Romalu Romalu komentáře u knih

Počong aneb O pinoživosti lidské existence Počong aneb O pinoživosti lidské existence Tereza Semotamová

Asi to má být satira na dnešní dobu, ale moc jsem se nechytala. Připadá mi, jako kdyby si autoři dělali legraci i z nás, čtenářů, ale ne tak úplně příjemným způsobem… Byly tam vtipné momenty, kdy jsem se smála. Ale kdybych teď měla shrnout, o čem kniha byla? Já nevím!

11.07.2022 2 z 5

Kompars Kompars Scott Westerfeld

Dočetla jsem, jenom abych neměla černé svědomí, že jsem knížku odložila... Vyloženě špatná nebyla, ale nebude patřit k těm, ke kterým bych se vracela.

11.07.2022 3 z 5

Báječný svět shopaholiků Báječný svět shopaholiků Sophie Kinsella (p)

Já jsem teda měla velký problém s tou hlavní linkou, omlouvám se za spoiler… Ale hlavní hrdinka nemůže zkrotit svoji nákupní vášeň, neplatí kreditky, a záporná postava je chlap, který po ní konečně chce splacení dluhů?! Já nevím, tohle mi prostě přijde… No minimálně mi to nepřijde vtipné.

11.07.2022 1 z 5

Bertík a čmuchadlo Bertík a čmuchadlo Petra Soukupová

Je super, že u nás vycházejí knížky pro děti tohoto typu! Já jako máma to oceňuji obzvlášť!

07.07.2022 5 z 5

Co mi dluží dcera Co mi dluží dcera Betsy Howie

Pokud to vezmete s rezervou, je to vtipné. Nezařazuji do svého top výběru, ale pobavilo mě to.

05.08.2022 3 z 5

Báthory - život a smrt Báthory - život a smrt Tünde Lengyelová

Přečetla jsem si až po filmu a musím říct, že knížka byla o dost lepší zážitek. Líbilo se mi, jak je komponovaná, strávila jsem s ní krásných pár odpolední.

03.08.2022

Na hranicích Nadace Na hranicích Nadace Isaac Asimov

Jedna z mála knížek tohoto žánru, které jsem kdy četla. Nemám v tomto žánru příliš čtenářských zkušeností, ale bavilo mě to a po knížkách tohoto autora určitě ještě sáhnu.

03.08.2022 5 z 5