Pajuss27 Pajuss27 komentáře u knih

Hra o dědictví Hra o dědictví Jennifer Lynn Barnes

Co tohle bylo??! Tahle knížka mě DONUTILA nespat.. od toho se nedalo odtrhnout. Tajemství, intriky, adrenalin.. tohle byl opravdu šálek mého knižního čaje. Okamžitě letím koupit další díl.

25.03.2023 5 z 5

Rod nebes a dechu Rod nebes a dechu Sarah J. Maas

Knihu jsem dočetla a zůstala jsem v šoku. OKAMŽITĚ potřebuju další díl. Já Sarah prostě miluju.

13.03.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Prečteno za den! Tak čtivá byla. Nevím proč, ale nejvíc jsem si oblíbila Xandera. Hlavní hrdiny jsem někdy nemohla vystát jak moc mě štvalo jejich chování. Ale ten konec????!!! Okamžitě potřebuju další díl!

31.03.2023 4 z 5

Rapsodie Rapsodie Laura Thalassa

Kniha byla skvělá! Akorát mi trochu vadilo že je to jen skoro o jejich vztahu.. čekala jsem trochu víc popisu fantasy světa. Ale jinak se knížka četla hrozně dobře a těším se na další díl!

21.03.2023 4 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Čteno kvůli maturitě. A fííha už film byl nudnej, ale knížka? Ani jsem to nedočetla.. prostě to nešlo

31.03.2023 2 z 5

Jediná maličkost Jediná maličkost Erin Watt

Celou knížku se mi chtělo brečet. Ano, něco z toho si Beth zasloužila.. ale většinou mi jí bylo hrozně líto. Ale jinak jsem čekala více spicy scén, protože jsem byla zvyklá že autorky takhle píšou (zejména Elle Kennedy) ale vlastně ve výsledku mi to tolik ani nevadilo. Skvělá smutná oddychovka.

24.03.2023 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Já se na to tak hrozně těšila a tak hrozně mě to nebavilo! Tak do poloviny když se ještě neměli rádi to šlo a pak jsem neměla ani sílu to dočíst.

21.03.2023 2 z 5