Nikyna8 Nikyna8 komentáře u knih

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Knížka krásná,čte se moc hezky na konci knížky jsem si pobrečela,do poslední chvíle jsem nevěřila v dobrý konec, ale stal se.Byla jsem ráda, že mohu začít číst hned druhý díl, čtu jedním dechem.

15.07.2015 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Autorka opět nezklamala moc krásný příběh i na slzičky došlo.

30.03.2022 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Opět autorky nesklamaly, nádherná knížka, nemohla jsem se odtrhnout. Pohodová romantická knížka.

30.09.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Libila se mi, četla se rychle. Jsem ráda že jsem počkala až vyjdou všechny tři díly. Láska, krutost napětí sex dominatnost...Otevírám druhý díl.

24.07.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Krasna kniha, opravdu se mi líbila . Kniha mě nezklamala, takové klasické romanticke čtení.

10.07.2021 5 z 5

Láska online Láska online Penelope Ward

Kniha mi pohltila a já četla četla a četla, nádherná kniha plná citů, lásky i slzičky káply. Opravdu stojí za přečtení.

04.05.2020 5 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

přečteno jedním dechem, nádherná kniha

03.04.2019 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Krásný příběh, statečnost, zoufalství, bolest, romantika.A ten konec mi dostal.

26.02.2018 5 z 5

Turbulence Turbulence Whitney G. (p)

Nádherná kniha,nemohla jsem se od ní odtrhnout.

15.10.2017 5 z 5

Nelituju ničeho Nelituju ničeho Colleen Hoover

Další knížka od této spisovatelky, od které se nemůžete odtrhnout.Plná emocí jak to Colleen Hooverove umí.

10.10.2023 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Nádherná knížka od které jsem se nemohla utrhnout, napětí láska … Silný příběh z mafianského prostředí,opravdu doporučuji přečíst.

13.05.2022 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Romantická odechovka četla se moc hezky. Napětí, láska, dobrodružství, sex vše v knížce najdete. Stojí za přečtení.

14.04.2022 5 z 5

Pan Pracháč Pan Pracháč Vi Keeland

Obě autorky mám ráda ,knížka opět nezklamala, vtipné, romantické, napínavé. Četla se krásně. Kniha u které vypnete a jen čtete.

08.01.2022 5 z 5

Bez závazků Bez závazků Vi Keeland

Autorka opět nezklamala, krásná čtivá kniha, nechybělo jí vůbec nic. Přišlo i na slzy. Četla se skvěle. Stoprocentně doporučuji.

14.11.2021 5 z 5

Na vlásku Na vlásku Lucy Score

Moc krásná kniha, přečetla jsem. Ji jedním dechem. Obě hlavní postavy byli úžasný, vytáhli vás do děje. Romantické vtipne odpočinkové čtení. Těším se na další knihu od této spisovatelky.

30.05.2021 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Krásné zakončení, nádherná romatika. Celá série se povedla, propojení ve všech dílech.

02.05.2019 5 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Naprosto mé pohltila, skvěle se četla, moc se těším na pokračování.

18.01.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Další díl opět nezklamal, krásné čtení.
Kniha se četla skvěle.Už se těším na další díl, už předem vím, že bude perfektní jako všechny knihy od Roberta Bryndzy.

14.11.2018 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Nádhera,knížka mi fakt bavila nemohla jsem se od ní odtrhnout.Mám připravenou celou sérii,tak se těším.
Hned zítra začínám z druhým dílem.

30.06.2018 5 z 5

Vysvobozená Vysvobozená Kathryn Taylor

Takové hezke ukončení, strasne krátké,presto příjemné se na chvíli vrátit k této sérii knih Barvy lásky

21.06.2018 5 z 5