Princezna22 Princezna22 komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Pecka. Nevěřila jsem co všichni na tomto máte až jsem jednoho dne neodolala a knihu si přečetla a již chápu. Tohle je naprosto Topka a dokonalost. Příběh, postavy a ten dej krásně napsaná kniha.. Zápletka krásná, na konci knihy jsem cumela s otevřenou pusou :D. Doporučuju!!!

17.08.2021 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Tuhle knihu bych zařadila mezi povinnou četbu, bylo to náročné čtení. Oči zalité slzami a stav koukání do zdi... Bylo mi špatně a cejtila jsem chvění a mrazení nemůžu uvěřit, že tohle se kdysi opravdu dělo.. Jak mohl někdo tohle dopustit. Myslím, že nemám sílu číst jinou knihu, až tak mě tato kniha vzala.... Viktor mě poznamenal, zanechal ve mě něco co nejde popsat slovy.. Ps: Diamant mezi knihami. Doporučuju.. Došla mi slova co ke knize dal napsat.. Přečte si ji sami a posuďte..

05.11.2020 5 z 5

Listopád Listopád Alena Mornštajnová

Jsem ráda, že kdysi to dopadlo jak to dopadlo. Nedokážu si představit, kdyby tohle co je zde v knize bylo skutečnost. Příběh rodiny mě celkové zasáhl, chvílemi jsem nedychala a četla a četla.. Krásné čtení, jen je škoda, že ve školách se k tomuhle datu a tématu věnuje tak málo... A přes to je to poměrně dosti důležitý milník v vaší hystorii.. Za mě krásná knížka!

19.12.2021 5 z 5

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Knihu jsem poslouchala jako audio knihu a docela dlouho vždy když byl čas.. Bylo to zajímavé, někdy smutné a někdy strašně natáhle.. Určitě si pustím i další díl, jako e knihu. Moc pěkné

13.10.2023

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Je to úchvatný a silný příběh, nejenom o křehkosti lidské duše, ale i o neobyčejné
přírodě Aljašky. Při čtení se mi nejednou draly slzy do očí, síla okamžiku mě přemohla Jen stěží hledám slova, Velká samota není pro slabochy.
Krásné, dojemné, neuvěřitelně působivé - to je tato silná a neobyčejná kniha !!

30.07.2023 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Krásné, opravdu krásné a úžasné dokonce. Hltala jsem stránky jednu za druhou. A konec mě znovu překvapil. Tak šup šup honem na další díl.

25.08.2021 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Kam se hrabe 50 odstínů.. Nevěděla jsem upřímně do čeho jdu,ale na přání kamarádky jsem si knihu tedy sehnala..a musím uznat :-D... bylo to takové to pravé knižní porno.. Žádný milostný příběh jen tvrdé porno. A když říkám tvrdé myslím tím opravdu porno se vším všudy...KNIHA UZASNA A ZA ME PLNY POČET HVEZD. :-D

02.08.2016 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Přečteno už snad po stopadesátý a pořád mě to baví.. Pokaždé najdu něco nového i přes to po kolikaté to čtu. Krásná kniha.

15.01.2020

Dva proti Říši Dva proti Říši Jiří Šulc

Velmi čtivé. A napínavé. Doporučuju

30.07.2023 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Pání,wow to byla jízda... Od knihy nešlo odtrhnout, musela jsem prostě číst a číst.. Oproti prvnímu dílu tento byl daleko lepší. Kim je prostě úžasná ženská, kterou bych nejraději pozvala na kafe... pejsek v knize je také palec nahoru. Ale jinak tahle kniha má spoustu případu,které pak do sebe zapadají jako skládačka... Postavu Alex jsem málem hned na začátku přetáhla panvičkou po hlave...prostě naprostá pecka.. A už jen a jen čekat až mi domu dojde třetí díl a znovu zavítat za Kim

10.07.2017 5 z 5

Jana Seymourová: Laskavá královna Jana Seymourová: Laskavá královna Alison Weir

Krásně napsaný příběh. Smutný konec tak laskave a hodně královny. Kdyby nezemrela mohlo být vše jinak. Smutné a zároveň pěkně napsané.

22.08.2023 5 z 5

Vánoční prasátko Vánoční prasátko J. K. Rowling (p)

Kouzelný příběh. Krásně napsaný a moc kouzelný. Tohle se musí líbit všem,je to dokonalá pohádka. A i plno ponaučení. Mě se to líbilo. A určitě přečtu někdy znovu.

24.07.2023 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Tak ten konec?? Dočetla jsem a nechápu která bije. Dokonalost, i když místy mi bylo při čtení i dosti špatně od zaludku. Pořád přemýšlím, kam na to spisovatel chodí, tohle vymyslet je opravdu mazec. Doporučuju

31.08.2021 5 z 5

Růže bílá, černý les Růže bílá, černý les Eoin Dempsey

Přečetla jsem jedním dechem. Kniha se mi moc líbila. Krásný příběh. Kniha se opravdu četla sama... Doporučuju

16.06.2023 4 z 5

Moc krásná kniha, strasne dobře se četla. Krásné napsané. Při čtení jsem se zasmála i koukala co kde jak. Protože spousty věcí jsem o Tomovi vůbec nevěděla. Děkuji za tuto knihu byla moc kouzelná. Doporučuju 5 ⭐

05.02.2023 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

To byla jízda, od začátku do konce. A ten konec za mě top.. Po těch dvou předchozích, které nestali za nic tohle zase u mě vylitlo do výšky . Četla jsem a ani nedutalala, super námět a dej pecka... Doporučuji.

30.09.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Krásný příběh, opravdu krásný. Četlo se to samo. A prostředí pojízdné knihovny no krásny nápad. Topka doporučuju.

06.08.2021 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Tak tato kniha mě strašně rozplakala. Moc krásný příběh. Doporučuju.

22.09.2020 5 z 5

Krásné,opravdu krásné pokračování. DOKONALOST.

20.01.2020

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Pecka!! Opravdu topovka. Bala jsem se,ale i hltala stranku po strance. .. A ten kocour o tom se mi bude snad i zdat ve snu :D .. Za me doporucuji!

29.12.2019 5 z 5