Olga8480 Olga8480 komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Životní příběh tří generací žen jednoho rodu mě nadchl. Asi i pro to, že jsem si u čtení mnohokrát vzpomněla na vyprávění životních příběhů svých rodičů a prarodičů.
A jelikož je to moje první seznámení s autorkou nebudu váhat vyhledat si její další knihy.

15.06.2022 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Hlavní hrdinku si od samého počátku oblíbíte a tak vás i rozesmutní její těžký život.
To jak se její krasné a poklidné dětství mění v každodenní hrůzy koncentračního tábora. S nadějí, že po ukončení války se obrátí vše opět k dobrému. Jenže zjišťujete, že k tomu v jejím případě bohužel nedochází.

24.09.2022 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Od první stránky po poslední se ani na chvilku nenudíte a jen si užíváte strhující příběh.
Už mám připravený další díl a moc se těším jak si ho s Erikou opět naprosto vychutnám.

18.06.2022 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Od začátku do konce kniha plná zvratů a děje který vás strhne svým napětím.
Už se těším, jak se za čtu do dalšího dílu a opět se ponořím do vyšetřování spolu s Kate a Tristanem.

21.04.2022 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět jsem si knihu velmi užila. Stránky jsem přímo hltala očima a těšila se z toho jak se tento skoro zapomenutý případ o malé Jassice a samotný život Eriky vyvíjí.

22.06.2022 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Tahle kniha vás dostane nejen příběhem, ale i tou která ho vypráví. Moc krásně napsaný a neskutečně smutný.

15.05.2022 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Opět jsem si i tento díl přečetla s velkou chutí. Nuda s touto knihou rozhodně není a napětí si užíváte celou dobu. Jsem zvědavá jaký případ na hlavní hrdiny čeká v příštím dílu...moc se těším.

23.04.2022 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Opět jsem si příběh moc užila. Prostě si jen užíváte každou stranu, kde se vám odkrývá nejen postup vyšetřování, ale i životní příběh Eriky.

20.07.2022 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Moc se mi líbilo téma, kde každá dívka slepě uvěřila tomu co jí sociální síť nabídla o jejím protějšku. Nejen že se na sociální síti mohl stát vrah přesně tím co tyto dívky přitahovalo, ale i ony mu díky ní poskytly množství informací o svém životě.

06.07.2022 5 z 5

Výzva Výzva Elle Kennedy

Co na to říct...opět super příběh. Pro mě jsou knihy Elle Kennedy skvělou volbou k relaxu a pobavení. Vždy se při dočtení jednoho dílu nemůžu dočkat koho si vybere pro ten další.

10.05.2022 5 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Čtivý příběh plný romantiky, který vás pobaví tak, že se při čtení nemůžete přestat potutelne usmívat...v určitých fázích jsem se smála tak, že i moji sousedi museli nadskočit.
Už se těším az se pustím dočtení dalšího dílu...Risk

07.04.2022 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Tento díl jsem přečetla jedním tahem. Prostě nešlo knihu odložit....opět vzrušení a zábava v dokonalé souhře.

30.04.2022

Risk Risk Elle Kennedy

Co na to říct...prostě super.
Dychtivě jsem začala číst a odmítala knihu zavřít. Opět mě četba hodně pobavila a popravdě i nažhavila

11.04.2022 5 z 5

Kurátor Kurátor M.W. Craven

Pro mě první seznámení s autorem a hned vím, že našel novou fanynku.
Moc se mi líbilo téma knihy a skvěle se doplňují tým vyšetřovatelů. Kteří vás zavedou do napjatých situaci, ale dokážou i pobavit.

24.08.2022 5 z 5

Kouřová clona Kouřová clona Sandra Brown

Zase jsem se nemohla donutit knihu odložit a jít spát :D Krásné zamotaný příběh a Britt s Raleym jsou prostě skvělí.
A jako vždy vás rozuzlení hodně překvapí a nadchne.

30.05.2022 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Kdo si přečtěte jednu knihu od této autorky, tak nemůže jinak a musí přečíst všechny .... prostě opět skvělý příběh.

30.04.2022 5 z 5

Když jsme se poznali Když jsme se poznali Sarina Bowen

Krásný příběh o tom, že i když se Corey obrátí život na ruby můžete být opět šťastná. Od prvního setkání s Adamem to mezi nimi jiskří. A vy si každou stránku užíváte s tím, jak se nemůžete dočkat, jak to mezi nimi bude dál.

15.04.2022 5 z 5

My My Elle Kennedy

Pro mě moc příjemné překvapení. Jsem ráda že se autorky nebáli tématu gayů....bylo to krásné čtení, které navnadilo na další díly.

06.04.2022 5 z 5

Ostrý střih Ostrý střih Sandra Brown

Opět skvělý příběh, napětí, romantika a překvapení na závěr. Člověk se s touto autorkou nenudí.

24.05.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Robert Bryndza opět potěšil mého čtenářského ducha. Příběh plný napětí a zapomenutých obětí z případů, které policie nedokázala vyřešit. Je krása vrhnout se s Kate a Tristanem do řešení jejich neskutečný případů těchto ohavných vražd.

01.05.2022 5 z 5