Plameňačka Plameňačka komentáře u knih

Vzpomínky Vzpomínky Shannon Messenger

Jako velké fanynka série Strážci ztracených měst jsem už od Vánoc, kdy mi pod stromečkem přistál Soumrak, nedočkavě čekala na další díl. Na konci srpna jsem den co den kontrolovala, zda už Vzpomínky vyšly. A konečně jsem se dočkala. Kniha byla plná zvratů a musím s radostí podotknout, že mé osmiměsíční čekání se vyplatilo.

10.09.2023 5 z 5

Kluci jsou jako žvejkačka Kluci jsou jako žvejkačka Kerstin Gier

Knížku jsem sice četla už před delší dobou, ale myslím, že by to tu chtělo i nějaký pozitivnější komentář. Řekla bych, že patřím do cílové skupiny na niž byla tato knížka směřována. Cením, že to nebylo to stejné klišé (láska na první pohled od obou, žijí spolu šťastně až do smrti), ač děj možná byl místy předvídatelný. Občas se tam objevily i trapné scény, ale za mě to tam patří (hlavně k hlavní hrdince to sedí). Dávám takových 7/10

29.01.2023 3 z 5

Zrádné mlhy Zrádné mlhy Katherine Arden

Od téhle knížky jsem toho moc neočekávala. Vypůjčila jsem si ji v knihovně v sekci nové. Opravdu mě nadchla. U moc knížek se mi to nestává, ale zažila jsem zrovna u téhle takový ten stav kdy se od knihy doslova nemůžete odtrhnout. Od začátku jsem měla ráda Setha :) Doporučuji věkové kategorii 10 - 13

03.05.2022 5 z 5