petra3242 Online petra3242 komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Napřed jsem četla knihu, byla naprosto úžasná. Že u knížek nebrečím, ale tady jsem měla na krajíčku. Včera jsem viděla film, není špatný, ale knize se nevyrovná.

16.02.2015 5 z 5

Hořký akord lásky Hořký akord lásky Hilary Freeman

první polovina knihy je celkem nuda, Naomi (hlavní postava knihy) je taaaaaak nudná a naivní. Pak potká Dannyho, kluka jako vystřiženýho ze všech holčičích snů..... Opět musím podotknout, že kniha je až nějak moc podobná mému životu - jako by mě snad někdo sledoval či co :D Ne že bych snad taky byla taaaaaaak strašně nudná a naivní, ale v mém životě byl taky takový Danny, který chtěl pro změnu skákat z okna, takže si umím představit jak se Naomi (nebo chcete-li Omi) musela cítit a čím vším si prošla. Kniha jako taková není špatná, příběh je hezký a zajímavý. Líbilo se mi, jak se Omi sblížila se svojí sestrou, i jak ji Danny přesvědčil, že může být kýmkoliv bude chtít.

06.01.2015 3 z 5

Osudové rozhodnutí Osudové rozhodnutí Lisa McMann

Příběh se mi celkově docela zamlouval. Děj pěkně ubíhal, ani jsem se u série nijak nenudila. Příjemné fajnové a oddychové čtení. Styl vyprávění je sice poněkud horší, ale troufám si říct, že se to knihou po knize zlepšuje. Nejvíc se mi z celé série líbil druhý díl. Třetí díl nebyl špatný, jen ten konec. Vyvolává ve mě pocit, že spíš ještě asi něco bylo, ale nevím co.... Celkově sérii hodnotím 4 z 5. Určitě se po čase k příběhu zase ráda vrátím.

14.12.2014 3 z 5

Horory na dobrou noc Horory na dobrou noc Anthony Horowitz

moc pěkné povídky, sice ne až tak hororové ale celkem dobré na zamyšlení, za mě vede povídka Vana

29.10.2014 4 z 5

Dívka s devíti parukami Dívka s devíti parukami Sophie Van der Stap

Právě jsem viděla film, moc se mi líbil. Zatím nevím jestli si knížku přečtu, možná to nechám chvíli uležet. Teď jsem ještě plná dojmů.

21.10.2014

Zamilované dcery: Svůdná vědkyně / Houževnatý ctitel / Příliš úzké schodiště Zamilované dcery: Svůdná vědkyně / Houževnatý ctitel / Příliš úzké schodiště Jill Shalvis

Už asi chápu, proč jsem nikdy nečetla harlequinky.... takový slátaniny.... Nicméně uznávám, že něco na tom se mi líbilo. Kniha obsahuje tři povídky, z nichž je dobrá jenom jedna. První povídka je celá taková zmatená, ale dá se to přečíst. Druhá povídka se mi docela líbila: Hlavně to, že hrdinka byla zvěrolékařka, taky jsem jí kdysi chtěla být. A třetí povídka nestála za nic. Věčné vracení se k minulosti mi lezlo na nervy.... Celkově hodnotím 3 *, i když nevím jestli by nestačily jenom 2...

18.09.2014 2 z 5

Politická záchytka Politická záchytka Miloslav Šimek

Příjemná kniha s milým humorem.

23.08.2014 4 z 5

Jak přežít doma, ve škole a mezi kamarády Jak přežít doma, ve škole a mezi kamarády Jane Goldman

vtipná knížka pro -náctileté, plná užitečných rad a milého humoru

19.08.2014 1 z 5

Pekelná kuchyně Pekelná kuchyně Jeffery Deaver

Možná by si kniha zasloužila lepší hodnocení, ale nějak prostě nemůžu.... Asi tak polovinu knihy jsem se vyloženě nutila číst dál. Pak už jsem si myslela, že to vzdám, protože mě děj opravdu nijak nezajímal. Tedy až na příběh Ettie, zajímalo mě, jak to s ní dopadne. Kousek za polovinou se něco zlomilo a já musela číst dál. Když už mi zbývalo jen pár kapitol, nemohla jsem přestat. Rozuzlení bylo překvapivé, ostatně jako vždycky u Deavera.
Nevím jestli stojí za přečtení, zkuste posoudit sami.....

19.08.2014 3 z 5

Zamilovat se Zamilovat se Evelyne Stein-Fischer

po pravdě, mě se tahle knížka moc nelíbila. Nic se v ní neděje, pro mě ztráta času. jediné plus vidím v tom, že i když nemá absolutně žádný děj, tak je alespoň hezky napsaná, objevují se opravdu hezké slovní obraty v popisech lidí nebo krajiny

13.08.2014 1 z 5

Svět vzhůru nohama Svět vzhůru nohama Nicole Burnham

četla jsem ji nedávno, když jsem ji objevila v sousedské knihovničce. Hezké, příjemné, oddychové čtení.

13.08.2014 5 z 5