orangerose orangerose komentáře u knih

Spy x Family 10 Spy x Family 10 Tacuja Endó

pěkně nadupaný díl -plne akce,zábavy ,než vyjde 11 díl -to bude nejdelší čekání

02.12.2023 5 z 5

Spy x Family 7 Spy x Family 7 Tacuja Endó

Další díl ze série Spy family, bavil mně tento díl, je akční, zábavný, ach jo - čekání na další díl vyjde v dubnu :)

05.02.2023 5 z 5

Sbohem, má růžová zahrado. 1 Sbohem, má růžová zahrado. 1 Dr. Pepperco

Krásný příběh viktoriánské doby, krásná kresba této mangy, přátelství mezi paní domu a služky, řeší se vztahy které se v té době, nebyly podporovány, už se těším na 2 díl :)

09.10.2022 5 z 5

Raven Raven Kami Garcia

můj 1 grafický román - ve stylu komiksu , děj je akční, kresba není špatná , bavila mně :)

26.07.2022 5 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Pěkně napínavý thriller , bylo to psycho pro polly, jake to musi čtenáři přečíst sami, :)

25.07.2022 5 z 5

Kočičí dotek Kočičí dotek Jaroslav Vaněk

Hezký příběh, je dojemný, vtipný, pro deti ideální :)

16.07.2022 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

tento díl 2 je víc vtipnější než 1 díl, bavila mně knížka, u ní nejde přestat smát :D

01.07.2022 5 z 5

Dny Dny Sui Išida (p)

pěkně napínavé příběhy, že to není komix ,to nevadí , knížka mně bavila a to hodně :D

12.03.2022 5 z 5

Strašidelné a  upírské historky Strašidelné a upírské historky kolektiv autorů

Pěkně napínavé a i strašidelné, kresba je hezká, příběhy byly napínavé i strašidelné zároveň, stojí za přečtení :)

02.03.2022 5 z 5

Oko za oko Oko za oko Jenny Han

trochu mně to připomíná sérii Roztomilé malé lhářky, knížka mně bavila, plná nečekaných událostí , knížka mně velice překvapila hodně, začínám číst 2 díl :D

10.11.2021 5 z 5

Otrávená Otrávená Jennifer Donnelly

Překrásný příběh o Sněhurce, knížka je krásně napsaná, barvite plná akce, nevlastní sestra má něco do sebe, otrávená je pohádkově kouzelná :)

18.09.2021 5 z 5

Posmrtný život Holly Chaseové Posmrtný život Holly Chaseové Cynthia Hand

tuhle knížku jsem dostala k svátku od svého bráchy , knížka je kouzelná, vánoční atmosféru má dokonalou, příběh Holly je kouzelný, romantický, knížka mně bavila :)

29.08.2021 5 z 5

Sunstone 3 Sunstone 3 Stjepan Šejić

úžasný konec tohoto příběhu, je zárověn dojemný :)

02.07.2020 5 z 5

Pán stínů Pán stínů Cassandra Clare (p)

Spisovatelka Cassandra Clare se opět překonala ještě lepší ,akčnější než 1 díl, konec mne dostal - nečekala jsem ho - smrt 2 lidí - nebudu prozrazovat jména ,to musí budoucí čtenáři přečíst ( nebudu kazit dojem na sérii co budou číst čtenáři/ky ) . Julián s Emmou - pěkně napínavé a dojemné u nich vztah- doufám že budou spolu posledním závěrečným díle .

P.S: už mám 3 díl v ruce , jde se to - přelouskat / přečíst závěrečný díl teto úžasné nej mojí srdcovky ( taky do patří série nástroje smrti a pekelné stroje, i bonusy : Kdo je kdo ve světě stínů, atd )

11.02.2020 5 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Pěkně napínavá od začátku do konce, bude dlouhe čekání na 4 díl

16.12.2019 5 z 5

Simonův kocour a nástrahy světa Simonův kocour a nástrahy světa Simon Tofield

super knížka :)

30.08.2019 5 z 5

Sunstone 1 Sunstone 1 Stjepan Šejić

Můj 1 erotický komix s lesbickou tématikou, překrásné kresby, určitě si seženu 2 díl, :)

18.08.2019 5 z 5

Alfa Alfa Jasinda Wilder

dokonalost z erotické a napínavé knížky jako tato :)

06.08.2019 5 z 5

Sklenice srdíček Sklenice srdíček Jennifer Hillier

Dokonalost z detektivek :)

31.05.2019 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

se mi líbila moc, nemám slov
taky jsem vypůjčila z knihovny :)

10.04.2014 5 z 5