ronnies.library ronnies.library komentáře u knih

Alespoň prozatím Alespoň prozatím Amélie Salingerová

knihu jsem dostala na spolupráci a upřímně jsem z ní nadšená. ze začátku je popsáno jak začínal covid a já jsem to vzala jako svůj osobní deník a vzpomínala, co jsem jaký den dělala a psala si do knihy svoje zážitky. bylo to zajímavé opět otevřít staré časy. po tomhle přišla na řadu ta sladká romantika a aaa. tohle bylo tak růžovoučký a nevinný. Amélie je rozhodně naše česká Jenn Bennet a napsala naprosto feel good příběh. není to žádný nereálný příběh ba naopak. důležitost komunikace a svěřování se svými pocity zde bylo dost podstatné. tohle je taková malá příručka jak by měl vztah vypadat, hlavně se mi líbilo zpracování…happily ever after, ale co bylo pak? to se dozvíte při čtení této luxusní české knihy. naučilo mě to nepodceňovat české autory. díky!
Snad jednou je pár stran z pohledu Jakuba, kde si dopisuje se svým nejlepším kamarádem Tomášem a tohle povýšilo Alespoň prozatím o level výš. jo a Tomáš better than Jakub

27.07.2022 5 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Tajemství mi přišlo poněkud slabší. tahle série je, ale skvělá. stále se opakuje stejný scénář a stejný styl humoru, ale já jsem vždy nadšená a umírám smíchy. ozvláštněním zde byla dcera hlavní hrdinky, která byla naprosto kouzelná a Peter s Violet tvoří fakt nádherný pár. jo a nejvíc postava byla zase babča a William. xdd

27.07.2022 3 z 5

Vášeň Vášeň Geneva Lee

nepopulární názor asi. mně se to fakt líbilo. taková naivní royal pohádka pro dospělé. tím, že jsem si přečetla popisek na začátku, tak jsem si to vzala po svým. pohádka, oukej beru na vědomí a nečekala jsem od toho nic extra. jasně bylo to asi trošku too much, ale na jedné straně si říkám proč nee. opět jsem, ale našla ,,chyby” v překladu, to bylo fakt příšerný a vím, že to štvalo víc lidí. no, ale prostě se mi to líbilo haha. a hlavně jak je něco royal, to já můžu.

27.07.2022 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

slyšela jsem vždycky samou chválu na Papírovou princeznu. po strašně dlouhé době jsem ji sehnala a byla jsem zklamaná. neříkám, že to není dobrý příběh, ale mně tam prostě něco nesedělo. něco mi tam přišlo strašně zvláštního a upřímně jsem opravdu zklamaná. radši nízké očekávání než být nadšená. nemyslím si, že je to něco echt wow. kdyby mi bylo o 7 let méně, tak bych to milovala a četla pořád dokola. teď už bohužel ne. mrzí mě to, ale jsem ráda, že knihu můžu poslat dál a na další díly se asi ani nechystám. pro mě to bylo zkrátka až moc dětské a naivní.

27.07.2022 3 z 5