Nikola_ Nikola_ komentáře u knih

Nevlastní sestra Nevlastní sestra Sandie Jones

Tak tohle bylo sakra dobrý!

27.05.2021 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Krása..!

10.05.2021 5 z 5

Vazač vzpomínek Vazač vzpomínek Bridget Collins

Na tuhle knihu jsem se moc těšila, nalákala mě obálka i velmi zajímavá anotace.. Ale po 80 stranách, kde se absolutně nic nedělo jsem ji musela odložit. Prolistovala jsem pár dalších kapitol, ale nenašla jsem nic, co by mě nutilo číst dál. Nemám ráda, když se musím do čtení nutit.. Když jsem ji odložila, tak se mi tak nějak ulevilo.. Gay tématiku nemám v knihách ráda a tady to podle zkazilo úplně celou knihu.. Velká škoda.. Řadím do složky - nedočteno

04.04.2021

Opium a absint Opium a absint Lydia Kang

Moc zajímavá a neobvyklá kniha. Měla jsem spustu typů na vraha, ale vůbec jsem se netrefila, hodně překvapivý konec.. Mě se to líbilo, doporučuji :)

16.03.2021 5 z 5

Stínové eso Stínové eso Amanda Foody

Tak tohle bylo něco. Bomba. Krásně poutavě psané, skvělé vykreslené postavy.. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu!

13.03.2021 5 z 5

Dcera ztracených bohů Dcera ztracených bohů Alžběta Komrsková

Tak to je TOP!

26.10.2020 5 z 5

Noci běsů Noci běsů Kateřina Šardická

Tak to bylo skvělý! Od první do poslední strany. Určitě si všichni povinně přečtěte. :)

08.10.2020 5 z 5

Jedna noc s ním Jedna noc s ním Elle Kennedy

Očekávala jsem trochu víc..

11.09.2020 3 z 5

Věrný čtenář Věrný čtenář Max Seeck

Příběh pěkný, čtivý.. ALE co ten konec??

07.09.2020 4 z 5

Řekni něco legračního Řekni něco legračního Penelope Ward

Fajn oddychovka, ale už jsem od Wardove četla lepší

30.07.2020 4 z 5

Čtyři strany mince Čtyři strany mince Lukáš Záleský

Obálka a anotace mě velmi oslovily, proto jsem si chtěla knihu přečíst, ale bohužel mě malinko zklamala. Čekala jsem, že se budu víc bát, proto 4* Ale určitě to není špatná kniha, za přečtení stojí.

12.07.2020 4 z 5

Miláčkové Miláčkové Jacqueline Wilson

Wilsonová je taková klasika pro mladé slečny. Doporučuji

24.01.2020 4 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Luděk Stínil

Za sebe mohu doporučit. Pan Stínil píše moc dobře

24.01.2020 5 z 5

Šafránčin anděl Šafránčin anděl Hilary McKay

Moc pěkná kniha pro slečny

24.01.2020 3 z 5

Přeji ti odvahu začínat stále znovu Přeji ti odvahu začínat stále znovu neznámý - neuveden

Moc hezky psané a provedené

24.01.2020 5 z 5

Cari Mora Cari Mora Thomas Harris

Za mě bohužel zklamání, čekala jsem daleko víc..

17.01.2020 3 z 5

Zášť Zášť Lisa Jane Smith

Tuto sérii mám moc ráda..

17.01.2020 4 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Hodně zajímavá kniha..doporučuji

17.01.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Ke knihám Roberta Bryndzy se dá říct jen jedno - Naprostá dokonalost! Miluju sérii s Erikou a docela jsem se bála, aby série s Kate byla stejně dobrá.. a JE. Robert je právem můj nejoblíbenější spisovatel a už se nemohu dočkat nové knihy, ať už bude s Erikou nebo s Kate, je jasné, že bude skvěle ❤

07.01.2020 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Kniha se mi líbila, ale oproti první knize docela slabé...myslím, že by to šlo mnohem lépe..

14.09.2019 5 z 5