P3_tis P3_tis komentáře u knih

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Jak již bylo řečeno, není to prvoplánově klasická romanťárna. Střídají se kapitoly z pohledu Tate a Milese, ale Milese před šesti lety. Tyhle kapitoly mě hodně vtahly do děje. Hltala jsem každé slovo a strašně mě zajímalo, co se stalo, ze je Miles takový jaký je… téma je to těžké a mne z něho bylo chvílemi úzko.

07.02.2023 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Druhý díl se mi četl lépe, než první. Okamžitě jsem se začetla a po přečtení se těšila, jak si vezmu díl další.

Přestože v knize není žádný “velký mord”, dokáže vás udržet v napětí. Nechci tvrdit, že je to úplně oddechovka, ale pokud bych to srovnala např. se sérii Helen Fields “Dokonalé ticho”, tak to oddechovka vlastně je :-)

Ohromně mě baví Josie - sympaťanda, která si jde za svým a dělá to, co je správné a ne to, co se od ní očekává. A těším se na další rozkrývání střípků z jejího života …

08.01.2023 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Velmi čtivá knížka od samého začátku. Ačkoliv jsem si říkala, že je “taková jednoduchá” a nic moc jsem od ní neočekávala. Od půlky jsem ji ale nemohla odložit a hned jsem si objednala další díly :-)

28.12.2022 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Tak tohle byla skvělá kniha! Ačkoliv čtu v poslední době hlavně trillery, chtěla jsem něco oddechového, ale zároveň nic nudného. Kniha “Hořím pro Tebe” je přesně taková! Od začátku víte, jak to dopadne, ale stejně se nemůžete odtrhnout. Styl psaní je velmi sympatický, vtáhne vás do děje a vy nepřestanete, dokud nemáte před sebou poslední stránku. Autorka nic nenatahuje, ale ani neurychluje. Žádná přehnaná romantika ani erotika. Opravdu je vše skvěle dávkováno. A když si říkáte, ze je vše zalité sluncem, tak přijde zvrat…
Skvělé oživení knihy jsou Bianciny recepty.

15.08.2021 5 z 5

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Prvnímu dílu - Konci léta - něco chybělo. Přesto jsem na základě recenzi dala šanci Podzimnímu případu a dobře jsem udělala!
Celá kniha působí jako kdyby ji psal úplně jiný autor. Moc mě se mi líbilo, jak se postupně odkryvala všechna tajemstvi minulosti, která se vzájemně doplňovala s tajemstvím hlavní hrdinky.
A ten konec? Jednoduše geniální. Proto se nenechte odradit prvním dílem, protože v teto knize je všechno daleko více propracované a nic tomu nechybí!

03.02.2021 5 z 5

Ztracené světlo Ztracené světlo Jill Santopolo

Kniha se opravdu dotkne srdce. Ze začátku mi trvalo, než jsem si zvykla na autorčin styl psaní, ale poté jsem se nemohla odtrhnout. Knihu jsem četla jedním dechem a ten konec se opravdu dotkl mého srdce.

05.12.2019 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Silný příběh, tak jak to Colleen umí !

05.06.2023 5 z 5

Tichý pláč Tichý pláč Lisa Regan

Další skvělý díl o Josie. Těším se na další!!!

19.04.2023 5 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Moje prvotina od Colleen a hned tak silný příběh …
Po přečtení recenzí jsem byla moc zvědavá, co se děje za dveřmi rodiny Crafwordových, ale tohle jsem opravdu nečekala. Knížka nešla odložit, musela jsem číst dál a dál a ke konci mi tekly i slzy… po dočtení jsem seděla a přemýšlela, co je pravda a co lež…

30.12.2022 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

S knihami Shari Lapeny se nedá nikdy šlápnout vedle. Jsou čtivé, mají krátké kapitoly a pěkně to odsýpá. Ani tato není výjimkou.

01.08.2022 4 z 5

Vnitřní hlas Vnitřní hlas Brian Freeman

Čtivý triller. Frost je velký sympaťák. Ale ten konec? Ten vás dostane.

19.06.2022 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

"Nikdy nevíš, jak to skončí..." Kniha o životních rozhodnutích nás nutí, zamyslet se nad vlastním životem.

06.04.2022 4 z 5

Dokonalé ticho Dokonalé ticho Helen Fields

Přestože se jedná již o 4.díl série, četla jsem tuto knihu jako první, protože jsem ji objevila v knihovně.
Postavy inspektorů mi byly velmi sympatické a od první stránky jsem tušila, že to bude přesně můj šálek kávy.
Skvěle napsané a místy skutečně děsivé. Těším se na další díly a už teď vím, že mi tato série nesmí chybět v knihovně.

14.03.2022 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Podle recenzi jsem se na tuto knížku těšila. Spisovatelčiny knihy jsou čtivé. Velmi mě i baví krátké kapitoly a touha nepřestat číst. Přesto mi chyběl jakýsi WOW efekt na konci. Určitě jsou lepší trillery.

21.05.2021 3 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Velmi zajímavý a čtivý námět na knihu. Při odhalení vraha jsem si říkala, tomu něco chybí, to ještě nemůže být konec a také ze ano. Konec byl skvělý a krásně do sebe vše zapadlo. Těším se na další příběhy Frosta :-)

10.03.2021 5 z 5

Pohřbení Pohřbení Ellison Cooper

Skvělý druhy díl agentky Sayer. Ačkoliv 100 stran před koncem již bylo jasne, kdo je vrahem, přesto je to skvělý triller.
Tím, ze autorka studovala neurovědu a také pracovala jako vysetrovatelka, tak její knihy dostávají úplně jiný formát.
Otevřený konec, který se týká života hlavní hrdinky, slibuje další skvělý díl.

20.02.2021 5 z 5

Klekánice Klekánice Tereza Bartošová

Kniha na jedno odpoledne. Nelehké tema a konec, který vás dostane.

26.04.2024 4 z 5

Dívky ve sněhu Dívky ve sněhu Stacy Green

Toto vypadá na slibně se rozjíždějící sérii! Kniha odsýpala a bavila mě od první stránky. Skvělým námětem jsou také dva případy, které spolu zdánlivě nesouvisí

20.11.2023 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Vtipný příběh, který má spád. Postavy sympatické a jedno nečekané odhalení. Jednohubka na jedno odpoledne.

07.09.2023 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

První díl mi sedl lépe. Ale určitě zajímavá zápletka, i když jsem ke konci už tak nějak tušila
Těším se na závěrečný a doufám, že se dozvíme ještě něco více o vztahu Laury a Adama.

15.05.2023 4 z 5