Petr874 Petr874 komentáře u knih

Indiana Jones a Chrám zkázy Indiana Jones a Chrám zkázy James Kahn

Musím uznat, že čtení jsem si užil. A to porovnávání a vybavování filmu (se vzpomínkami asi 8 let starými) bylo pro mě na téhle knize nejlepší. Vrátit se do dob mládí, když táta přinesl vypá... legální dívko s neohroženým archeologem dr. Jonesem.

04.06.2023 5 z 5

Naše hra Naše hra John le Carré (p)

Kdybych si knihu přečetl třeba v mnohem pozdějším věku, tak asi ano.

29.04.2023 2 z 5

Motorovka vs. netopýr Motorovka vs. netopýr Tacuki Fudžimoto (p)

Nebyla špatná, to neříkám, ale něco mi tam chybělo.

06.03.2023 3 z 5

Indiana Jones omnibus. Kniha druhá Indiana Jones omnibus. Kniha druhá Gary Gianni

Za mě velmi povedený kousek. Jen škoda těch prvních dvou příběhů, které mě nechytly. Taky těch pár nedobrých překladů a logika taky někdy někde vázla). Jinak zbytek byl úžasnej.

07.02.2023 4 z 5

Samuraj Samuraj Stan Sakai

Takový magnet jsem už dlouho neměl v rukou. Za mě určitě lepší, než první díl. Ten první mi přišel strašně roztroušený, chaotický i děje nebyly nic extra. Těším se, až se někdy zase dostanu k dalším dílům.

19.01.2023 4 z 5

Pes a motorová pila Pes a motorová pila Tacuki Fudžimoto (p)

Na odreagovačku cool.

18.01.2023 4 z 5

Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 1 Jak jsem se reinkarnoval coby sliz 1 Fuse

Za mě strašně cool, originální. Ale i tak to není dokonalý, ať hlavní hrdina příjde kamkoli, něco udělá (někoho zachrání) a všichni se z toho můžou "zbláznit" a chtěj za něho hned položit život (příjde mi to takový moc umělý). Jinak doporučuji.

01.01.2023 4 z 5

Hamlet, králevic dánský Hamlet, králevic dánský William Shakespeare

Kniha mě, jako nějaký tajuplný magnet, přitahovala až k samotnému konci. Sice jsem šel do knihy s tím, že jsem věděl, co se stane. Ale i přes to mě kniha nadchla a zaujala. A ten spád na konci... to jsem opravdu nečekal, že to bude až tak rychlé. Za mě to je jedna z těch lepších knih, které jsem zatím četl. Ale mám zde jednu výtku (za mě) a to je to neustálé a uměle-zbytečné natahování souvětí, které mi trochu kazilo prožitek z děje. Asi nebudu velkým fandou Shakespeara, zato vám můžu dílo jen doporučit. (A taku už konečně můžu říct, že jsem četl něco do Shakespeara)

29.09.2022 4 z 5