Ronnie37 Ronnie37 komentáře u knih

Navždycky Navždycky Nofreeusernames (p)

Je to skvělá knížka, nechápu proč to všichni tak hejtují, já jsem to měla přečtený za dva dny a mega mě to bavilo. Je samozřejmý že to není pro ty 40-50ti letý babky co tady asi píší ty mega hejty, spíš bych řekla že je to tak od 14 let do 20/30 ? Nevermind. Je to úžasná knížka, myslím že se autorce moc povedla a těším se na pokračování! Calm down, lidi. Autorka se snažila!

24.03.2021 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Tahle knížka je úžasná. Zamilovala jsem se do ní už po pár kapitolách :) Ten konec byl fakt skvělej, tu zápletku jsem nečekala :D Doporučuji ještě přečíst prvně 1. díl.

06.01.2021 5 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Kasie opět nezklamala :) Miluju tuhle autorku a všechny její knížky :33

Padnout a vstát Padnout a vstát Estelle Maskame

Ehm... Jak to říct, takhle kniha je pro mě hodně komplikovaná. Začátek se mi líbil, ale postupem času jak jsem knihu četla dál se to začínalo měnit, a to z jediného důvodu - MacKenzie. Nejen že mi je tato hlavní postava nesympatická, její chování a rozhodování je třešničkou na dortu. Jako co prosím? Rozhodnout se jestli ublíží svému klukovi ( zase ) nebo nejlepšímu kamarádovi ? Tak snad jasný ne? A co takhle možnost neříkat to nikomu jak ji o to prosil Holden? Ale ne, ona je tak chytrá že to řekne jejímu ex, kterej je úplnej debil a ublíží tak oboum ;)) Jako jasný, Holden prostě udělal chybu že to nikomu neřekl, ale tak buďme upřímní, kdo by se v jeho situaci zachoval líp? Hádám že moc lidí teda ne. Ale to ještě není to nejhorší, nebojte. Věc co mě extrémně naštvala je ten konec. Ty dvě hrdličky nečekaně spolu, mucky mucky ale jak to dopadlo s Holdenem? To je to co mě nejvíc zajímá a není to tam! Když konečně sebral odvahu a šel se sám přiznat, tak jak to s ním skončilo? Šel do vězení? Upřímně doufám že ne... Jako oukej, není to zrovna andílek ale berte ohled na to, že to jak se choval bylo z toho důvodu co musel prožívat a co tajil. Každopádně, ty 3 hvězdy strhávám kvůli Kenzie, otevřenýmu konci a tomu jak to dopadlo s mojí oblíbenou postavou Holdenem. Yop. A abych taky řekla i něco pozitivního, tak ostatní postavy jsou celkem dobré, nejlepší je z nich asi Will. Nestojí na ničí straně a chová se tak jak se kámoši mají chovat. Takže tak, můj komplikovaný a dlouhý názor je opět tu, užívejte :)

15.07.2021 3 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Hhh, tak z Kadena se stal můj další knižní crush :33 ale upřímně, zamilovala jsem si ho už od prvního dílu :D

Podlý král Podlý král Holly Black

Skvělá knížka, těším se až si přečtu poslední díl. A ten konec mě dostal, Cardan je prostě neskutečnej! :D Rozhodně nejlepší postava celé série, hrozně jsem si ho oblíbila :33

27.07.2021 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tohle je naprosto fantastická série knížek! Už od začátku jsem věděla že se mi bude líbit. Skvělý příběh! I když v té části jak tam přišel Kaden a Rafe jsem doufala aby měli prohozené ty role... No nebudu spoilovat, ale já jsem tým Lia & Kaden forever :33

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

I love you, Kasie :33

Tohle byla jedna z mých prvních knížek, a asi mě to i motivovalo kupovat si další a další knížky :D

Fakt dobrá knížka :3

Má první láska Má první láska Tanja Voosen

Do týhle knížky jsem se úplně zamilovala. Dobrý děj, super postavy, čte se to úplně samo. Btw skvělý výběr jmen :3

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Začátek byl docela v pohodě, pak to ale začalo být nudné, obyčejné...

08.01.2021 1 z 5

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Já to asi píšu všude, ale... skvělá knížka :) Sice jsem ten konec čekala, ale i tak mě to hrozně bavilo :3

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Super příběh, hezky napsané. Knížka se mi moc líbila. Něco jako kráska a zvíře :)

04.01.2021 4 z 5

Bojovnice slunce Bojovnice slunce P. C. Cast (p)

Další fajn knížka, ale opět nepřeložené pokračování... Tohle už mě fakt štve.

04.01.2021 3 z 5

Trón zo skla Trón zo skla Sarah J. Maas

(SPOILER) Skvělá knížka, určitě jedna z mých nejoblíbenějších. Autorka píše skvěle, hrozně se mi její psaní líbí :3 Akorát mě mrzí že rozdělila moji oblíbenou trojici Doriana, Celaenu a Chaola - z prvních tří dílů... Jinak je to celkově super série.

Království popela Království popela Sarah J. Maas

(SPOILER) Mega top knížka, jedna z nejlepších v celé sérii, 100% doporučuju! Btw. chudák Manon, je mi jí moc líto :'c

08.10.2021 5 z 5

Minotaurus Minotaurus Michaela Burdová

Miluju Awrixela :33

20.08.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Trochu něco jinýho než jsem čekala, ale jinak to ušlo ¯\_(ツ)_/¯

20.07.2021 2 z 5

Sníh nebo popel Sníh nebo popel Sara Raasch

Skvělá série :)

Políbená ledem Políbená ledem Amanda Hocking

Pokračování opět skvělé, celá tahle série se mi moc líbí :)

Mrazivý oheň Mrazivý oheň Amanda Hocking

Skvělá knížka, hrozně mě bavila. Doporučuji :3