Š.Ala Š.Ala komentáře u knih

Kulti Kulti Mariana Zapata

Naprosto chápu tak vysoké hodnocení. Moc jsem si tento příběh užila, naprosto mě pohltil. No a Kulti??? Ten je rozhodně miláček :-)))

08.08.2019 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Celkem dobré počteníčko. Fitz mě teda asi tak 70% knihy štval,ale co už... :-)
Každopádně se už těším na další díl.

16.05.2019 4 z 5

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Wauuu... Nádhera, jeden z nejlepších příběhů, které jsem četla.
Kniha plná strachu, napětí, lásky, nenávisti a odplaty.
K této knize se rozhodně ještě vrátím.

14.01.2018 5 z 5

Spoutaný Spoutaný Emma Chase

Já si prostě nemůžu pomoct a musím to napsat! Já prostě zbožňuju autorčin styl psaní z pohledu chlapů. Vtipný, trefný, drsný, sexy.... Já CHCI další knihu od této autorky. DOPORUČUJI... :-)

18.05.2016 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Tato kniha dokonale zasáhla do mého života v naprosto správný čas. Úžasná, vtipná, poučná a nakonec zdrcující. Přiznávám, že na konci jsem nechtěla věřit slovům, které pan Hartl napsal. Ale i to k životu patří, že? Rozhodně doporučuji přečíst.

11.02.2016 5 z 5

Nepoučitelná Nepoučitelná Leah Raeder

No páni... Moc jsem si od knihy neslibovala kvůli hodnocení zde, ale naprosto mě dostala. Líbil se mi styl psaní, Maise i další postavy ( včetně pana učitele :-) . Líbil se mi i napínavý konec a přiznávám, že jsem si myslela, že to skončí jinak. Jo, fakt super. Stojí za to si ji přečíst, rozhodně je o něco jiná než mnoho dalších romantických knih.

12.12.2015 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Zajímavé...
Možná bych si přečetla i pokračování.

16.04.2022 4 z 5

Past lží Past lží Tarryn Fisher

Autorka má talent vymáčknout z postav ty nejhorší vlastnosti a rozhodně s nima nešetří.
Moc se těším na pokračování.

09.02.2021 5 z 5

Všechno, co dáme Všechno, co dáme Kerry Lonsdale

Krásné zakončení. Jakoby najednou všechny kolečka do sebe zapadly.

16.06.2020 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Tak to byla teda jízda... Wau...
Musím dát plný počet hvězd, i když jsem občas tomu příběhu nevěřila a hlavní hrdinka mě občas štvala svoji naivitou a hlavní hrdina svojí natvrdlostí :-D
Každopádně mě to bavilo a dokonce i rozesmálo.
Opět se ukázalo, že lži a nedůvěra ve vztahu je smrtící.
A happyend byl prostě úchvatný.

14.05.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Mám velké nutkání si jít pustit Hříšný tanec :-)

27.04.2020 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Pokud neodložíte knihu do poloviny trapného čtení, tak se přehoupnete do celkem příjemného počteníčka :-)

21.09.2019 3 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Nutně potřebuji pokračování!!!

15.09.2019 4 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Příběh určitě za přečtení stojí, opět jsem se pobavila :-)
Ale ta obálka??? Souhlasím, že je otřesná!!!

03.08.2019 4 z 5

Rebelské srdce Rebelské srdce Vi Keeland

Tak za prvé, na žádnou knihu mi nesedělo pořekadlo "Na posranýho i hajzl spadne", víc než na tuto :-D
Za druhé, líbila se mi Gia, že nebyla hysterická blbka, ale vše brala s nadhledem, i když jí to zraňovalo a vždy myslela na toho druhého :)
A za třetí, i když jsem si Rushe zamilovala, tak fakt mu to teda dost dlouho trvalo :-)
Obě knihy byly krásné a vtipné. Na léto dokonalé. :-)

26.06.2019 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Do půlky knihy mě příběh příliš nebavil, ale pak super. Mám tuto autorku ráda.

09.01.2019 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Super pohodové, vtipné počteníčko. :-)

03.01.2019 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Kniha mě naprosto uchvátila. Od začátku až do konce mě kniha bavila. Střídání hlavní postavy ve mě udržovalo napětí a čím víc se kniha blížila ke konci, tak jsem byla zvědavější. Konec se mi také líbil, jen jsem zvědavá, komu James vizitku předá. :-)

17.05.2018 5 z 5

Všechno, co máme Všechno, co máme Kerry Lonsdale

Úchvatné. Vůbec si nedokáži představit, že bych něco podobného prožila. A co dál? Jsem moc zvědavá, jaký život má teď Aimee.

09.05.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Splnila moje očekávání. Napínavá, žhavá... prostě jsem se od ní nemohla odtáhnout. Hlavní hrdinové mi přirostli k srdci a přesto, že jsem si někdy říkala, že je to přitažené za vlasy, tak stejně musím dát plný počet. Jsem se asi zamilovala. A chtěla bych číst další příběhy, které si tato autorka vymyslí. :-)

09.10.2017 5 z 5