Petula.N Petula.N komentáře u knih

Vzdálená ozvěna Vzdálená ozvěna Val McDermid

Trošku zdlouhavé, ale jooo dobrý. Ale celou dobu jsem byla přesvědčená kdo je vrah a na konci jsem koukala jak puk. Zkusím další díl.

20.11.2018 4 z 5

Bohové viny Bohové viny Michael Connelly

Moje pátá kniha od Connellyho, první čtyři knížky jsem přečetla, vždycky jsem litovala, že jsem začala číst další díl Mickeyho Hallera, ale vždycky se děj rozjel, ale bohužel u páté knížky jsem nevydržela...kolikrát jsem se přistihla, že nevím co čtu, tak jsem knížku musela odložit.

06.11.2018 1 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Musím říct, že cca do půlky jsem se nemohla začíst a zrovna dvakrát mě příběh nebavil, ale pak najednou dostala knížka spád a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Přečteno za dva večery. Ale jooo stojí za to si ji přečíst ☺

03.10.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Mám z této knížky rozporuplné pocity...chvílemi mě to bavilo a chvílemi ne, konec jsem nečekala, to jako zase né. Už jsem četla lepší thrillery, ale nejhorší to nebylo.

01.10.2018 4 z 5

Matky Matky Brit Bennett

Nedočteno. Jsem ani ne v půlce a nebaví. Bohužel.

03.10.2023 1 z 5

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

No čekala jsem od toho víc. Mnohem víc.....jediný plus, že byly kapitoly kratký a tak se to četlo rychle. Ale žádný wow nepřišlo no...takže nic..knížka se mi nelíbila....

07.01.2019 1 z 5

Temné struny Temné struny Val McDermid

Moje druhá knížka od autorky a za mě super. Bavila mě

26.11.2018 5 z 5

Zrušený rozsudek Zrušený rozsudek Michael Connelly

Moje třetí kniha od Connellyho, druhý díl mě moc nebavil, ale Zrušený rozsudek super, nemohla jsem se od něj odtrhnout. Bylo to velmi napínavé až do konce.

23.10.2018

Playground Playground Lars Kepler

Mám z knížky rozporuplné pocity. Ale knížka se četla rychle a docela mě i bavila, až na ty zdlouhavé popisy. Za mě za 3.

21.11.2017 3 z 5

Dvanáctka Dvanáctka Justin Cronin

No páááni!!! Ze začátku jsem se dost ztrácela, ale když jsem se začetla, nešlo přestat. Myslela jsem, že třetí díl vynechám, ale ne!! Musim přečíst i ten. Kniha mě naprosto pohltila, skvělý příběh. Doporučuji :)

22.04.2017 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Mě knížka bavila :) občas mě štvalo, že se tam některé věci opakují pořád dokola, ale to asi k té nemoci patří...a hlavně zajímavé téma, nic podobného jsem ještě nečetla :)

23.01.2019 3 z 5