Petra38 Petra38 komentáře u knih

Ruckus: Šílená láska Ruckus: Šílená láska L. J. Shen

Pribeh me dost dostal. Prvni polovina knihy se tahla a uz jsem myslela ze me nezaujme jako Vicious ale prekvapeni!!! Jako ten zaver knihy? To uplne me to dostalo, to s tim otcem nebo ta nemocnice? Skvely, pribeh me dojal a Deana a Rosii jsem si moc oblibila.....jdu na treti????

12.06.2020 5 z 5

King King T. M. Frazier

SPOILER
Je tu surovy,vulgarni,agresivni a skvely. Vazne fajn pribeh ale rozhodne v tom romantiku moc nehledejte:-) To ze Bradley vymenil svoji milenku,kterou jak tvrdi ze miluje,za svou dceru je svym zpusobem dobry obchod,ale no tak, mel mit lepsi plan,aby zuskal obe zeny sveho zivota. Co me mrzi, je smrt Samuela, byl uzasna postava,ktera pribehu dodala na vtipu a o to vic to cnenare zasahne.doporucuji precist:-)

28.02.2019 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Skvela kniha, skvela serie, zboznuju knihy od teto autorky, neni potreba nic jineho dodavat:-)

28.11.2018 5 z 5

Oheň mezi námi Oheň mezi námi Brittainy C. Cherry

Šikovná propletene osudy obou rodin ,přibehh tak nebyl vůbec plochý. Moc hezky zpracované. Narozdíl od prvního dílu mi tento příběh za srdce zas tolik netahal, bylo to pohodovejsi, mírnější čtení. Samozřejmě témata tam byla těžká, nechci prozrazovat, a rozhodně by nikdo jejich útrapy zažít nechtěl. Konec vyloženě zahřál a happyend mě potěšil

26.04.2023 4 z 5

Pojízdný krámek snů Pojízdný krámek snů Jenny Colgan

Úžasný příběh. Ta pomalá cesta k otevření jejich srdci byla jako závan čerstvého vzduchu. Nebylo nic uspechaneho ,žádné velké nervy proste příběh který mě nabil pozitivní energií. Za me doporučuji

11.09.2022 4 z 5

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Musím říct, že konec mě dosti překvapil. Odhalení vážně povedené a tím si u mě příběh vysloužil tu poslední hvězdičku, jinak byl tento díl trošku slabší, než díly předešlé. Ale dobré a sérii stalo za to si přečíst. Kdo nečetl ,jděte do ní :-)

04.07.2022 5 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Že utaji totožnost cizince takřka celý díl,to mě překvapilo. Za mě moc moc dobrý. Sice se více přikláním k tomu, že Mount byl o krapet lepší:-)

29.06.2022 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Přelouskáno za chviličku,až mě mrzí,že nebyla trochu víc dramatická. Jako super,fakt mě celá serie hromsky bavila ale musím souhlasit,že poslední díl malinko uvadl. Ale i tak si ji ráda přectu znovu a možná ještě znovu :-) za přečtení stojí stopro! Celou serii nejde než doporučit.♡♡♡

29.06.2021 5 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Ackoliv bych byla schopna děj vypovědět jedním delším souvětím, tak to bylo super. Ta dynamika mezi Keirou a Mountem je tak skvěle napsaná,že na to už netřeba více slov. Jako že ji vetšinu přečtu před spaním a zbytek dorazim teď před budíkem,mě fakt nenapadlo. Trilogie má prostě ten nejlepší náboj a nutně to potřebujete přečist. Hurá na Království....

