Nunynka Nunynka komentáře u knih

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Kdyby se mě někdo zeptal,která kniha je z téhle série nejlepší nebo naopak nejhorší,tak bych vůbec nevěděla,kterou říct. Přijdou mi všechny úplně skvělé a vůbec mi nevadí,že knížky mají tolik stránek. Moc mě baví od začátku do konce. A u téhle knížky za mě motiv a celé pozadí vyšetřování bylo uvěřitelné. Moc se těším na další díl.

30.12.2022 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Za čtivost musím dát pět hvězdiček. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout. I když se žádné překvapení nedělo. Moc mě baví dějová linka hlavních hrdinů.

29.12.2020 5 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Knížku jsem začla číst hned po předchozím díle. A na začátku jsem se trošku zalekla. Těch případů a příběhu tam na mě bylo nějak moc. Trošku jsem se bála,že to bude hodně překombinované. Ale musím před Olsenem znovu smeknout. Všechno to do sebe zapadlo a bylo to moc čtivé a napínavé. A i nějaké to překvapení se tam objevilo. A hlavně nás autor stále nechává v napětí,jak je to vlastně s těmi jeho spolupracovníky. Kdybych měla další díl hned bych se do něj pustila.

25.03.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Výborná kniha. I když zápletka podobného typu už byla mnohokrát zfilmována a napsána,tak Carter to opět celé pozdvihl na vyšší úroveň. Vůbec jsem se nenudila. Musela jsem knihu číst i v době,kdy normálně nečtu. Za mě jedna z nejpovedenějších od Cartera,ale on má všechny knihy skvělé!

19.05.2020 5 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Já jsem spokojená. Kniha byla poutavá a velice dobře se četla. Dávám si autorku do oblíbených.

26.09.2022 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Dala bych něco mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami. Mám ráda detektiva i jeho potrhlé asistenty. Líbí se mi,že v každém díle trochu poodkryje nějaké tajemství na sebe i na kolegy a dokonce mě ani nevadí,že pachatel je vlastně znám od začátku. Je to takový pan Columbo. A co se mi líbí moc,že to není žádný superhrdina,který se k pachateli prostřílí a trochu zde hrají roli i náhody. Hned jdu na další díl. Doufám,že opět nebudu zklamaná.

21.03.2021 5 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Mě se kniha líbila moc. Taková opravdová ze života. Pořád na hlavní hrdinku musím myslet.

03.03.2021 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Knihy od této autorky vždy čtu s nadšením. Je to jako když stavíte puzzle. Nejdříve z mnoha dílků postavíte okraj a máte radost,že už tam jde trošičku něco vidět. Pak vidíte opět hromadu dílků,které zatím nikam nepasuji,ale víte,že je tam někam nakonec musíte dát. No a na konci jich zbývá už jen pár a vy máte ohromnou radost,že už jste u cíle. No a pak zbývá ten poslední dílek,který do všeho zapadne a vy máte úžasný pocit,že jste to zvládli. Tak takhle si vždy připadám s Kim. A ten konec u ní vždy stojí za to!

21.08.2021 5 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Opět skvělá Kim. U knih od této autorky nemám čas ani přemýšlet kdo je vrah. Prostě čtu a čtu a najednou je konec. Moc mě knihy s tímto týmem vyšetřovatelů baví.

27.05.2021 5 z 5

Mucha Mucha Dominik Dán

Dominik Dán nikdy nezklame. Moc se mi líbí jeho styl psaní. Vtípky detektivů,vyšetřovací postupy,které jsou tak opravdové. I když tentokrát Dán svoji nechutností předčil i mistra v tomto oboru Cartera :-) Moc se těším na pokračování.

08.03.2021 5 z 5

Zlomené srdce Zlomené srdce Tim Weaver

Mě se kniha líbila moc. Styl psaní super,zápletka super a konec taky super. Hlavní hrdina byl úplně v pohodě a těšila jsem se vždy na čtení a to je podle mě to nejdůležitější :-)

14.02.2021 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tentokrát jsem nebyla z knihy tak odvázaná jako z jeho předešlých. Začátek se nějak vlekl. Ale i tak je to za mě jeden z nejlepších autorů. Vždycky se na jeho knihy moc těším.

02.03.2021 4 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Tak za mě naprostá pecka. Napínavé a hlavně jsem do konce nevěděla,jak to vlastně dopadne. Už se těším na další díly a to moc!

03.01.2021 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Tak za mě po dlouhé době úplně top kniha. Je pravda,že dlouho se vlastně nic neděje,ale i tak to bylo čtivé. A potom jsem se nemohla odtrhnout. Knihu jsem četla přes týden a každý den jsem se na ni moc těšila a teď mám v sobě nějaké podivné prázdno. Moc se těším na druhý díl.

26.09.2020 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Musím dát pět hvězdiček za čtivost. Jak vezmu knížku od Cartera,tak čtu a čtu. Toto je má čtvrtá kniha od něho. A je teda trošku pravda,že jede v zajetých kolejích,ale stejně jsem vraha neuhadla a o to jde.

16.04.2019 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knihu jsem koupila mému dědečkovi k narozeninám. Má je příští týden. Děti usnuli,tak jsem do ní nenápadně nakoukla a najednou jsem zjistila, že mám přečteno přes sto stránek. A tak jsem v noci začala číst a číst až jsem ji dočetla. V knize nebylo žádné hluché místo. Pořád se něco dělo a nedalo se od knížky odtrhnout. A právě ten konec byl nejlepší. Když už si myslím, že je vše vyřešeno a už se nemůže nic stát tak to přijde. Fakt bomba. Doporučuji!

23.06.2017 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Patrik opět nezklamal. Kniha byla čtivá a spousta žen se v něčem určitě najde. Líbí se mi s jakou lehkostí dokáže popsat obyčejné situace tak,aby to bylo napínavé a čtenáře to zaujalo.

15.02.2024 5 z 5

Záhada na zámku Styles Záhada na zámku Styles Agatha Christie

Miluju Hercula už od malička,kdy jsem se s tátou dívala na vynikajícího Davida Sucheta coby Hercula Poirota. A kniha,ta je samozřejmě milionkrát lepší a propracovanější. Agatha patří k mým srdcovkám a vždy se k ní budu velmi ráda vracet.

28.06.2023 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Trošku mi stylem kniha připomíná Deavera. A vzhledem k tomu,že Deaver patří k mým oblíbencům,tak musím dát pět hvězdiček. Napínavé a i vrah překvapivý. Mělo to spád a kniha byla napínavá.

14.05.2018 5 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Vlastně ani nevím co mám ke knize napsat. Nějak ji pořád ještě vstřebávám. Byla krásná a děsivá zároveň. V polovině jsem ji na chvíli odložila a přečetla si něco jiného,abych se k ní pak s radostí vrátila a dočetla ji. Konec jsem pak přečetla jedním dechem. A hlavně jsem ráda za čtenářskou výzvu. Bez ní bych se neodvážila knihu s tématem druhé světové války přečíst.

26.06.2017 4 z 5