planeta planeta komentáře u knih

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Skvělá kniha, doporučila bych všem, hlavně negativně smýšlejícím lidem v naší republice, aby pochopili, jak se lidé mohou mít opravdu špatně a co vše přináší válka a nerovnoprávnost žen. Kniha se čte jedním dechem, příběh je velmi silný

02.09.2019 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Perfektní čtení, napínavé, propracovaný příběh, prostě super. Kniha si žádá váš čas, nejde od ní odejít, dokud ji nedočtete. Vřele doporučuji. Lars Kepler je pro mne nejlepší autor detektivek.

Stalker Stalker Lars Kepler

Pro mě jedna z nejlepších Keplerových knížek, tedy těch co jsem přečetla. Hltala jsem každou stránku, nedá se od ní odtrhnout. Prostě zase skvělé čtení. Doporučuji i těm, kteří běžně detektivkám neholdují.

Frišta Frišta Petra Procházková

Velice zajímavý pohled do rodiny žijící úplně jiným životem, jiná kultura, přísná pravidla pro ženy i pro dívky . Doporučuji všem!!

10.09.2012 5 z 5

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Skvěle napsané, strhující děj. Joona Lina je trochu v pozadí, ale ani mi to nevadilo, toho se ještě nabažíte v dalších knihách. Vřele doporučuji.

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Úplně jsem se do detektivek Larse Keplera zamilovala, už dlouho se mi nestalo, že bych tak s nadšením hltala knihu. Čte se se úplně sama. Musím, ale říci, že Lovec Králíků zatím z mnou přečtených knih je trochu slabší, některé události mi nedávali smysl.
Ale jinak opět fajn napínavé čtení. Už se těším na novou knihu.

08.04.2018 4 z 5

Láska je jen slovo Láska je jen slovo Johannes Mario Simmel

Krásná kniha, patří mezi mé oblíbené .

21.08.2017

Temné království Temné království Carmen Bin Ladin

Velice zajímavý svět Saudů v podání ženy, která se nesnaží jej kritizovat, spíše ho chápat a žít v něm. Mě osobně hodně bavila, dala mi nový pohled na život plný přísných náboženských pravidel. Doporučuji

27.11.2013 5 z 5

Sylvia Rafaelová - Agentka Mossadu Sylvia Rafaelová - Agentka Mossadu Moti Kfir

Velice zajímavá kniha, nabízí pohled do prostředí boje proti terorismu očima agentky, která se rozhodla bojovat za svou zemi. Přečetla jsem jí za jeden den.

24.01.2017 5 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Jediné co bych podotkla je snaha autora o co největší zauzlení případu a tím se pak člověk trošku ztrácí. Některé souvislosti mi unikly a nebo zůstaly nepochopeny. Doufám, že další kniha od tohoto autora se povede lépe.

21.08.2014 4 z 5

Život střídá smrt Život střídá smrt Petr Prouza

Velice výborná a dojemná kniha!! Stojí za přečtení, ale s horou kapesníků po ruce.

05.03.2013 5 z 5

Triumf noci Triumf noci Edith Wharton

Kniha mi přišla plná povíde, které si byly dost podobné, občas nesrozumitelné, a zakončení někdy i nepochopitelné. Mě osobně neoslovila, čekala jsem od ní mnohem více.

07.06.2013 2 z 5

Mít s kým běžet Mít s kým běžet David Grossman

Výborná kniha, četla jsem jí jedním dechem, má velmi zajímavý příběh. Našla jsem ji v knihovně mezi doporučenými knihami a musím řict, že se vyplatilo si jí vypůjčit.

10.09.2012 5 z 5