Remi BeLo Remi BeLo komentáře u knih

Pustiny Pustiny Stephen King

Kvalita předchozí knihy se udržela a možná i o něc stoupla. Blíže se seznámite s postavami a začítáte si k nich tvořit již pevnější pouto. Nemůžu se dočkát, kam až tato banda dojde.

Závan klíčovou dírkou Závan klíčovou dírkou Stephen King

Tak knihu jsem si zařadil do své jízdy za Temnou Věží hned po čtyřce a hezky mi do všeho zapadala. Je to taková odbočka, ale krásně popisuje další část celého světa Pistolníka.

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Poznávání Rolandové minulosti stálo za to. Smutné i veselé a zejména zásadní pro začátek tvorby konečného charakteru Pistolníka. Velice důležitá část pro jeho pochopení.

04.12.2017 5 z 5

Tři vyvolení Tři vyvolení Stephen King

Toto už je jiná liga. Ve všech ohledech lepší než první díl. Příběh krásně postupuje vpřed a dokáže strhnout. Postavy vás zaujmou. Chcete zjišťovat, co se jim stane. Cesta za Temnou Věží směle pokračuje. 80%

16.07.2017 4 z 5

Vlci z Cally Vlci z Cally Stephen King

Od první kapitoly jsem očékával závěrečnou, správně krvavou, drsnou a hutnou přestřelku. A popravdě to nenaplnilo mé představy. Zdá se mi, jako by byl konec tak trochu useknutý a King si zbytek schovával na další knihu. Přišlo první zklamání, ale i přesto se jedná opět o zajímavé a poutavé čtení.

Pistolník Pistolník Stephen King

První setkání s Pistolníkem je ze začátku velmi nepřehledné. Potrvá vám téměř celou knihu než se důstojně zorientuje. Potřeboval jsem vynaložit velkou trpělivost a pozornost k tomu, abych knihu dočetl do konce. Naštěstí již ke konci šlo o dost zajímavé čtení a tak jsem se přehoupl přestu tento prolog. Rozhodně by vás pomalý začátek neměl odradit od dalších části, neboť teprve od druhého dílu to začíná doopravdy. Svět se totiž hnul. 60%

16.07.2017 3 z 5

Svět ledu a ohně Svět ledu a ohně George R. R. Martin

Naprostá povinnost pro všechny fandy Písně ledu a ohně!

18.07.2015 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Druhý soubor povídek se povedl na výbornou. Knize prospívá menší počet jednotlivých povídek a autor v nich jde v mnohém do hloubky. Velmi se mi líbí, že v mnohá případech si čtenář musí dost věcí domyslet. Nic mu není polopaticky předkládáno jako hlupákovi. Jsem opravdu rád, že jsem se konečně rozhoupal k přečtení Zaklínače.

13.01.2015 5 z 5