Nikusscha Nikusscha komentáře u knih

Pravidla oběti / Oběť ve stínu / Oči oběti Pravidla oběti / Oběť ve stínu / Oči oběti John Sandford (p)

Výborná knížka a mě jako čtenáře ,, Obětí" nezklamala :-)

27.08.2013 5 z 5

Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Otrokyně sadistů: Marně jsem volala o pomoc - nikdo mi nevěřil Silvia K.

hodně zajímavá knížka. Nikdy bych nechtěla nic z toho prožít. Doufám že teď už je konečně štastná :-)

22.07.2013 5 z 5

Převtělený mstitel Převtělený mstitel Craig Russell

Zajímavá knížka. Moc dobře se četla :-))

01.07.2013 5 z 5

Vraždy podle Grimmů Vraždy podle Grimmů Craig Russell

Výborná knížka :-) přečtená jedním dechem. Už dlouho jsem nečetla tak dobrou knihu. Všem, kdo má rád tajemství,zvraty, krimi a hlavně detektivky můžu jen doporučit, rozhodně si zaslouží 5 hvězdiček :-) jdu číst další díl ;)

04.05.2013 5 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

zatím nic moc a stále váhám zda to dočíst či nikoli !
Už jsem četla hodně knížek i na podobný motiv, samozřejmě nesrovnávám ale tohle mě zatím moc nenadchlo. Tak snad mě neco nakopne to dočíst až do konce. ;)

22.04.2013 2 z 5

Na stříbrné cestě Na stříbrné cestě Alice Moss

Knižku jsem přečetla jedním dechem a moc se mi líbila. Nechybělo napětí, láska a akce :-)
Těším se na další díl :-))
Ale musím nechat fakt, že první díl se mě osobně líbil nejvíc ale je škoda, že se děj rozvinul až asi po 100 stranách mno.

11.03.2013 5 z 5

Neviditelná oběť Neviditelná oběť John Sandford (p)

Miluji jeho knihy a jsem zvědava na tento díl :-)))

06.03.2013 5 z 5

Vražedné procedury Vražedné procedury Leonard S. Goldberg

Knihu jsem četla a musím říct, že se mi moc líbila. Přečetla jsem ji za týden a musím říct, že se četla jedním dechem. Musím se přiznat, že ne vždy jsem rozuměla těm lékařským poznatkům či nějakým medicínským názvům, ale vždy to v této knize bylo pěkne objasněno a vše bylo srozumitelné. Doporučuji všem!!!

29.03.2011 5 z 5