Petty001 Petty001 komentáře u knih

Řetěz Řetěz Adrian McKinty

Děj knihy opravdu není žádná tuctovka. Pohled, jak snadno se může během chvíle život zvrtnout. Ale zároveň by se takový příběh mohl opravdu stát. Stojí za přečtení a zamyšlení.

05.04.2021 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

U této knihy jsem váhala jestli si ji mám koupit, ale nakonec jsem dala na kladné ohlasy a jsem ráda. Hooverová mě opravdu nezklamala. Děj knihy není žádná tuctovka. Přečteno jedním dechem a závěr knihy je top!

15.03.2021 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Jste v nesprávný čas na nesprávném místě, ale když při tom můžete zachránit život, tak to stojí za to ne? Děj knihy se celý odehrává na přelomu dne z 23. prosince. Hlavní hrdinka je velká sympaťačka a silná osobnost. Což se o ostatních postavách knihy říct nedá, protože nemůžete věrit nikomu :-) Kniha je napínavá a četla se dobře, zaujala mě také díky pěknému obalu.

10.03.2021 4 z 5

Pakistanská pomsta Pakistanská pomsta Monika Wurm

Kniha je pěkná oddychovka. Hlavní hrdinka je sympatická a vtipná postava, která ztratí pamět. Za mě spokojenost.

28.02.2021 5 z 5

Hvězda nad arabským peklem Hvězda nad arabským peklem Monika Wurm

(SPOILER) Kniha je napínavá od začátku až na konec. Jedná se o naprosto neuvěřitelně uvěřitelný příběh ženy, která nenechala ničím zlomit. Fatima prožije hrozná zvěrstva, ale také potká lásku, na kterou ale musí ještě příjít... Nahlížíme v ní do zvráceností Islámského státu. Ten konec si ta kniha zaslouží. Dojalo mě, jak se o poslední drobné nakonec rozdělí se žebrákem a pak uvidí jeho! Doporučuji!

02.02.2021 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Děj knihy se mi zdál místy spíš přestřelený než strašidelný. Nebylo to vyloženě špatné, ale že bych se od toho nemohla odtrhnout to taky ne. Moc mě tento žánr neoslovil...

29.01.2021 3 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Skvělé jako vždy !!! Jen mě trochu mrzí, že se v knize už nijak nerozvíjí příběh Sagy. Tak snad v dalším díle....

01.01.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Povedená série. Těším se na další díl.

09.11.2020 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Aristokratka mě baví! Pohodové čtení u kterého se zasmějete a pustíte ostatní věci z hlavy. Jen škoda, že knihy pana Bočka nejsou delší :-)

09.11.2020 5 z 5

Bývalá manželka Bývalá manželka Jess Ryder

Od začátku jsem se nemohla rozhodnout na čí straně stojím. Žádná žena nemá lézt do "zelí" té druhé. Ale to, co nakonec vymyslel na Natašu Nick je hnus. Je škoda, že autorka nedotáhla konec knihy. Alespoň co si Jen myslela, když jí došlo koho vidí.... Knihy na toto téma mě moc baví, takže jen tak dál.

24.09.2020 5 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Zajímavý rozjezd nové série. Jsem zvědavá na další díl.

24.09.2020 4 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Tato nová série mě moc baví. Opět překvapení na konci. Těším se, jak se bude příběh Jude a Uriaha dál vyvíjet.

28.08.2020 5 z 5

Najděte mě Najděte mě Michelle Knight

(SPOILER) To snad ani není možné aby se jednomu člověku stalo tolik hrozných věcí. A o tom že se mezi námi nacházejí takové zrůdy jako byl Castro ani nemluvě. Smekám před Michelle a její chutí žít poháněnou myšlenkou, že zase spatří svého syna. Je mi moc líto, že když ona byla dítě, tak jí sociální systém vůbec nepomohl, ale naopak o pár let později zareagoval velmi rychle odebráním syna. Mějme všichni oči otevřené kdyby v našem okolí také někdo potřeboval pomoc.... Tato kniha ve mě zůstane ještě dlouho a na závěr kdy se píše co Michelle přese všechno dokázala jsem měla slzy v očích.

25.08.2020 5 z 5

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

David Raker opět nezklamal ! Tentokrát kromě napětí a překvapivého konce také trochu tajemna. Jen tak dál !

25.08.2020 5 z 5

V kleci V kleci Ellison Cooper

Výborný začátek série agentky Altairové. Nahlédnutí do psychologie, napětí a za mě i nečekaný konec. Jen tak dál...

29.07.2020 5 z 5

Žena mého života Žena mého života Tim Weaver

Skvělá kniha! Zajímavá zápletka a napínavý děj. Těším se na další případy Rakera.

29.07.2020 5 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Kniha se četla dobře, trochu nahlédnutí do psychiatrie. Ale ten konec mi prostě nesedl... Jsem zvědavá na další knihy autora.

16.07.2020 3 z 5

Panenka Panenka Hollie Overton

Příběh ze kterého mrazí , takový co by nikdo nechtěl zažít. Hlavní hrdinka je velmi silná osobnost a v knize je krásně popsán vztah mezi dvojčaty. Nicméně si po přečtení říkám, komu vlastně může člověk opravdu věřit...

11.07.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Kniha mě bavila a dobře se četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, dokud jsem se nedozvěděla jak to s Laylou dopadlo.

07.07.2020 5 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Skvělé čtení stejně jako ostatní knihy této autorky. Závěr knihy pro mě byl překvapením, prostě kažký něco tají...

07.07.2020 5 z 5