Ruushi-chan Ruushi-chan komentáře u knih

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Wow. Prostě wow. Neměla jsem vůbec žádná očekávání a tahle kniha mne naprosto pohltila. Stačil mi jeden den na to abych ji celou zhltla. A bohové. Stalo to za to. Jediné co mě ničí je, že nemám doma pokračování, které tak moc potřebuji.

16.05.2018 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Knihu jsem hodně podceňovala. Začátek jsem totiž četla hned 2x a poprvé jsem knihu zavřela s tím že takové hovadiny nečtu. Podruhé jsem se k ní dostala když mi ji mamka dovezla jako dárek z výletu. Inu, nenechávám knihy co vlastním nepřečtené, takže jsem se k ní znovu poněkud skepticky vrhla- vždyť přeci až tak populární young adult fantasy nebude nijak zvlášť dobré. Nakonec kniha velice překvapila. Rozjezd byl sice dosti pomalý (a nudný), ale jakmile se dostala do Zlomuvalu tak mne to chytlo a nemohla jsem přestat. Teď již čtu 4.díl a baví mne to.
takže v konečném důsledku jsem ráda za to že se mi dostala do rukou. I když v mých naplánovaných knihách je až moc titulů. Jako oddechovka poslouží dobře

05.03.2018 5 z 5

Renegáti Renegáti Marissa Meyer

Nevěřila jsem tomu že ta kniha bude tak dobrá. Byl okolo toho šílený poprask a to mě udělalo skeptickou... inu, musí se nechat že je to opravdu snad nejlepší kniha tohoto roku ♡ doufám ze brzy výjde další díl. Vůbec se mi nechce čekat. Celou knihu jsem přečetla jen za cestu na Humbook a prostě... potřebuju další díl ♡

29.10.2018 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Na knihu jsem četla pár recenzí a následně si ji s jistými obavami vyzvedla v knihovně. Trochu jsem se bála, neboť jsem po letech čtenář vybíravý. Inu, musím říct že kniha nezklamala! Sice jsem ji četla dlouho, protože se objevily i jiné knihy (a ona zrovna není vždy chuť tahat s sebou někam tlustou bichli v tvrdé vazbě). V konečném důsledku jsem si ale knihu užila a s chutí se vrhnu na další díl. Prostě kniha podle mého gusta.

15.07.2017 5 z 5

Krutý princ Krutý princ Holly Black

Na knihu jsem se opravdu moc těšila čekala na ni. No a pak naráz byla v tašce na Humbooku, takže jsem se na ni hned vrhla. A moje prvotní nadšení mírně opadlo. Inu, já hlava skopová si nepřečetla anotaci. Takže moje očekávání nebylo naplněno a já naráz četla něco jiného než co jsem si představovala že to má být. Takže na jednu stranu zklamání. Na druhou stranu autorka moc dobře píše a celá kniha byla hezky čtivá a vlastně i chvílemi vtipná. I když co si budem, občas jsem měla chuť postavám něco omlátit o hlavu (třeba židli) a některé jsem měla chuť minimálně pobodat.
Nakonec je to dle mého názoru relativně jednodušší čtení na dlouhé podzimní večery. Mohlo být líp a mohlo být i hůř.

07.11.2018 4 z 5

Jak vycvičit draka Jak vycvičit draka Cressida Cowell

Úplně jiné než film. A taky mnohokrát lepší. Knihu jsem četla hned několikrát a i když je určená mladším, tak ji s chutí občas vezmu do rukou

22.03.2018

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Po dlouhou dobu mi zabírala místo v batohu a následně i na poličce. I tak jsem ji s chutí (i když pomalejším tempem než bych chtěla) přečetla. A musím říct že nezklamala. I když tam byly části kdy jsem se fakt nudila, tak mne kniha dosti bavila. Zamilovala jsem si nové postavy a už se těším na další díl.

22.03.2018 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Knihu jsem si vybrala čistě náhodně a to byla chyba. Možná jsem na tohle moc malý strašpytel, ale kniha mě vůbec nevyděsila a co hůř- vůbec mě nebavila. Hlavní hrdina mi připadal divný a děj (pro mě) vyloženě nudný. Asi jsem prostě moc vybíravý čtenář. Abych nebyla jen hnusná tak musím pochválit krásnou obálku knihy a úžasné fotky. Stejně tak i rozdělení kapitol vypadalo super. Škoda že se mi ten děj moc nezamlouval. Na pokračování se asi nevrhnu, ale kdo ví.

26.06.2017 odpad!