Ronnie68 Ronnie68 komentáře u knih

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Kniha vůbec nebyla špatná, ale opět bych řekla, že druhá půlka knihy byla lepší a napínavější.

07.07.2014 4 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Byla to jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Prakticky se skoro četla sama.
Abych řekla pravdu, před knížkou jsem viděla seriál, ale řekla bych, že když to můžu s tím seriálem srovnat, knížka byla v některých ohledech barvitější.

28.06.2014 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Kniha se mi četla docela dobře. Zachycuje zde jaký byl tenkrát život .. jak hrozný to bylo ve válce.... Vlastně bychom si z téhle knihy měli vzít ponaučení, že my se máme v dnešní době mnohem lépe, než autor v té své.
Kniha byla opravdu zajímavá.

17.06.2014 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Tohle byla jedna z mála knížek z povinné četby, co se mi opravdu dobře četla - s jednoduchým a dobře srozumitelným dějem. A k tomu, že se příběh odehrává na pozadí 1.sv. války ve Francii.
Mě se opravdu líbila.

05.06.2014 5 z 5

Velký Gatsby / Poslední magnát Velký Gatsby / Poslední magnát Francis Scott Fitzgerald

Kniha se mi dějem opravdu líbila. Nemusím ani vidět film. Prostě jednoduchý příběh po 1. sv. válce ( jediné co mě občas mátlo, bylo přeskakování v ději - že se vracel ve vyprávění o 5 let nazpět, ale bylo to k tomu, aby vysvětlil ty události )

05.06.2014 4 z 5

Těžká hodina Těžká hodina Jiří Wolker

Některé balady se mi četly dobře, ale některé jsem musela číst víckrát, abych pointu pochopila. Jinak podle mého názoru je to dobrá kniha s 22 baladami ( někdy i krátkými)....

23.05.2014 4 z 5

Titanic: Deník dívky z roku 1912 Titanic: Deník dívky z roku 1912 Ellen Emerson White

Byl to úžasný příběh popsaný z pohledu malé holky ..... na konci jsem se skoro i rozbrečela ... myslím si, že to byl fakt dobrý příběh.

13.05.2014 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

kniha se mi četla dobře...... ale lepší byl až ten konec ..

06.05.2014 3 z 5

Hádův chrám Hádův chrám Rick Riordan

Je to úžasná dobrodružná kniha.

18.04.2014 5 z 5