nina3905 nina3905 komentáře u knih

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Susie Tate

Kniha nemala chybu. Pri jej čítaní som sa schuti zasmiala. Hlavní hrdinovia boli úplne protiklady nielen svojou povahou, ale aj pracovnou profesiou. Knihu odporúčam. Autorka si zaručene získa nových čitateľov.

02.12.2021 5 z 5

Madly Madly Ava Reed (p)

Tento diel bol oveľa lepší ako predchádzajúci. Kniha prináša klasický romantikuš príbeh, ale z tohto žánru som čítala aj lepšie.

02.12.2021 4 z 5

Absint Absint Winter Renshaw

Knihu som zhltla jedným šupom za pár hodín. Autorka príbeh študentky, s ktorou sa život nemaznal a mladým riaditeľom napísala pútavo. Kniha sa čítala v podstate sama a odporúčam ju každej vekovej kategórii.

11.11.2021 5 z 5

Na kolenou Na kolenou Meredith Wild

Klasické romantické oddychové čítanie. Osobne mi vadila hlavná hrdinka. Kniha sa mi zdá
"nemastná - neslaná". Po prečítaní knihy rýchlo zabudnete, o čom vlastne bola.

28.10.2021 3 z 5

Příští rok v tento den Příští rok v tento den Sophie Cousens

Kniha je pohladením pre romantické duše. Ak niekto z vás, nemá rád červenú knihovňu v podobe príliš štylizovaného príbehu, hrdinov a happyendu , tak sa tomuto príbehu vyhýbajte. Fanúšikovia tohto žánru si prídu na svoje a kniha stojí za prečítanie.

12.09.2021 5 z 5

S láskou, Eloise S láskou, Eloise Julia Quinn

Prvá kniha, v ktorej sa neobjavuje lady Whisteldownová. Jej komentáre a nadhľad mi v príbehu chýbali. Oddychové, nenáročné čítanie spracované typickým štýlom autorky.

30.08.2021 4 z 5

Nahá pravda Nahá pravda Vi Keeland

Mierne sklamanie, od knihy som čakala viac. Nemôžem povedať, že bola vyslovene zlá, ale miestami sa v príbehu nachádzali "hluché miesta". Vyslovene ma však iritoval slovenský preklad - nemôžem si pomôcť, ale radšej preklady od tejto autorky čítam v češtine.

28.08.2021 3 z 5