playada playada komentáře u knih

Tajemné jezero Tajemné jezero Maeve Binchy

Dobře se to čte. Pořád jste v napětí, jak se věci vyvrbí... Celkově je vše v knize dost nepravděpodobné. Ale to nevadí.

02.05.2024 5 z 5

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Previt je roztomilej. Je to klikař. To se mu musí nechat. Strážní andělé s ním mají teda fušku. To zase jó .

29.04.2024 5 z 5

Devátá oběť Devátá oběť Dana Stabenow

Hezky popsána příroda. Pěkný vztah vyšetřovatelky a psa. Poměrně sympatický vozíčkář Boby. Toť asi klady. Teď zápory. Kate je vykreslená jako bezchybná bytost s ryzím charakterem. Tomu se dá těžko uvěřit. Detektivní zápletka slabá. Napětí nic moc.

18.04.2024 3 z 5

Dcera krále močálů Dcera krále močálů Karen Dionne

Hodně jsem přeskakovala. Některé dějové zvraty byly nečekané, ale bylo jich pomálu. Většinou se to tak nějak vleklo, konec odbyty.

16.04.2024 3 z 5

Staré dluhy Staré dluhy Peter Temple

Předvídatelné. Politika, machinace, korupce, klasika. Nebýt přednesu Jana Dolanského ( excelentní), asi bych to odložila...

12.04.2024 3 z 5

Minulá provinění Minulá provinění Tami Hoag

Já nevím. Mně připadalo, že autorka posbírala nápady z jiných detektivek a uplácala z toho knihu. Docela mi vadilo jakési xenofobní pohrdání prostitutkami. Paní spisovatelka k nám sice promlouvá ústy knižního hrdiny, ale nějak to na mne působilo povýšenecky a nadute.

12.03.2024 3 z 5

Lars útočí Lars útočí Daniel Gris

Larsi, Larsi. Ty jsi ale číslo. Jdu se kouknout, co tam máš dál. Jestli se s Tebou budu muset na krátkou chvíli rozloučit, budu moc smutná. Zvykla jsem si na Tebe. Ale já budu trpělivá. Na dobrý věci se vyplatí počkat.

05.03.2024 5 z 5

Lars pod palbou Lars pod palbou Daniel Gris

Vezu se na Larsovske vlně. Takže nezastavuju a pokračuju dál. Jsem zvědavá, jak " Lars útočí". Každopádně " pod palbou " byl hustej .

03.03.2024 5 z 5

Lars láme kosti Lars láme kosti Daniel Gris

Lars je prostě Lars. Tady není co dodávat. dávám pět a jedeme dál. Tentokrát "Pod palbou ". To jsem zvědavá, do jaké šlamastyky se dostane tentokrát.

01.03.2024 5 z 5

Rodina z podkroví Rodina z podkroví Lisa Jewell

Záhadný a zajímavý příběh. Škoda toho happy endu. Tím se to trochu srazilo. Asi už to musela autorka odevzdat. Tak na to spěchala. Až na ten konec líbilo.

26.02.2024 4 z 5

Předvolání Předvolání John Grisham

Hojně jsem přeskakovala. Podezřívala jsem někoho jiného. Konec se dá docela pochopit . Krev není voda .

21.02.2024 3 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Tak tohle je můj šálek kávy. Moc jsem si to užila. Lars mně fakticky dost baví. Jdu hned do dalšího dílu.

17.02.2024 5 z 5

Pačinko Pačinko Min Jin Lee

Kniha by se neměla jmenovat Pacinko, protože o té hře to vůbec není. Nějak me to nevzalo.

07.02.2024 3 z 5

Kdo má pod čepicí Kdo má pod čepicí Marie Rejfová

Josefína je docela sympaťanda.

01.02.2024 3 z 5

Inspektor s velkým mozkem Inspektor s velkým mozkem František Niedl

Úplně nevím, jestli mi sedí ta nenucená ležérnost v podání pana Saice ( audio ). Asi bych se u detektivky chtěla trochu bát. Takhle je to spíš prča. Previt vše zvládá levou zadní, tak trochu James Bond

29.01.2024 3 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

OMG. OMG.OMG. Dočetla jsem do půlky. Pak jsem v příběhu narazila na takové bizarnosti, Christian Andersen by záviděl. Nevím, co si autorka šlehla, ale musel to být sakra dobrý matros. Opouštím tímto spisovatelčin svět fantazie a neskutečna, žijeme každá na jiné planetě.

27.01.2024 odpad!

Mrazivé interview Mrazivé interview Chris Ewan

Dávám tři hvězdy za slibně vypadající první dvě třetiny. Bohužel se to pak zvrhlo v cosi nepříjemně sladkobolného . Hlavní hrdinku jsem si přes všechno úsilí nedokázala oblíbit. Připadala mi jako nějaká Robokopka. Navzdory mnoha pošetilým a iracionálním rozhodnutím se vždy nějak zvedla doslova hrobníkovi z lopaty . Konec nebudu prozrazovat, kdybyste si chtěli přečíst, jak to s ní dopadlo...

12.01.2024 3 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Nerdka Tilly je hlavní hvězdou v týmu. Přebila i takové eso, jako je Washington.

08.01.2024 5 z 5

Můj nepřítel Můj nepřítel Barry Brookes Longyear

Roztomilý malý dráček. Ťuťu ňuňu.

03.01.2024 5 z 5

Kmen Andromeda Kmen Andromeda Michael Crichton

Crichton je v mém případě sázka na jistotu. Proto ho mám v oblíbených autorech. Při poslechu této audioknihy jsem ani nedutala. Bála jsem se a s napětím očekávala, co výzkumníci vymyslí. Jsem spokojená.

29.12.2023 5 z 5