Ralemo Ralemo komentáře u knih

Dokonalá partie Dokonalá partie Kristan Higgins

Po delší době jsem se pustila do druhého dílu. Líbil se mi podobně jako první. Hezký romantický příběh z rodinného vinařství o strastech Honor. Honor byla taková chladná, nepřístupná, ale nakonec pomocí Toma postupně roztávala až poznala, kdo je její pravá láska.
Mám radši vyprávění z pohledu hlavních hrdinů, každopádně tuto knihu jsem přečetla jako jednohubku. Těším se na další díl. :)

25.07.2022 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Milý, romantický příběh o nejlepších kamarádech a jejich cestě za láskou. Trvalo mi déle, než jsem se začetla, každopádně příběh se moc hezky čte, odehrává se z velké části v krásném prostředí národních parků. Je zde pár zápletek, rodinných dramat. Určitě stojí za přečtení. :)

08.07.2022 5 z 5

Knihkupectví ztrát a nálezů Knihkupectví ztrát a nálezů Susan Wiggs

Hezký a milý příběh z prostředí knihkupectví v San Francisku. Každopádně hodnotím 4* z důvodu špatné přehlednosti v ději. Neustále přeskakování z minulosti do přítomnosti, z postavy na postavu. Bylo docela těžké se zorientovat. Mám ráda příběhy psané v ich formě, kde je jasně dáno kdo to píše. Každopádně kniha má moc hezký děj, sice ze začátku smutný, každopádně postupem času se vše otáčí k lepšímu a kniha je moc hezky ukončena. Určitě doporučuji přečíst. :)

04.07.2022 4 z 5

Rozzlobený bůh Rozzlobený bůh L. J. Shen

Všechny díly byly skvělé, ale musím říct, že tento byl nejlepší co jsem četla!
Klobouk dolů, neskutečná zápletka, složitý děj, láska až za hrob a potlačování citů. Zajímavý a peprný vztah mezi Vaughnem a Lenorou, propletený uměním, nenávistí, láskou a spoustou tajemství. Neskutečná přitažlivost mezi hlavními hrdiny, skvěle popsané sexuální scény. Těžko se četla situace co vše se v mládí Vaughnovi stalo, to jsem měla husí kůži, čím vsím si chlapec musel projít. Každopádně i jeho příběh přes všechny překážky má šťastný konec se vším všudy. :)

01.07.2022 5 z 5

Setkání v Římě Setkání v Římě Alice Clayton

(SPOILER) Za mě hezky napsaný příběh. Osudová láska si nevybírá a flirt v Barceloně evidentně byl to pravé a po pár letech se z něj stala pravá láska. Zajímavá zápletka v podobě manželství, neopětované lásky a stereotypu. Neskutečná přitažlivost mezí hlavními hrdiny, nádherné prostředí Říma. Nevadí mi situace, kdy se hlavní hrdinka rozvádí a začne si něco se svou osudovou láskou? Proč ne, však ona za rozvod nemůže a proč mít nějaké výčitky?
Kniha se četla moc hezky a sama, měla na konci pár zápletek, které se moc hezky objasnily. Určitě doporučuji k přečtení! :)

11.06.2022 5 z 5

Stopy minulosti Stopy minulosti Kathryn Taylor

Nádherný příběh se zajímavým dějem. Lexie se shodou náhod dostane do míst, které matně poznává a postupně se dozvídá celý svůj příběh. Moc hezky napsáno, spousta zápletek a ten konec? Klobouk dolů, ihned jsem musela číst další díl. Od knihy se nešlo odtrhnout.

