pate.langdon pate.langdon komentáře u knih

On On Elle Kennedy

BOŽÍ! BOŽÍ! BOŽÍ! Je nejde nemilovat! O X levelů lepší než hodný kluk!

18.09.2019 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Nemůžu uvěřit, že tato série skončila. Všechny 3 díly jsem četla nesčetněkrát. Nepochybuji o tom, že až na mě dopadne tíha pošmourného počasí, nepovedený den a nebo prostě jen tak, ráda budu "hltat" znovu ;) Je to příjemná, milá, jiskřivá kniha, plná humoru a především vás nenudí opakování sexuálních scén (nic proti 50 odstínům, ale tam jsem pak tyto pasáže přeskakovala :D).
Will Sumner, už jen když píšu jeho jméno srdce poposkočí :D Byl mou nejoblíbenější postavou z celé trilogie. Vyhrál i pomyslné první místo v mém pořadníčku playboů :D
Rozhodně nemůžu říci, že by Božský hráč byla nejslabší kniha.Pro mě byla n.1 (zcela jistě z části i kvůli Willovi). Pár Hanna a Will mi byl ze všech nejsympatičtější a nejpřirozenější. Už od začátku jsem Hanně přála skončit s její platonickou láskou :)

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Asi nejslabší díl, Lizzy si zasloužila víc a Ben mi až tak sympatický nebyl
Řazení série od nejlepšího:
1. Risk
2. Sólo
3. Hvězda
4. Polibek

31.08.2019 4 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

3* za to, že Tucker je prostě laska❤ přesně takových chlapů by mělo po světě chodit daleko víc! Jinak mě kniha moc nezaujala, líbilo se mi prolínání dějů s předchozími díly, ale požitek, který jsem předtím měla se ted nedostavil

20.08.2019 3 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

do této knihy jsem čekala trochu víc, nevím, nevím :/

21.07.2015 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

originální!!! vřele doporučuji ;) jediné, co mi vadí, je přehnaná sebekontrola jak Anny, tak poté i Kaidana

24.01.2015 5 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

úžasné, opravdu bomba!! napětí přehršel, nenudila jsem se ani chvilinku! :) sice jsem si v průběhu čtení občas u něčeho zasekla a něco se mi nezdálo, ale teď si už ani nemohu vzpomenout, co to bylo :D tudíž kniha jako celek byla senzační! už se těším na další knížky z dílničky Cassandry Clare ;)

02.02.2015 5 z 5

Město upírů Město upírů Ellen Schreiber

předchozí díly byly lepší, ale i přesto má tato série své kouzlo a je neobvyklá :)

24.01.2015 4 z 5

Počátek Počátek Ellen Schreiber

krásná, vtipná, sympatická, oddechová. Popsání knihy ve čtyřech slovech. Rozhodně doporučuji! Tedy pokud nejste zatvrzelí fanoušci Twillight ;) :D

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

poslední díl byl slabý. Jedno snad jediné pozitivum byla část napsaná z pohledu Jacoba, jinak jsem se nudila. Díl byl méně akční než předchozí, chtělo to víc drama na závěr, aspoň částečný boj, protože na ten jsem se celou dobu těšila.
Navíc ani film se nepovedl. Rozdělení na 2 části?! Proboha proč?! Jedině kvůli penězům. Stojím si za svým a říkám, že Twillight mělo zůstat na papíře.

24.01.2015 3 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Celkový nápad se mi líbil, ale je tu ale...
SPOILER
Evie byla dobrák od kosti, optimista. Její minulost byla nešťastná, obcas jsem vsak mela pocit, že ji chybí pud sebezáchovy. Vůči Jakeovi byla už od začátku tak důvěřiva, že si to ani nezasloužil. Měla jsem trochu problémy zkousnout, jak všechno probíhalo strašně rychle, jednou se viděli a už se k sobě pomalu nastěhovali. Jake mi k srdci opravdu neprirostl, od chvíle, kdy pro něj byl nejdůležitější počet Evelynych známostí, klesl. Zajímalo by mě, co by dělal, když by se mu Eviina odpověď nelíbila. On si měl sypat popel na hlavu. Sám ji toho provedl víc než dost, až jsem měla pocit, že si ji nezaslouží.
Ani s překladem nejsem úplně spokojená. Ale možná to je tím, že Archeruv hlas nastavil laťku vysoko, nebo je to mnou a mými antipatiemi k Jakeovi.
Shrnuto do dvou slov: uspěchaná ale milá

27.09.2019 3 z 5

Šepot mrtvých Šepot mrtvých Amo Jones

Tohle je série, jejíž hodnocení mi dělá velke potíže, celá jsem z toho všeho rozpačitá...
Rozhodně mě zaujal příběh, ale to zpracování bylo šílené. Občas to nemělo hlavu ani patu, ztrácela jsem se v rozhovorech, byl to jeden velky chaos, autorka by se mela naucit psat systemacteji. Bylo tam zbytečně moc sexu, někdy to bylo tak zvrácené, že jsem přemýšlela, jestli pár řádků nepřekročim.
Postavy mi nijak zásadně nevadily, zlatá suverénní dítka se zálibou v sexu, párty, alkoholu a drogách s přístupem k penězům, asi se to od reality tolik neliší. Madi jsem si nějak výrazně neoblibila, často řešila takové blbosti, podstatné věci házela za hlavu a o každém jejím outfitu jsme se dozvěděli, že by si ho rozhodně na sebe nevzala, protože je jak pro "devku", ale nakonec v něm vždycky skončila, i když pokaždé z jinak "uslechtileho" důvodu. Trochu mi chyběla Madi z prvního dílu, slečna se zálibou ve zbraních, teď když by se jí hodily nejvíc o nich nepadla ani řeč. Spíš bych uvítala, když by autorka víc do hloubky a srozumitelněji popsala celý systém Elitního klubu králů, intriky, nitky, za které tahaji a také myšlenkové pochody a dětství Bishopa, který mi do scény v tetovacim studiu připadal jako správný "bad boy", pak šla jeho image do kopru.
Konec byl jedno velké zklamání, zabití postavy s potenciálem, škoda ho a ani jeho smrt nebyla popsána se cti, byl to jeden velky chaos, takže jsem ani nestihla v tu chvíli pocítit nějaké emoce. Byli na výběr vhodnější adepti na smrt.

12.08.2019 4 z 5

S hlavou v oblacích S hlavou v oblacích Diana Palmer

Bože, to byla blbost, sice zabrala jen par hodin napocitanych na prstech jedné ruky, ale stejně... tohle bylo opravdu mimo můj selský rozum, ano, láska hory přenáší, ale tohle zavánělo tyranii z Rusellovi strany a neustálým neopodstatnenym odpouštěním ze strany Tish, která někdy ani nebyla na vině

19.06.2019 3 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Bylo toho moc, moc hádek, moc rádoby zapletek, moc usmirovani, celkově to budilo dojem, že to je takové nějaké nijaké. Hlavní dějovou linku, aby člověk pohledal. V prvním díle jsem měla Tessu ráda, zdála se mi na svůj věk a na to všechno co se jí stalo vyzrala a zasadova. V díle druhém mě neskutečně iritovalo jak její chování, tak Hardina. Chvílemi jsem si i přála, aby se Tessa k němu nevracela, protože jsem začínala nabývat dojemu, že ta holka je perpetum mobile, kdo by tolikrát odpustil... Musí být stejně šílená jako on

07.02.2019 3 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

Krásné pohádkové oddechové romantické čtení, akorát tam bylo trochu moc holoubků ;) :D

24.01.2015 4 z 5