Renyem88 Renyem88 komentáře u knih

Poznaný ďábel... Poznaný ďábel... Mike Carey

Po deseti letech znovu přečteno. Felix je sympaťák, ty jeho připomínky mě fakt dostávaly. Lituju jen toho, že pokračování se do Česka nedostalo.. velká škoda.

09.07.2018 5 z 5

Všemi dary obdarovaná Všemi dary obdarovaná M.R. Carey (p)

Za mě hodně dobrý. Mike Carey nezklamal, Mike Carey umí. Je to takový zombie post-apokalyptický road trip, který měl hlavu a patu. Přečteno docela rychle, až je mi líto, že už si víc o Melanie nepřečtu....Asi nemám, co bych vytkla. Jsem zvědavá na druhý díl.

03.06.2018 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Je to pár hodin, co jsem dočetla, tak to ještě vstřebávám. Ale celou dobu mě to docela drželo ve svižném čtení. Mám ráda takové témata, jako jsou videohry, VR, civilizace v úpadku atd. Něco jsem si předpověděla a tušila, jak to asi bude dál, i když něco mě naopak překvapilo (příjemně). Trošku mi vadilo, že hlavní hrdina je až nereálně nepřemožitelný. Kniha vtáhne hned ze startu, což je velké plus. Je to taková dobrá oddechovka. Těším se na film :)

19.05.2018 4 z 5

Tma Tma Ondřej Neff

Knihu jsem četla před několika lety. Pamatuji si, že mě bavil jen začátek.. původní myšlenka knihy vážně skvělá, ale čím víc jsem se prokousávala dějem, tím víc to bylo šílené a divné. A konec knihy vygradoval v něco opravdu nechutně podivného a vy si říkáte.. Proč?

25.04.2018 3 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Původní trilogii jsem četla, protože to bylo takové to oddychové čtení. Nemusela jsem nad tím moc přemýšlet a nutilo mě to číst dál, i když jsem tušila, jak to dopadne, tak se původní trilogie četla velice dobře a skoro sama. I když to bylo, jak to napsat "blbé", ale čtivé. Ale tohle prostě moc číst nešlo. Nutila jsem se abych dceru vůbec nějak dočetla. Celou dobu čtení jsem si říkala, jak jsem mohla takhle klesnout? Je fakt, že mě YA knihy už moc neberou, protože to jsou pro většinou ploché příběhy s neuvěřitelným hlavním hrdinou na stejné brdo...Poprvé v životě jsem chtěla dát knize hodnocení odpad..

02.05.2017 1 z 5

Psí hvězdy Psí hvězdy Peter Heller

To je prostě kniha pro mě. Četla se neuvěřitelně dobře. Neměla jsem problém s textem jako ostatní, ani jsem si nevšimla těch chybějících uvozovek. Přišla mi taková přirozená, svěží :) Nevím, jak to přesně vyjádřit. Možná, že se příběh vlekl popisy přírody, taky si na ně moc nepotrpím, ale tady mi to vůbec nevadilo, spíš naopak.. užívala jsem si to :) Určitě doporučuji.

09.02.2017 5 z 5

Oceán na konci uličky Oceán na konci uličky Neil Gaiman

Kouzelné:) Příběh mě opravdu bavil od začátku až do konce... až mi bylo líto, že to tak rychle skončilo. Je to taková tenoučká knížečka, ale hodně zajímavá a dokonce mnohokrát k zamyšlení:)

09.02.2017 5 z 5

Odplata Odplata Anders Roslund

Začátek a konec knihy dobrý, to co bylo mezi tím - nuda. Tenhle styl vyprávění mi asi nějak moc nesedl, příběh se vlekl a některé pasáže bych vynechala a zkrátila knihu tak na 300 stran. Jako výrazné plus a to co zachránilo v mých oči celou knihu, byl konec...

09.02.2017 3 z 5

Bílý kůň Bílý kůň Alex Adams

Byla to hodně divná kniha. Divný příběh. Čekala jsem úplně něco jiného. Je mi jasné, proč autorka trilogii nedokončila, už v téhle knize mi přišlo, že si neví rady. Nebylo to úplně špatné. Dalo se to dočíst, ale konec... ten konec... bože...

09.02.2017 2 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Není to špatná fantasy série, ale už jsem četla lepší. Je to takový průměr pro teenagery, který neurazí, ale ani zase tak moc nenadchne. Druhá kniha se mi líbila o chlup víc, kvůli popisu pekla, který byl fakt zajímavý. Moje hodnocení je tak na 2,5 hvězdičky, víc asi ne..

09.02.2017 3 z 5

Vlk Vlk Eric Eliot Knight

Chvíli mi trvalo než jsem se úplně zorientovala v novém světě, ale od poloviny knihy se četla úplně sama. Žádný přeslazený twilight, ale hororový příběh plný akce se sympatickým hrdinou.. za mě palec nahoru.

09.02.2017 4 z 5