Petra-1 Petra-1 komentáře u knih

Pokořený svůdce Pokořený svůdce Suzanne Enoch

Skvělá kniha,zajímavá zápletka, skvěle se čte a hlavní postavy jsem si hned zamilovala.

09.11.2019 4 z 5

Londýnský prostopášník Londýnský prostopášník Suzanne Enoch

Skvělá kniha, jedna z mých nejoblíbenějších historických romancí. Velmi vtipná a hlavní postavy jsou prostě úžasné.

09.11.2019 5 z 5

Scotland Street Scotland Street Samantha Young

Další velmi pěkná kniha autorky. Cole je zlatíčko.

08.11.2019 4 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Knihu jsem četla před delší dobou v originále.Ze začátku slibná, ale později mě začala celkem nudit. Na mě bylo v knize až moc zápletek. Hlavní postavy jsou sice sympatické, ale příběh mi přišel až příliš smutný.

12.10.2021 3 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Roztomilá a velmi čtivá kniha. Děj rychle ubíhá a hlavní hrdinka je velmi sympatická. Josh typický hodný kluk a Peter vtipný, optimistický hrdina školy. Četla jsem knihu a potom viděla film a kniha je mnohem lepší než film.

10.02.2020 4 z 5

Odvážná dáma Odvážná dáma Sabrina Jeffries

Nebylo to špatné, ale dle mého to nemělo tu pravou jiskru a hlavní postavy mi nebyly příliš sympatické. Takový průměr v daném žánru.

04.02.2020 3 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Tak 2 díl se mi líbil víc než první, akorát úseky s bezduchymi mě tak trochu nudí.

16.11.2019 4 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Moc hezká kniha, i když musím říct, že chvíli trvá než se kniha rozjede.

Abhorsenka Abhorsenka Garth Nix

12.11.2019 5 z 5

Lirael Lirael Garth Nix

Celou sérii jsem cetla už před dlouhou dobou, ale všechny knihy byly skvělé. Dokonce jsem je četla několikrát. Tuhle sérii miluji. Originální svět, který není těžké pochopit. Miluji citát na obalu knihy.

12.11.2019 5 z 5

Pravidla dohazovačů Pravidla dohazovačů Rachel Van Dyken

Skvělá odpočinková kniha. Pět hvězd dávám za zajímavé zpracování, kde vypráví příběh kluk a nebere si servítky. Já jsem se opravdu bavila.

09.11.2019 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Skvělá kniha, ale pro mě patřila ke slabejsim z této série.

08.11.2019 4 z 5

Dokážeš udržet tajemství? Dokážeš udržet tajemství? Sophie Kinsella (p)

Velmi dobrá kniha a každý z nás má občas ztrestene myšlenky jako hlavní hrdinka. Vtipná a celkem originální kniha.

Clariel Clariel Garth Nix

Opět skvělá kniha od autora, ale předešlé díly mě bavily více.

12.11.2019 4 z 5

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Kniha mě nedokázala tolik vtáhnout do děje. Možná je to tím, že je psaná z pohledu vypravěče, což u podobných knih příliš nemusím.

09.11.2019 3 z 5