28.06.2021 5 z 5

Sexy profesor Sexy profesor Vi Keeland

Nevím,proč jsem se k ní nedostala dřív? Netuším,co mi na ní vadilo. Ale přiběh mě maximálně chytnul,hlavní hrdiny jsem si moc oblíbila. Děj krásně plynul a osudové setkaní bylo nadherné. Moc povedený přiběh,ke kterému se dá vrátit několikrát

28.04.2021 5 z 5

Nash Nash Jay Crownover

Kdyby mě tu představu o Nashovi pořád nekazil ten na obálce,bylo by to lepší:-D. Tento díl byl pro mě zdaleka nejlepší, Nash je borec a Saint si to občas moc brala ale budiž,tvořili skvělý pár a ještě lepší příběh. Další přiběh Rowdyho a Salem by mohl být stejně poutaví...Jen tak dááál...;-)

02.03.2021 5 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Už od začátku mě Maddoxův díl zaujal nejvice, ačkoliv musim příběhu spílat za utahaný střed příběhu. Závěr byl vážně skvělý a absolutní finále dotažené do takového happyendu,že se ani nesnilo. Myslím,že šťastné konce si tyto postavy zasloužily ....

09.12.2020 5 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Ačkoliv mě druhý díl zaujal více jako první tak to byl vlastně stejný vzorec příběhů. Počáteční averze přechází do přímo magické přitažlivosti, kdy se poddaji touze a přejdou k úžasnému sexu kdy zjistí že se zamilovali. Pak vypadnou kostlivci ze skříně a ten druhý to děsně poděla. Závěrem se vše ošklivé odčini. Není to špatný jen vás to nepřekvapí. Už jen kvůli Tristanovi a Sydney, předpokládám že další příběh bude o nich, doufám že to autorka trochu přetrhne ale obavam se že se tak nestane. Jak už jsme se dozvěděli,tak Tristan se Sydney chodil a nebo provedl. Rozdíl bude v tom že se už znají a bude tam figurovat dítě,takže budu vyčkávát co nám autorka přichysta:-)

10.03.2020 3 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Kniha me chytla hned od zacatku, oci se mi v noci div samy nezaviraly kdyz me kniha nutika cist dal. Vazne skvela,do hlavnich postav jsem se bez problemu vzila a vlastne mi bylo lito,ze je kniha u konce. Je tam spoustu agresivniho chovani,vulgarismu a vlastne i sexu. Takze pokud nemate chut na sladke cteni,tahle se bude urcite libit ;-) Sama se k ni rozhodne za kratko vratim :-) doporucuji !!!

16.05.2019 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

28.11.2018 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Moc pekny a hlavne dojemny pribeh, nedovedu si predstavit, jake to musi byt,zazit takovy smutek a vlastne vinu,jakou zazil Miles:-( kdyz se nad tim zamyslim ,tak tam deje vlastne moc neni ale ta milostna zapletka absenci deje prekryje:-) jednoho to chytne za srdce a ždíma ho do posledniho slova knihy, u teto spisovatelky to neni nic noveho,takze kdyz se chces dojmou, sáhni po jeji tvorbe:-)

07.10.2018 5 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

V prvni casti jsem mela pocit, ze kdyby to bylo mozne tak s hlavnim hrdinou zatrepu,aby se probral. V druhe casti jsem byla vcelku prekvapena zmenou. Kniha byla vyborne zpracovana a vcelku nepredvidatelna. Mam na mysli vxkresleni situace podle Eleca prostrednictvim jeho autobiografie. Za me proste 5* protoze me to jednoduse chytlo-doporucuji :-)

10.09.2018 5 z 5

Polib mě Polib mě Stella Tack

Skvělý příběh, takových je málo a mě neskutečně nadchl. Charakter obou postav byl tak sympacky ,že je mi lito ,ze je musím opustit. Stojí za další setkání!

17.08.2023 5 z 5

Francouzská lekce Francouzská lekce Natasha Boyd

Krasny příběh o postupným budováním vztahu a vzdorovani přitažlivosti. Tady jsem jim to tak moc přála jako bych tam byla. Příběh byl čtivý, žádný hluchý místa a čtení jsem si vážně užila. Stojí za ReReading

15.08.2023 4 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Jodi Picoult

Moc hezky příběh, rozhodně nepředvídatelné rozuzlení a moc jsem si čtení užila . Celkový nápad na příběh jedinečný, což jsem dlouho neviděla

31.03.2023 4 z 5