Olga8480 Olga8480 komentáře u knih

Tučné úterý Tučné úterý Sandra Brown

Příjemné oddychové čtení plné napětí a romantiky. Prostě typická SB u které víte na co se můžete těšit a víte že její příběhy vás vždy zaujmou.

21.07.2022 5 z 5

Zuřivost Zuřivost Sandra Brown

Autorka podle mého gusta, jelikož se v jejich knihách kombinují oba žánry které mám nejraději....krimi a romance.

20.07.2022 5 z 5

Odražená střela Odražená střela Sandra Brown

Co na to říct...jak jsem začala číst, tak jsem otáčela jednu stranu za druhou a užívala si příběh. A nemohla se dočkat toho jak to vlastně dopadne.

06.07.2022 5 z 5

Francouzské hedvábí Francouzské hedvábí Sandra Brown

To se mi na knihách Sandry Brown moc líbí, že jsou její postavy tak originální a nabízí se tolik možností, kdo z nich je vrahem. Prostě se nemůžete při čtení nudit a jen si užíváte nejen kriminální stránku knihy, ale i milostný příběh.

06.07.2022 5 z 5

Exkluzívne Exkluzívne Sandra Brown

Co na to říct....prostě super. Opět jsem si to velice užila a když už jsem si myslela že mě nemůže na konci nic překvapit, tak jsem se velice mýlila.
Už se těším jak si přečtu další knihy.

27.06.2022 4 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

Jako vždy moc pěkná detektivka s překvapením na konci. A jak je pro autorku zvykem, tak romantika v jejich knihách nesmí chybět. Její knihy se čtou prostě jedním dechem.

27.06.2022 4 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Pro mě bude tato autorka vždy skvělou volbou. Opět skvělý příběh, který vás vtáhne. Už to, že se od knihy nemůžete odtrhnou a přemýšlíte jak to asi skončí. A když se dostanete k rozuzlení jen koukáte, že tohle vás opravdu nenapadlo.

15.05.2022 5 z 5

Štěstí pro začátečníky Štěstí pro začátečníky Katherine Center

Příjemné čtení a hlavně příběh vás zaujme. Kdo by si vybral pro změnu života zrovna kurz přežití v divočině. Hlavní hrdinka Helen ano a to ani netuší, že díky Jackovi to nebude jediná změna která ji čeká.

10.05.2022 4 z 5

Princezna Princezna Jude Deveraux (p)

Velmi mě pobavil příběh o princezně co se díky svému zachránci stala alespoň na chvíli pravou americkou ženou v domácnosti.

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Čtvrtý díl jsem dala v jednom tahu a hned si povzdechla na tím, že ještě nevyšel další díl. Lottie a její rodina jsou cvoci, ale lepší jak kdyby byli jak leklé ryby. Moc se mi to líbilo.

13.04.2022 5 z 5

Odhodlaný Chase Odhodlaný Chase Sandra Brown

Po smrti milované ženy a jejich nenarozeného dítěte Chase propadá alkoholu a svoji depresi vybíjí v rodeu. Když při jedné jízdě dojde k nehodě. Vstoupí mu do života jeho bývalá spolužačka a postupem času Chase pochopí že může být opět šťastný a únavu se zamilovat.

Šťastný Lucky Šťastný Lucky Sandra Brown

Člověk by nevěřil jak se v jeden okamžik dokáže život obrátit na ruby. Lucky to zjistí v okamžiku, kdy se rozhodne pomoct neznámé ženě.

Květ pouště Květ pouště Waris Dirie

Neuvěřitelný příběh z kterého člověka mrazí. Poklona ženě (malé dívce), která dokázala tohle přežít a podělit se o svůj příběh se světem.

08.04.2022 5 z 5

Téměř bez šance Téměř bez šance J. D. Robb (p)

Tentokrát si Eva to "nakopávání zadků" užila o to víc, že to byly policajtské zadky.
Jako vždy jsem si to moc užila a těším se na další díl.

24.09.2022 5 z 5

Bílý žár Bílý žár Sandra Brown

Pro mě asi zatím nejlepší kniha ze série s kriminální zápletkou.
Tentokrát jsem knihu přímo zhltla s očekáváním, jak to skončí....a že se bylo na co těšit.

27.08.2022 5 z 5

Milenec ze snů Milenec ze snů Sandra Brown

Pro mě nenáročné čtení, které pobaví.
Ale asi raději čtu její knihy s kriminální zápletkou.

21.08.2022 4 z 5

Každý má motiv Každý má motiv J. D. Robb (p)

Skvělá vyšetřovací jízda, kde nechybí napětí, vtip a specifický humor celého týmu.

21.08.2022 5 z 5

Očistím tě od hříchu Očistím tě od hříchu J. D. Robb (p)

Jako vždy jsem si i tento příběh naprosto užila.
Tentokrát mi nebylo líto pouze obětí, které umřeli příliš mladé. Ale i tak trochu vraha, který si ani dost dobře neuvědomoval, že dělá něco špatného.

02.07.2022 5 z 5

Ruka ruku myje Ruka ruku myje J. D. Robb (p)

V tomto díle se Eva musí popasovat nejen s vrahy, ale i se svými vzpomínkami. Takže při čtení ani na chvilku nemůžete pocítit budu a jen si užíváte to co si pro vás autorka zase naprosto skvěle vymyslela.

12.06.2022 5 z 5

Měj se na pozoru Měj se na pozoru J. D. Robb (p)

Když si přečtete jednu knihu z této série nemůžete jinak než si přečíst i ostatní.
V tomto případě je vrah odporný nejen tím kolik osob je schopen zabít, ale hlavně způsobem jakým to spáchal.

12.06.2022 5 z 5