NikolaSkop NikolaSkop komentáře u knih

Když jsme se skrývali Když jsme se skrývali Sarina Bowen

Ach boze, moc hezky pribeh!! Cela serie me uchvatila!! Moc se tesim na dalsi pokracovani.. :))

29.09.2021 5 z 5

Na obtíž Na obtíž Colleen Hoover

Hezky pribeh ale od Colleen jeden z tech slabsich . Nato jake tema se zde resilo my prislo ze se vsechno vyresilo/uzavrelo az moc rychle :( ..

22.09.2021 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Tohle je druhá knížka od Collen kterou jsem cetla a ze které jsem si něco odnesla.. To hlavní zde není úplně příběh jako spíš ponaučení? .. Né vždy je život fér a každá kláda/klacek kterou nám hodí osud do cesty se dá obejít, přeskočit, přelézt,…
„Nikdy nesuďte druhé. Oba moc dobře víte, jak nečekané události člověka změní.
Nezapomínejte na to. Nikdy nevíte, co druzí zrovna prožívají.“

19.09.2021 5 z 5

Scandalous: Šokující láska Scandalous: Šokující láska L. J. Shen

Pokračování Hříšníků - tentokrát příběh Trenta mě moc bavil. Je to napínavý a zajímavý příběh. Který umí překvapit a pobavit. Musela jsem si knížku stáhnout hned ten den co vyšla a samozřejmě jsem nešla spát dokud sem jí nedočetla! :D Až takhle moc jsem se do HotHoles zamilovala. Nemůžu ale uvěřit že je to konec série. :( Kluci mi budou chybět! Ja jednoznačně DOPORUČUJI!!!

28.05.2020 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

3.dil z Briaru mě bavil. Celou sérii vřele doporučuji!!!!! Těším se a doufam ze bude další pokračování. :) :) :)

10.04.2020 5 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha s originálním příběhem!! :) Nemohla jsem se od ni odtrhnout!

02.02.2020 5 z 5

Skandální titulky Skandální titulky L. J. Shen

Hezka kniha ale musim priznat ze tyto pribehy kdy on je sef a ona sekretarka nebo nejaky jiny zamestnanec uz nejsou nic moc pro me. Mam radsi trochu dramatu a nejaky zivotni pribeh u hrdinů. Takze ano, dobra oddechovka ktera ale uplne tak neprekvapi.

03.10.2022 4 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

(SPOILER) Takze co k tomu rict? Musim se priznat ze v prvnim dile jsem nejvic fandila Dominikovi, takze to jak to vsechno bylo a nebylo me docela rozlozilo. :-( Nekolikrat mi bylo vazne do breku.. ALE… Konec dobry, vsechno dobre. :-)

17.07.2022 5 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Stejně jako první díl i tento díl je neuvěřitelná ,,prasárna´´ . :D :) ALE PROČ NE ??? Jednou za čas to nikomu neuškodí. :) Takže 4/5*

10.03.2022 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Tuto knihu jsem cetla jiz pred nejakym casem ale uplne sem nani zapomela! Takze jsem si ji opet ozivila .. a musim rict vubec nechapu jak jsem z cele serie -Romanticke uteky- mohla zatim precist jen dva dily?! Jdu to hned napravit a pokracovat kde jsem skoncila! :)

05.01.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Skvele! Tento dil se mi libil jeste daleko vic nez ten prvni!! Juhu uz se tesim na Jaxe! :)

19.12.2021 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Velmi prijemne a pohodove cteni. Jsem spokojena !

04.10.2021 5 z 5

Osudový dopis Osudový dopis Vi Keeland

Moc hezky pribeh. :) Konecne neco bez zbytecneho dramatu na konci! Jsem spokojena. Ví a Penelope me opet nezklamaly… jsou to jedny z mích neoblibenejsich autorek !! :)

03.10.2021 5 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Boziii! Tak tahle knizka me vazne velmi bavil!! :))))) Knizku Milovany nevlastni bratr jsem cetla uz pred nejakym casem ve slovenstine a az uplne na konci teto knizky -Milovany soused- mi doslo kdo je Elec .. :D Melo by to bejt zarazene jako serie! :) Jsem zvedava na pokracovani verim ze to bude o Tyleroj :))))

27.09.2021 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Bomba, tato kniha me vazne velmi bavila! Romaticky pribeh ktery krasne plynul. Za me urcite stoji za precteni. :)

23.09.2021 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Jak? Jak mam tedka vydrzet az do konce brezna nez vyjde pokracovani?! Ta kniha me zcela pohltila. Jsem vazne zvedava co se tam bude jeste dit! Luka mi je hrozne lito a na Sage jsem nastvana! Chapu ze to ma tezky ale jezisi kriste.........vzpamatuj se holka! No nic, vylila jsem si sem trochu toho vzteku a ted jdu cekat a cekat a cekat na dalsi dil! :) ZA ME ROZHODNE STOJI ZA PRECTENI ALE POKUD MOZNO POCKEJTE AZ VYJDE DVOJKA NEZ SE PUSTITE DO TYHLE KNIHY! To cekani je totiz uz ted znacne nesnesytelne!

15.01.2021 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Zábavný a romantický příběh! :) Je to takova ta klasická oddechovka, která ale rozhodně stojí za přečtení. :)))

08.11.2020 5 z 5

Navždy s tebou Navždy s tebou J. Lynn (p)

Hezky a realný příběh! Cela tahle serie mě uplně vtáhla! DOPORUCUJI :)

02.07.2020 5 z 5

Bennett Mafia: Zakázaná láska Bennett Mafia: Zakázaná láska Tijan (p)

Tak tahle knížka mě úplně vtáhla do děje!! :) Jednoznačně DOPORUČIJU!!.... ale trošku mě mrzí že autorka zatím neuvažuje o celé sérii.

18.06.2020 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Celá série Dublin street mě bavila!! Za mě rozhodně stojí za přečtení.:)

02.04.2020 5 z 5