Pythonissam Online Pythonissam komentáře u knih

GOGO chalan z internetu GOGO chalan z internetu Daniel Štrauch

Knihu jsem nedočetla až do konce. Abych to odůvodnila... Tohoto youtubera sleduji již roky, ale poslední dobou mne jeho videa přestala bavit, a když jsem četla tu knihu už je jinde a je jiný, tudíž mne to ani uřímně číst nebavilo.

06.10.2018 3 z 5

Vytržení Vytržení Lauren Kate

Sérii Andělů Miluji snad nejvíce na světě! Kdyř to byla úplná novinka, babička mi je kupovala jako dárek a já jsme byla nadšená, děj mne pohltil natolik, že místo abych spala, tak jsem až pomalu do rána četla, jelikož mi kniha neumožnila ji položit. Děj byl tak skvělý a vždy to končilo tak otevřeně, že jsme nemohla jen tak přestat číst. Ve škole se mi smáli, ale mne to bylo jedno, měla jsme svou sérii knih.

Muka Muka Lauren Kate

Pád Pád Lauren Kate

03.10.2018 5 z 5

Ve stínu gilotiny: Deník dívky z období Velké francouzské revoluce, 1792-1794 Ve stínu gilotiny: Deník dívky z období Velké francouzské revoluce, 1792-1794 Sue Reid

Zajímám se o historii a hlavně tedy o Marii Antoinettu. Příběh mne dojal, jelikož tam byly i prvky, co se s Marii nakonec stalo.

Kniha upírů Kniha upírů Ditte Bandini

Jsem bytost, která se velmi zajímá oo pír a nadpřirozeno, ale v této knihze jsem nenašla nic, co bych nenašla již jinde, to mne docela zklamalo. + ale musím dát za to, že příběhy v ní zmiňované mne některé velmi zaujali. Avšak již bych ji znovu nečetla.

03.10.2018 3 z 5

Tajná ložnice Tajná ložnice Robert Lawrence Stine

Knihu jsem původně jako mladší našla u babičky v knihovně. Darovala mi ji jako dárek.
Přečetla jsem ji na "jeden dech" a četla jsem jsi asi už 4x. Patří mezi mé oblíbené a nedala bych na ni dopustit.