pavla67 pavla67 komentáře u knih

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Uz jsem precetla skoro vsechny detektivky od toho autora,
vsechny jsou vyborne, ale tenhle dil me zaujal nejvic.Bylo me lito niny co si musela prodelat.Doporucuji.

22.09.2020 5 z 5

Vražda na Velký pátek Vražda na Velký pátek Lee Harris (p)

Tak jsem docetla prvni dil,pribeh se mi libil,nenarocna detektivka,jdu hned na dalsi dil,urcite se mi bude libit cela serie

04.12.2021 5 z 5

Klíč Klíč Kathryn Hughes

tak jsem precetla vsechny 3 knizky,dopis,tajemstvi a klic,vsechny byly nadherne a doporucuji

15.11.2021 5 z 5

Divocí koně Divocí koně Dick Francis (p)

(audiokniha) dobre se to poslouchalo,libej se mi knizky od toho autora

25.09.2021 4 z 5

Reflex Reflex Dick Francis (p)

libila se mi jak knizka tak prednes,pekne namluvene audiokniha

08.08.2021 5 z 5

Hodinářova dcera Hodinářova dcera Kate Morton

Krasny pribeh, nebylo to lehke cteni, ale nejvic se mi libila zapomenuta zahrada a tajemstvi letniho odpoledne.

14.11.2020 4 z 5

Labyrint duchů Labyrint duchů Carlos Ruiz Zafón

Prave jsem docetla celou serii.Je to nejlepsi serie co jsem kdy cetla.Jednou si to prectu znova, abych to znova prozivala.Prectu si tez dalsi knizky od zafona mam vsechny jeho knizky.

11.10.2020 5 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Krasna knizka.Jdu na dalsi dil.Mimochodem ziju nejakou dobu v Barcelone a znam ty mista co uvadi ten autor v te knize ulice,namesti,universitu atd. Doporucuji

23.09.2020 5 z 5

Vražedná jáma Vražedná jáma Mick Finlay

Oba dva dily se me libily,uz se tesim na dalsi dily je jich nekolik,tak uvidime

03.08.2023 5 z 5

Odplata za chamtivost Odplata za chamtivost Elena Bellmar (p)

libilo se mi to,nenarocne,jednoduche,odpocinkove

10.08.2022 5 z 5

Historie českého zločinu - Skutečné kriminální případy Historie českého zločinu - Skutečné kriminální případy Bronislava Janečková

Audio se mi libilo o hodne vic...Historie ceskeho zlocinu bylo to super

07.01.2022 5 z 5

Pozorovatel ptáků Pozorovatel ptáků Christina Olséni

Libila se mi,uz dlouho jsem se nezasmala u knizky,uz se tesim na dalsi dil Jezdec

18.11.2021 5 z 5

Uzamčená minulost Uzamčená minulost Ella Carey

Kniha se mi moc libila a dobre se cetla,na konci jsem byla velmi prekvapena.

17.09.2021 5 z 5

Na smrt Na smrt Jozef Karika

Kniha na me velmi zapusobila a je velmi dobre napsana, ale ne tolik jak jsem pred dvema roky navstivila Osvetim.To co jsem videla se neda nikdy zapomenout v ocich jsem mela celou dobu slzy a nekdy mi schazel dech...plynova komora,spalovaci pece,plno fotek,obleceni,hracek,vlasy,zubni protezy, kde byly ubytovani atd. a samozrejme pribehy co nam vypravela pruvodkyne. Nechci zachazet moc do detailu

19.02.2021 5 z 5

Tajemství černé orchideje Tajemství černé orchideje Lucinda Riley

Nadherny pribeh,vrele doporucuji komu se libi romanticke pribehy,cetla jsem to jednym dechem

13.01.2021 5 z 5

Sekta Sekta Mariette Lindstein

Tak to byla jizda,nemohla jsem se odtrhnout, bylo to desive a napinave. Doporucuji

13.12.2020 5 z 5

Dopisy od mrtvého Dopisy od mrtvého Steve Robinson

Tak jsem precetla vsechny knizky a byly opravdu moc pekne a zajimave. Doporucuji

23.11.2020 5 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Pribeh se mi hodne libil, ale kdo mi byl nesympaticky, tak ta nova agentka Irene.Samozrejme pujdu na dalsi dil.

09.11.2020 4 z 5

Čarodějnice Čarodějnice Camilla Läckberg

Tak jsem docetla celou serii,byla velmi vyborna a tez skvela.Doporucuji

11.05.2021 5 z 5

Mrtvá v Temži Mrtvá v Temži Matthew J. Costello

Pekna takova oddychovka.Libila se mi

29.03.2021 4 z 5