03.06.2022 5 z 5

Projekt snov Projekt snov Lauren Asher

Nádherně napsaný příběh, i když ze začátku knihy jsem měla problém se začíst. Každopádně ani to mě neodradilo od dalšího čtení a nakonec musím říct klobouk dolů. Klasické téma šéfa a podřízené, každopádně zasazené do nádherného prostředí zábavního parku. Kniha měla vše, zajímavou zápletku, drama a šťastný konec. Líbí se mi vyprávění z pohledu obou dvou hlavních hrdinů. Je skvělé číst pocity Rowana a jeho postupné uvědomování, co je vlastně v životě důležité. Rozdíly mezi hlavními hrdiny jsou neskutečné, ale protiklady se přece přitahují. A jejich vzájemné přitažlivost nelze popřít. Určitě doporučuji a těším se na další díl! :)

21.04.2022 5 z 5

Když jsme si věřili Když jsme si věřili Sarina Bowen

Moc hezké pokračování. Bella si konečně zasloužila štěstí a Rafe byl pro ni ten pravý. Naprosto oddaný, milý, hodný a obětavý. To jak mluvil španělsky se mi strašně líbilo. Mám ráda knihy, kde se prolínají i životy hrdinů z minulých dílů. Určitě hodnotím kladně a těším se na další díl.

17.04.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Povedený druhý díl o Reedovi a Darcy. Je fajn, že do příběhu zasahují i hlavní hrdinové z prvního dílů, je vidět jaký pokrok mezi nimi nastává. Každopádně zajímavý příběh se super zápletkou v podobně ex přítelkyně. Kraťoučký příběh, který každopádně stojí za přečtení. Těším se na třetí díl! :)

13.04.2022 5 z 5

Můj klenot Můj klenot Lauren Blakely

Za mě hezký erotický román, který měl vše. Zajímavý příběh, zápletku s trochou dramatu a nakonec šťastný konec. Snad nikdy jsem asi nečetla román pouze z pohledu hlavního hrdiny, každopádně musím říct, že me to vážně bavilo. Příběh byl napsán zábavně, zasmála jsem se u různých dialogů, zajímavý příběh o nejlepších kamarádech, kteří zjistí, kdo je jejich pravá láska i když k tomu potřebují menší lež. Určitě doporučuji. :) Taková jednohubka přečtená u odpoledního kafíčka.

10.04.2022 5 z 5

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Krásný romantická příběh o tom, jak peníze vládnou světu. Pravá láska si ale nevybírá jestli je někdo z bohaté či chudé rodiny. To je příběh Gavina a Raven, kteří i přes všechny překážky k sobě opět najdou po 10 letech cestu a vše končí šťastně.
Kniha je napsaná moc hezky, čte se sama, nešlo se odtrhnout. Určitě doporučuji :)

10.04.2022 5 z 5

Kontroverzní princezna Kontroverzní princezna Jodi Ellen Malpas

(SPOILER) Wooow, za mě klobouk dolů. Zajímavý příběh z prostředí královské rodiny se různými dramaty. Kniha se četla sama, zničehonic jsem byla u poslední stránky a klidně bych četla dál.
Každopádně složitý příběh, rodinu si nikdo nevybírá a Adeline se narodila mezi královskou šlechtu a s tím přichází taky spousta povinností. Pravá láska si ale také nevybírá a proto se bezhlavě zamiluje do holywoodského miláčka Joshe. Neskutečná přitažlivost nelze popřít, sexuální scény patří do této literatury, bez nich by to nebylo ono. Moc hezky napsaný příběh o tom, jak si k sobě dvě známé osobnosti snaží najít cestu a být spolu. Každopádně ten konec... No těším se na další díl, jsem zvědavá jak celá tato královská situace dopadne.

25.03.2022 5 z 5

Rande na balkoně Rande na balkoně Felicia Kingsley

Takový zábavný románek, jednoduchý, hezky napsaný, rychle přečtený. Neurazí, ale ani nenadchne, zajímavé téma karantény, rodiny a ex přítelkyň. Vtipně napsáno, určitě stojí za přečtení.

10.03.2022 4 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Za mě, velice povedená kniha, nešlo se odtrhnout. Děj měl neustále nějaký zvrat, zápletku, drama. Příběh je docela napínavý, je ze začátku těžší se v něm zorientovat. Každopádně to stojí za to. Zajímavé prostředí mafiánských rodin.

Riley i Kai mi ihned padli do noty, Kai i přes to všechno co udělal mi nepřišel pořád jako záporák, asi tím jak se hezky choval k Riley a snažil se ji chránit.

