prezident prezident komentáře u knih

Budoucnost Budoucnost Dmitry Glukhovsky

Velice zajímavá kniha. Svět , do kterého autor zasadil děj skýtá obrovský potenciál , který by se dal využít a nadále rozvádět v několika pokračováních. Zůstává proto otázkou , zda by dalšími odbočkami a popisy netrpěl hlavní děj.
Vyprávění mne opět vcelku bez problémů vtáhlo do celkové atmosféry , a já hledal každou volnou chvíli , kdy bych mohl číst dál.
Po dočtení se mi ještě několik dní honily hlavou divoké úvahy o budoucnosti společnosti a stále jsem se k některým myšlenkám obsaženým v knize vracel. Tohle dílo ve mne zanechalo stopu. A to se cení.

27.12.2015 5 z 5

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Autor mě pěkně naštval , když nechal umřít Tobiáše a s ním i Stín démona....ovšem po tom , co předvedl v prvním díle Nočního klubu jsem se smrtí oblíbených hrdinů měl počítat :-) . Nicméně kniha je opět úžasná , čtivá , neskutečně mě baví. Málokterý svazek v mé knihovničce je takhle očtený.
Nějak mě nenapadá superlativ, který by byl hoden tohoto šperku brakové literatury. Prostě - SKVĚLE .
A nenápadné ( i naprosto zřejmé a schválně vyzdvižené) odvolávky na Noční Klub nemají chybu

30.12.2015 5 z 5