Pavlnka Pavlnka komentáře u knih

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Řekla bych, že druhý díl byl lepší než první. Krátké kapitoly, děj plyne rychle a je velmi napínavý. Jdu na 3. díl. Mám novou oblíbenou autorku.

08.07.2021 5 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Tuto sérii mám moc ráda. Tento díl byl opět napínavý a zajímavý. Hlavní postavy mi jsou sympatické a líbí se mi jejich osobní vývoj. Jdu hned na další díl.

10.06.2021 5 z 5

Slib mlčení Slib mlčení Linda Castillo

Kniha se velmi dobře četla a byla napínavá. Za mě super, autorku dávám do oblíbených a určitě budu v jejích knihách pokračovat.

26.04.2019 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Pro mě naprosto úžasná kniha. jsem ráda, že jsem se k ní dostala. Nebýt výzvy, tak bych po ní asi nesáhla, takže DÍKY VÝZVO :-D.

25.08.2017 5 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Tak to byla síla. Krátké kapitoly se dobře četly, bylo to napínavé a ten konec.... Prostě paráda.

12.04.2024 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Napínavé, čtivé. I když jsem velmi brzy odhadla, jak to bylo, neubralo to na zajímavosti.

23.07.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Čtivá knížka, velmi mě zaujala, i když občas mi přišla trochu kostrbatá. Rozhodně si autorku přidávám do oblíbených a budu ji bedlivě sledovat.

19.03.2023 4 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Zase skvělý díl. Tato série stojí za to.

11.03.2023 5 z 5

Jméno růže Jméno růže Umberto Eco

Výborné čtení, miluji historii a tato kniha byla dokonalá. Nevím, proč jsem ji tak dlouho odkládala na později. Doporučuji všem.

23.04.2022 5 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Kniha od které se nede odtrhnout. Celá série je super, ale tento díl je temný a pro mě nepochopitelný. Trochu mě mrzí, že nedošlo k vysvětlení, jestli to bylo oprávněné nebo ne. I když oprávněné????

03.03.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Velice zajímavá kníha. Nejen z pohledu "jiné" Fern, ale i lidí kolem. Kniha je opravdu napínavá a měla jsem problémy ji odložit. Autorka zůstává mezi mými oblíbenými autory.

12.02.2022 5 z 5

Temná cesta Temná cesta Linda Castillo

Hodně napínavé a zajímavé, ale celou dobu jsem se nemohla zbavit pocitu, že už jsem knihu četla. V zapisování přečtených knih jsem pečlivá, takže asi jen pocit de ja vu?

10.05.2021 5 z 5

V moci zla V moci zla Linda Castillo

Naprosto úžasné. V této sérii nešlápnete vedle.

06.04.2020 5 z 5

Zázrak svaté Winifredy Zázrak svaté Winifredy Ellis Peters (p)

Poklidné, oddechové čtení jako stvořené na dovolenou. Žádné krváky či sociopati, ale pěkně vykreslené postavy a tehdejší život.

20.07.2019 4 z 5

Vetřelec Vetřelec Kristýna Trpková

I 3. díl byl skvělý. Hodně překvapivý. Autorku si pohlídám.

26.03.2024 5 z 5

Smrtící volání Smrtící volání Angela Marsons

Opět skvělé a napínavé. Tady se nemůžete seknout.

29.09.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Úžasná kniha, přesně to jsem asi potřebovala. Mi se líbila a rozhodně ji doporučím všem kolem sebe.

04.07.2023 5 z 5

Skála Skála Peter May

Čekala jsem něco naprosto jiného, ale bylo to velmi příjemné překvapení. Zaujaly mě ty přechody mezi minulostí a současností. Rozhodně budu v sérii pokračovat, jen doufám, že popisů krajiny časem ubude, ty mě moc nebraly.

16.04.2022 4 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Nejlepší díl. Bylo to hodně napínavé, zajímavé, děsivé. Doporučuji.

09.02.2022 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Super příběh, mrazivý a dilema Kate chápu. Doporučuji, autorka se překonává.

01.05.2021 5 z 5