Renncha Renncha komentáře u knih

Já, písnička (2) Já, písnička (2) * antologie

Kniha plna písniček,parada

10.02.2022 5 z 5

Věc Makropulos Věc Makropulos Karel Čapek

Kniha velice povedená, od první chvilky mě kniha chytla a byla jsem zvědavá jak příběh dopadne, téma nesmrtelnosti pěkně Čapek vystihl, ale opravdu je tu někdo kdo by chtěl upřímně žít přes 300 let? Kniha se mi líbila a jsem s ní spokojená

09.03.2020 5 z 5

Pohádky (19 jiných pohádek) Pohádky (19 jiných pohádek) Božena Němcová

Moje nejoblíbenější dětská kniha, pohádky jsem milovala a nyní se těším až budu také číst mému dítku :)

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

(SPOILER) Konečně dočtené, kniha je totožná se seriálem, 1.série,kniha končí dílem v seriálu s názvem -Oheň a krev... jsem na sebe hrdá, že po tolika letech je kniha dotčena... měla jsem dlouhou a frustrující čtecí krizi, tak snad už je krize zažehnána

18.09.2023 5 z 5

Poslouchala jsem v audio verzi,líbilo se mi to

27.06.2023 4 z 5

Já, písnička (1) Já, písnička (1) * antologie

Pěkné písničky

10.02.2022 4 z 5

Krásně napsaná kniha, od první věty, mě kniha zaujala a četla se mi velice dobře. Autorka má stejné názory a životní postoje jako já a proto jsem se vžila se čtením s láskou, kniha umí motivovat a je velice pozitivní, doporučuji všem kteří jsou optimisté a mají chuť změnit svůj domov a život k lepšímu :)

15.10.2020 5 z 5

Garfield #03: Váží slova Garfield #03: Váží slova Jim Davis

Tady je už vtipů více, Garfield mě bavil od začátku až do konce, smála jsem se po celou dobu a musím pravém dát max. počet hvězdiček :)

05.06.2020 5 z 5

Ostře sledované vlaky Ostře sledované vlaky Bohumil Hrabal

Příběh je zajímavý, kdysi jsem viděla film. Dobře se mi kniha četla, způsob jak byla kniha psaná mi vyhovoval a byla jsem překvapená jak se tento příběh mohl vejít na 83 stránek. Spokojenost obrovská.

28.04.2020 4 z 5

Garfield přibývá na váze Garfield přibývá na váze Jim Davis

vtipné, prostě Garfield

24.03.2020 5 z 5

Jak se bude vaše dítě jmenovat? Jak se bude vaše dítě jmenovat? Miloslava Knappová

Skvělá, krásná a inspirující. Tolik hezkých jmen. Spokojenost maximální :)

16.11.2019 5 z 5

Hezká a pozitivní kniha,dobře se mi četla a moudra v ní napsaná jsem si vryla do paměti. :)

25.06.2019 5 z 5

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Naprosto super, kniha a film mě inspirují každý den.

02.03.2019 5 z 5

Říkej si a hraj Říkej si a hraj Karel Jaromír Erben

Další oblíbená dětská kniha, jako dítě jsem v ní dokola listovala.Všechny knihy z dětství jsou pro mě citově důležité....Vytvářely mou osobnost a budu ráda pokračovat v předávání na mé dítě. :)

09.02.2019 5 z 5

Fantasy: Encyklopedie fantastických světů Fantasy: Encyklopedie fantastických světů David Pringle

Tuhle jsme měli doma, když jsem byla malá.Najednou kniha zmizela a mě to moc mrzelo.Nyní v dospělosti,jsem si ji musela pořídit znova a jsem velice spokojená. Pro takového Geeka jako jsem já,je tato kniha základ, co se týče fantasy a sci-fi žánru.Moc se mi ta kniha líbí.

Tajemství: Kniha vděčnosti Tajemství: Kniha vděčnosti Rhonda Byrne

Pro zápisky pro vděčnost. Citáty, jedním slovem - dokonalost!!

09.02.2019

Denní naučení Denní naučení Rhonda Byrne

Dobře, jednoduše napsaná kniha s kolekce Tajemství. Citáty slavných a užitečné rady jak ze svého života udělat ráj na zemi. Doporučuji přečíst! Pro lidi co jsou duchovně založeny je tato kniha ideální. ☺️

05.02.2019 5 z 5

Čarodějova nevěsta 1 Čarodějova nevěsta 1 Kore Yamazaki

Kniha mě moc bavila, od prvního začtení mě to vtáhlo do děje ,těším se na další díly

02.02.2024 5 z 5

Sonety Sonety William Shakespeare

No čtení hezké, líbezné leč i znepokojující, při čtení jsem přemýšlela, zda sonet věnuje muži a nebo ženě...z 90% to psal muži a chytala mě myšlenka,zda byl Shakespeare gay a nebo bisexuál...dílo krásné, ale spíš analytické a nutí vás přemýšlet,rozhodně to není odpočinková kniha...

29.11.2023 4 z 5

Sherlock Holmes a vysoká politika Sherlock Holmes a vysoká politika Arthur Conan Doyle

Dobře se mi to četlo,tři příběhy byli zajímavé...

27.06.2023 4 z 5