pam225 pam225 komentáře u knih

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Skvělá kniha, skvělé serie! Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Frost je sympaťák.

14.07.2023 5 z 5

Rychle domů Rychle domů Roz Nay

Nutila jsem se do čtení, dost předvídatelné. Konec se mi líbil.

Najdi mě Najdi mě André Aciman

Druhý díl se mi četl o trochu líp, než ten první. Bylo to jiné, než jsem očekávala, ale bylo to příjemné překvapení. Skvělý spisovatel. Konec potěšil.

12.07.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Díky všem kladným recenzím jsem se na tuto knižku docela těšila. Čekalo mě, ale velké zklamání. Upřímně hrůza. Nápad skvělý, ale to je tak všechno. Hlavní hrdinka Lowen, byla otřesná postava. Části s Verity byly fajn. Taková lepší wattpadova story.

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Měla jsem velké očekávání, ale nakonec jsem byla zklamaná. Kniha samotná se četla dobře, děj ale byl opravdu slabý. V polovině už jsem věděla, jak to skončí, takže opravdu žádná nečekaná zápletka to pro mě nebyla. Hlavní hrdinka mi nebyla sympatická. Hodně zvážím zda budu číst další díl.

Říkejte mi Win Říkejte mi Win Harlan Coben

Win je zkrátka postava, kterou si zamilujete. Navíc Win a Myron jsou moje top dvojka. Za mě trochu oddychovka. Harlan Coben, ale nikdy nezklame.

12.07.2023 5 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Celá knížka má takovou zvláštní atmosféru, která se mi pravděpodobně líbila ze všeho nejvíc. Konec teda nebyl překvapivý, ale i tak se četlo dobře.

12.07.2023 3 z 5

Seznam hostů Seznam hostů Lucy Foley

Dobrá a velmi čtivá knížka. Děj je po celou dobu celkem zajímavý a nutí číst dál. Konec uspokojivý a překvapivý, jen mohl být více propracovaný a více rozvinutý.

12.07.2023 3 z 5