírám od poloviny knihy, je opravdu vrah. Napřed mě autorka trochu zmátla, ale nakonec to byl on. :-)

18.01.2020 4 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Vlastně nevím, co mám napsat. Při čtení jsem si říkala, jaké je to psyho, ale teď na konci mám vlastně jen pusu dokořán. Autorka mě opět nezklamala. Napínavé čtení.

29.09.2019 5 z 5

Legenda Legenda Katy Evans

Bohužel mě kniha spíše zklamala, 4 hvězdy dávám jen díky tomu, že jsem se mohla opět setkat s mými oblíbenými hrdiny. Možná to bylo i překladem, někdy mě přišel dost zvláštní.
Každopádně mě to neodradí si přečíst Racera :-)

26.09.2019 4 z 5

Muž v černém Muž v černém Sylvain Reynard

Super příběh. Jako bych četla bondovku :-) Jen tam chybělo protřepat, nemíchat :-D

08.09.2019 5 z 5

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Jakoby se mi před očima odehrávala pořádně ujetá komedie :-D

08.07.2019 5 z 5

Ledové střepy Ledové střepy Lenka Chalupová

Silný příběh....
Kniha se četla skvěle. Napětí až do poslední stránky. Poutavé, plné emocí, něco neuvěřitelné, ale každopádně napínavé čtení. Děkuji

28.04.2018 5 z 5

Andělský podíl Andělský podíl J. R. Ward (p)

Já jsem spokojená, řekla bych, že se mi líbil i více než první díl. Detektivní linka super, střídání postav udržovalo napětí a rychlý spád. Také se mě líbil pozitivní vývoj postav, jako třeba Gin...
Těším se na další díl, doufám, že na něj nebudeme muset čekat dlouho. Nemůžu se dočkat rozuzlení, opět je tam hodně nezodpovězených otázek a hlavně si nemyslím, že to udělal ten, koho na konci zatkli. :-)

28.03.2018 5 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Mám ráda mafiánské romance a tak jsem neodolala a do knihy se pustila. Kniha byla poutavá, na konci jsem nemohla přestat číst. Každopádně mi přišla kniha místy hodně naivní... ale je to přeci jen kniha... každopádně jsem se pustila do druhého dílu a ten slibuje mnohem více napětí a romantiky :-)

01.01.2018 4 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Mám ráda romantiku s detektivním napětím. Takže za mě pěkné počtěníčko.

05.11.2017 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

No konečně... Tento díl je pro mě nejlepší, napínavý... Samozřejmě, že jsme věděli, že to Reed neudělal... ale kdo tedy, když ne on???
Už chápu, proč jsem musela přetrpět druhý díl. Abych si mohla vychutnat díl třetí.
Ella byla bezva, že vlastně vůbec nezapochybovala nad nevinnou Reeda. Reed byl bezva, protože Ellu miloval a nechtěl ji opustit, byl k ní čestný a respektoval ji (i vícekrát za noc :-D ).
No a Ellin otec, to pro mě právě byla celé čtení největší záhada.

31.10.2017 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Chvilku jsem po této sérii pokukovala, váhala, zda se do ní začíst (protože moc nemusím středoškolské čtení). Ale... nakonec to nebylo tak hrozné.
Líbila se mi Ella, jak silná byla, jak uvažovala a nebyla naivní. Některé akcičky byly podivné (asi se už nedokážu vžít do středoškoláka :-) ). Je pravda, že při čtení mě kolikrát moc nejde spojit věk s chováním postav. A s tím mám právě problém ve většině knížek ze středoškolského prostředí.
No... každopádně mi zvědavost nedá a musím číst dál. :-)

23.10.2017 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Jsem spokojená, rozhodně mně kniha nezklamala. A zase jsem se utvrdila v tom, že bych si neměla číst komentáře dřív než přečtu knihu. Jen co jsem začala číst, tak jsem čekala, kdy to bude takovej propadák a kdy bude Ben ten velkej hajzlík a ono nic. Ben byl super a myslím si, že se s tim popral skvěle, vezmemeli v úvahu, že nic takového neplanoval. A Jim mně teda taky překvapil, pěkně se o Lenu staral. Ale je to jen kniha, pohádka... asi bych jinak pochybovala jestli se muze někdo tak tychle změnit. Ale láska dělá asi divy, že? Každopádně se to krásně čte.
Skvělá série.

14.01.2017 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tak tahle kniha mně opravdu pobavila. Celou dobu jsem se musela smát. Naprosto mě bavil Lenin humor a líbil se mi její přístup k životu. Rozhodně nebyla naivní. Líbili se mi její myšlenkové pochody, naprosto geniální. Za mně zatím nejlepší ze série. Těším se na Bena, doufám, že s nima se taky pobavím. :-D

12.01.2017 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Po roce jsem dostala chuť si opět přečíst tuto skvělou a vtipnou knihu. A opět mně nezklamala. Doufám, že se již brzy dočkáme slibovaného příběhu o Míši a Miloňovi. Už se těším...

03.02.2016 5 z 5