Nikyna8 Nikyna8 komentáře u knih

Palác lží Palác lží Erin Watt

Dočteno, moc krásná trilogie.Všechny tři díly moc hezky napsané, přečteno jedním dechem. Takové odpočinkové pohodové knížky.

27.12.2017 5 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Parádní, opět přečteno za pár dní.Napínavý konec, hned musím začít číst třetí díl.
Opravdu hezky napsané knihy,člověk se začte a neví kdy přestat.

22.12.2017 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Přečteno tlačili mi to číst a číst, hltáte co bude dál, sama jsem zvědavá, hned se vrhám na druhý díl.Určitě stojí za přečtení

20.02.2024 5 z 5

Toužím po tobě Toužím po tobě J. T. Geissinger

Krásná romantická knížka, taková ta popelkovská. Četla se hezky, odpočinková, zamilovaná, přesně co jsem potřebovala vypnout hlavu a zabrat se a číst a číst.

05.08.2023 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Hezká kniha, četla se pěkně. Takový na půl smutný příběh, ale láska a trpělivost zvítězila.

07.05.2021 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další úžasný díl. Krásná zápletka. Doporučuji

28.11.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Další pěkná kniha od tohoto spisovatele.

08.11.2019 5 z 5

Přiznání Přiznání Anna Todd

Pořád nechapu to negativni hodnocení, pro mě hezkej i druhý díl.Rozečtenej třetí díl, spokojenost.Takové klidné čtení na léto.

01.08.2019 5 z 5

Polibek Polibek Anna Todd

Po přečtení negativních komentářů jsem nevěděla zda se mám do této knihy pustit, udělala jsem dobře že jsem na ně nedala, mě se první díl líbil a uvidime co přinesou ty další.Zatím spokojenost.

19.07.2019 5 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Přečteno, moc se mi knížka líbila, romanická, odpočinková knížka v tomto hektickém období vanočních příprav na vánoc.

02.12.2018 5 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Skvělá knížka, krásný příběh,pohodové romantické čtení. Super oddychovka na víkend.

04.08.2018 5 z 5

Továrna na sny Továrna na sny Anie Songe

Pohlazení po duši, krásné pozitivní myšlení, zamyšlení nad tím aby jsme se radovali z maličkostí.Žít život teď a tady, užívat si ho.

28.07.2018 5 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Kniha se mi moc líbila, krásné oddechové čtení, nádherná romantika.

02.06.2018 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Moc krásná detektivka,čtivá.
Už se těším na další díl.Niky jsem detektivky nečetla, musím to napravit.Tahle moje první se mi opravdu moc líbila.

11.12.2017 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Po dočtení druhého dílů se okamžitě vrhám na třetí díl napnutá jak tato série dopadne.Krásně čtivé.

22.02.2024 5 z 5

Námi to začíná Námi to začíná Colleen Hoover

Musela jsem si připomenout první díl, abych si užila ten druhý stejně jako před pár lety, když jsem četla první díl a zamilovala si Atlase i Lily.Knížka byla nádherná, romantická. Moc jsem si ji užila jen tentokrát snad první kniha od této spisovatelky u které mě neukápla ani slzička, ale úsměv jsem měla ve tváři často.

16.11.2023 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Přesně tohle jsem pro mne v tuto dobu potřebovala, romantické čtení, velice čtivé napínavé až do konce. Doporučuji přečíst, do knížky se začtete a nemůžete skončit budete se usmívat i na slzičky dojde.
Ihned otvírám druhý díl.

25.05.2023 5 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Kniha od této autorky opět nezklamala, krásné a pohodové čtení. Moc pěkná kniha.

29.12.2021 5 z 5

PS: Chybíš mi PS: Chybíš mi Winter Renshaw

Krásná knížka, příjemné romantické. Takový odpolední relax.

26.11.2020 5 z 5

Pod kůží Pod kůží Julie Kenner

Nádherné zakončení série. Všechny tři knihy byli úžasné.

07.11.2019 5 z 5