Každopádně knížka se řadí mezi moje oblíbené a určitě stojí za přečtení! :)

01.03.2022 5 z 5

Knihomolka Knihomolka M. K. Hardy

(SPOILER) Za mě osobně o něco lepší než Hacker, každopádně velice čtivý a hezký příběh. Super prostředí vysoké školy.

Nikol byla velice sympatická dívka s velkou zálibou ve čtení, která byla ublížená po slovech Luka, tak se snažila o to ho vyprovokovat. Luke byl sympaťák, fešák s dobrým stylem pro humor, který si stál za tím, že pro něj jsou ty pravé blondýnky s modrýma očima, ale to bylo jen na oko. Při osudovém setkání s Nikol, byla mezi hlavními hrdiny jasná chemie a i přes malé tajemství Luka, který se snažil otci dokázat, že je lepší než si o něm myslí. Si s Nikol při společném bydlení padli do oka a naprosto jim to klapalo, proto i přes lež, kterou Luke před Nikol tajil se jim nakonec povedlo jejich vztah zachránit.

Moc hezky, lákavě a zajímavě byla kniha napsána, nešlo se odtrhnout.

28.02.2022 5 z 5

Hacker Hacker M. K. Hardy

Moc hezký, milý příběh. Zajímavě napsaný, jediné co mi vadilo byly jména- Jessica, Jirka, Denis, John? To mi vážně nesedlo. Mix českých a anglických jmen.

Každopádně Jess byla skvělá, od začátku bylo jasné kdo je Hacker, to napětí bylo super. John byl zábavný, sebevědomý a milý kluk, který měl evidentně problémy s klasickým seznamováním. Jeho taktika však byla velice zajímavá a kdo by nechtěl tajného ctitele?

Každopádně krásná, jednoduchá, za jeden večer přečtená kniha, která neurazí.

27.02.2022 4 z 5

Jax Jax Kristen Callihan

(SPOILER) Jedním slovem BOMBA! Těšila jsem se na pokračování této série, jelikož předchozí díly byly skvělé a doufala jsem, že v dalším díle uvidím jak hrdinové z předchozích dílů pokročili. :) Nádherně napsaný příběh, se zajímavou zápletkou co se týká Johna a jeho depresí. Autorka dokáže psát tak zajímavě, že se od knihy nelze odtrhnout.

Každopádně Stella byla skvělá, odhodlaná dívka, která si musela v mládi projít peklem, bez matky a otec se nijak nesnažil. Dokázala se o sebe postarat a chtěla jen někam patřit, což se jí díky Johnovi podařilo i přes to, jak ji od sebe dokázal odehnat.

John kapitolka sama o sobě, jeho duševní stav nebyl vůbec lehký, čím si musel procházet bylo hrozné, každopádně příchod Stelly do jeho života byla ta nejlepší možnost co se mu mohla stát. A poté co ji odehnal si konečně uvědomil, kdo je pro něj nejdůležitější a kvůli čemu vlastně žije.

Moc doporučuji toto pokračování a těším se na následující díly! :)

23.02.2022 5 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Jednohubka, jednoduchý, hezký příběh, který měl vše co kniha má mít. Zajímavý začátek, drama, zápletku a nakonec šťastný konec. Skyler přesně věděla co a koho chce a pevně šla za tím. Gage se snažil odolat a udržet si svoji masku drsňáka, každopádně Skyler se povedlo prolomit všechny jeho zdi.

Romantika k odpolednímu kafíčku, určitě doporučuji. :)

20.02.2022 4 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

(SPOILER) Povedená kniha. Moc hezky se četla, nešlo se od ní odtrhnout. Takové příběhy mě vážně baví, prostředí mafiánské rodiny, předem dohodnutý sňatek, zápletka s bývalým snoubencem. A ten konec? Zajímavé, každopádně si každý může lehce domyslet to svoje. :)

15.02.2022 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Tuto sérii už jsem četla před pár lety a nyní se k ní vracím znova a musím říct, že pecka!
Sice přeskakuju díly různě jak se mi chce, ale to mi vůbec nevadí. Krásně napsané! Jeden díl, lepší než druhý.

08.01.2022 5 z 5