rihapa rihapa komentáře u knih

Květ pouště Květ pouště Waris Dirie

Perfektní knížka, která se nejen dobře čte, ale je taky napínavá. Obdivuji autorku, která se dokázala tak skvěle poprat se životem! Určitě si knížku v brzké době přečtu zase.

16.03.2012 5 z 5

Zatmění srdce Zatmění srdce Stanislav Rudolf

Super knížka pro mladé holky, dobře se čte ( ostatně tak jako všechny jeho knihy ) a příběh se taky zajímavý!

16.03.2012 3 z 5

První polovina nebe První polovina nebe Stanislav Rudolf

Už je to sice strašně dávno, ale knížka se mi tehdy strašně líbila! Četla jsem jí snad 5x! Dříve bych ji určitě ohodnotila na 5*, teď jí dávám 3*. Mladým holkám určitě doporučuji!! :-)

16.03.2012 3 z 5

Edith Piaf Edith Piaf Simone Berteaut

Knihu jsem si přečetla na základě doporučení a vůbec nelituji!!

13.03.2012

Touha Touha Iva Hercíková

Knížku ,,Touha‘‘ jsem přečetla 2x. Strašně se mi líbila, dobře se četla a byla napínavá.

16.03.2012 4 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Velmi dobrá kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem: Určitě si jí ještě někdy přečtu.

14.03.2012 4 z 5

Agáta Hanychová - Diagnóza: Rebelka Agáta Hanychová - Diagnóza: Rebelka Zita Marinovová

Knihu jsem si koupila a přečetla až do konce! Nelíbí se mi jak je kniha napsaná, určitě by se Agátin život dal popsat mnohem lépe a záživněji!! Velká škoda!!!!

13.03.2012 1 z 5

Velmi dobře napsaná kniha, která se mi moc líbila! Určitě si ji zase někdy přečtu.

13.03.2012 5 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Kniha se mi dobře četla. Velký obdiv autorce, která si musela projít peklem!! Doporučuji!!!!

13.03.2012 5 z 5