Olga8480 Olga8480 komentáře u knih

Podraz Podraz Sandra Brown

Opět skvělé spojení napětí a romantiky. A jak je u autorky zvykem i velké překvapení v ději, kde se vše najednou ukáže v úplně jiném světle.

12.06.2022 5 z 5

Na mě si nepřijdeš Na mě si nepřijdeš J. D. Robb (p)

Evino rozplétání vraždy oběti, kterou by i čtenář rád poslal pod kytičky. A to tím víc čím víc se nachází obětí jeho intrik.
Už teď se těším, až se začtu do dalšího pokračování série.

04.05.2022 5 z 5

Odvážná Sage Odvážná Sage Sandra Brown

Jako poslední přichází na řadu příběh nejmladší Sage. Ta poznává Harlana ve chvíli kdy se s ní její přítel rozešel. A jak se říká...co se škádlívá to se rádo mívá. A že jim to škádlení jde.

13.04.2022 4 z 5

Riskovat se musí Riskovat se musí J. D. Robb (p)

Když jsem tuhle knihu začala číst neměla jsem tušení, že je jedna ze série. A jelikož mě velice upoutal příběh. Hned jsem věděla, že si s chutí přečtu i další příběhy o Evě, jejím týmu ke kterému se rád přidává i její manžel Roarke.

09.04.2022 5 z 5

Nestoudná ctnost Nestoudná ctnost Nora Roberts

I když jsem netušila, že je tato kniha už druhý díl. Jsem ráda, že jsem si ji přečetla. Oddechové početní, které si užijete.

08.04.2022 5 z 5

Neomylný instinkt Neomylný instinkt J. D. Robb (p)

Tentokrát příběh hodně sklouzává do Evi minulosti. To ovlivňuje nejen samotnou Evu, ale i Rourka.

03.09.2022 5 z 5

Modrý bicykl 1 Modrý bicykl 1 Régine Deforges

Jelikož jsem tuto trilogii viděla zfilmovanou asi před dvaceti lety. Byla jsem moc ráda, že jsem si ji mohla od uživatele Opatov koupit i v knižní podobě.
Pro mě překrásná kniha i když plná utrpení války a jejich důsledků.

17.08.2022 5 z 5

Totožnost neznámá Totožnost neznámá J. D. Robb (p)

Tentokrát jsem ještě více soucítila s oběťmi, které podložili chtíči dvojce milenců. Dallasová opět byla s týmem perfektní.

14.08.2022 5 z 5

Zemřeš v další kapitole Zemřeš v další kapitole J. D. Robb (p)

Vyšetřování vraždy je vždy těžké. Ale když Eva s Peabodyovou hledá vraha, který si hledá oběti podle postav z knih...je to jako hledat jehlu v kupce sena.
J. D. Robb píše příběhy, které vás naprosto pohltí. Takže si její knihy a postavy v nich musíte zamilovat.

08.05.2022 5 z 5

Zlatíčka Zlatíčka Melanie Golding

Pěkný horor , ale občas jsem se v něm trochu zamotala. A jelikož se v něm jedná o malé děti, tak mě o to víc mrazilo.

14.04.2022 4 z 5

To se ti jen zdá To se ti jen zdá J. D. Robb (p)

Opět skvělý příběh. Tentokrát smrt zasáhne celý policejní zbor a hlavně
Jamieho, který se proto připojí k vyšetřování. A opět se ukáže jaký má Eva skvělý tým.

10.04.2022 5 z 5

Démon přichází v mlze Démon přichází v mlze Martin Nesměrák

Teda... začátek mi dal dost zabrat, ale jak kniha začala nabírat na ději konečně jsem se pořádně začetla.

12.06.2022 4 z 5

Neprůstřelné alibi Neprůstřelné alibi J. D. Robb (p)

Skvělý díl...Eva je prostě živel. A když dva zazobanci z nudy začnou soutěžit ve vraždění. Je to právě Eva se svým týmem, kdo se postará, aby dostali zasloužilí trest.

30.05.2022 5 z 5

Skye O’Malleyová Skye O’Malleyová Bertrice Small

Poprvé jsem se s autorkou setkala před dvaceti lety při čtení knihy To srdce mé. Moc mě tento historický román zaujal. A tak jsem po letech ráda, že jsem získala i další díly.
Tento díl, který pojednává o Skye mě moc nadchl. Příběh silné ženy se kterou si osud až příliš zahrává vás určitě zaujme.
Proto se těším, až si opět přečtu i o její dceři Velvet (To srdce mé) a její vnučce Jasmíně ( Divoká Jasmína).

21.05.2022 5 z 5

Černý anděl Černý anděl Kjell Ola Dahl

Moc pěkná severská detektivka. Ve které se pořád něco děje a vy se tudíž rozhodně nudit nebudete.

18.04.2022 4 z 5

Deník nevěsty Deník nevěsty Linda Francis Lee

Kniha pro oddech a pobavení. Příběh o bohaté dědičce, která mávnutím prstu na buben přišla.

V Miláně se vraždí v sobotu V Miláně se vraždí v sobotu Giorgio Scerbanenco

Velmi vydařená knížka. Případy brutálně zavražděných žen zaujmou. Tak otáčíme stranu za stranou a dychtivě čtěte v očekávání jak vše dopadne. Určitě doporučuji.

Ve vlastním stínu Ve vlastním stínu Eliza Maxwell

Ten kdo se tuto knihu rozhodne přečíst bude zakončením příběhu určitě překvapen. Zvrat ve vnímání postav je velmi nečekaný.

06.04.2022 5 z 5

Intrikánky Intrikánky Janet Dailey

Při čtení této Love Story jsem se nemohla ubránit vzpomínkám na svá pubertální letá, kdy se takové knihy okolo mě kupily

05.04.2022 3 z 5