ray610 ray610 komentáře u knih

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

úplně dokonalá kniha! nemohl jsem ji prestat číst i když jsem už usínal doporučuji!

Raději mrtvá, nežli tlustá Raději mrtvá, nežli tlustá Alice Vespalcová

Tato kniha mi dost pomohla se postavit proti jídlu který mi dělalo už delší dobu problém a uvědomila jsem si že takto opravdu dopadnout nechci. doporučuji pro každého a každý by si to měl podle mě přečíst

19.05.2022

Zbláznění - Mánie, deprese, Michelangelo a já Zbláznění - Mánie, deprese, Michelangelo a já Ellen Forney

skvělý komiks o tom jaké je to žít s bipolární poruchou. vystihuje jí dokonale jak v manii tak v depresi určitě doporučuji pro lidi, který znají někoho kdo má bipolární poruchu. dozvíte se o ní vsechno.

Neklidná mysl Neklidná mysl Kay Redfield Jamison

Tato kniha mě bavila udělal jsem si tak milion poznámek a určitě doporučuji pro lidi který znají někoho s bipolární poruchou nebo se o ní zajímají jediné co mi občas vadilo ze tam bylo hodne “a” místo čárky tam bylo skoro vždy “a” ale nestěžuju si kniha byla opravdu skvělá a dobře se četla

19.05.2022

Stíny mezi námi Stíny mezi námi Martin Rousek

Tuto knihu jsem četl hned po dvojí mysli a nedokážu usoudit která je lepší. Byl jsem napnutý až do konce a nemohl jsem přestat číst doporučuji!

16.05.2022

Dvojí mysl Dvojí mysl Martin Rousek

Vidím tady docela dost negativních komentářů ale já jsem si knihu naprosto zamiloval! Byla napínavá od začátku občas jsem se u toho i zasmál. Doporučuji knihu!

15.05.2022 5 z 5

Chuť prázdna Chuť prázdna Barbora Adamcová

kniha me vazne bavila a nechtela jsem aby skoncila doporučuji pro lidi ktery se zajímají o takove veci