Nicole_picole Nicole_picole komentáře u knih

Jak vychovat šťastné dítě Jak vychovat šťastné dítě Eva Rheinwaldová

Tohle vážně ne. Kecy kecy kecy. Působilo to na mě jako slátanina myšlenek autorky. Navíc na dnešní dobu samozřejmě dost zastaralé.

01.05.2021 2 z 5

Etikoterapie Etikoterapie Ctibor Bezděk

Dost zklamání. Hodně se tam opírá o víru v Boha... což pro mě byla ztráta času a kapitoly jsem musela přeskakovat. Některé názory byly dost zastaralé a přežité. Z celé knihy mě zaujaly tak 2 věty, nad kterými jsem se zamyslela, ty stály za to. Takže celkově ale nedoporučuji.

28.04.2021 2 z 5

Prašivá ulice Prašivá ulice Eduard Bass (p)

Popravdě nic moc. Některé povídky byly vtipné a některé naprosto nezajímavé. Těch nudných bylo bohužel víc.

22.04.2021 2 z 5

Co s doktorem Co s doktorem Vladimír Vogeltanz

Kniha je úplně o ničem. Čekala jsem nějaké poselství, něco nad čím se zamyslet. Půlka knihy byly jen důvody proč autor přestal věřit v medicínu...Nic mi to nedalo.

18.04.2021 1 z 5

Blouznivci našich hor. Díl 2 Blouznivci našich hor. Díl 2 Antal Stašek (p)

Tohle se nepovedlo. Naprosto zdlouhavé, nezajímavé. V prvnim díle na sebe příběhy nenavazovaly, tady bohužel ano - skoro všechny. Takže tím, že mě hlavní příběh nezaujal, tak mě nebavilo navazující povídání. Prostě oproti prvnímu dílu dost velké zklamání.

28.03.2021 2 z 5

Prevítem snadno a rychle Prevítem snadno a rychle Simon Brett

Fakt jsem se zasmála :-)

09.03.2021 5 z 5

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Velice pěkně zpracovaná kniha, co člověku "něco" dá.

09.03.2021 4 z 5

Zamřížované zrcadlo Zamřížované zrcadlo Ivan Olbracht (p)

Tak tohle vážně ne. Stěžuje si na poměry ve vězení...no ale on tam přeci nebyl za odměnu. Vyprávění o jeho pobytu ve vězení naprosto nezajímavé. Lepší byly příběhy jeho spoluvězňů, ale celkový dojem z naprosto nezajímavé knihy, nevyrovnaly.

01.03.2021 1 z 5

Můj příběh jménem POLICIE Můj příběh jménem POLICIE Jan Duda

Pro lidi co nejsou od Policie, je to super kniha. Pro policajty je to jen opakování toho, co prostě všichni víme. Kromě začátku, který nelíčí autora z moc lichotivého pohledu se mi kniha líbila.

24.02.2021 4 z 5

Římanka Římanka Alberto Moravia (p)

Nakonec dost zklamání. Začátek super, poutavý a plný zvratů. Konec se zaměřuje na vztahy hlavní hrdinky a vyplývá z toho pouze to, že je opravdu ale opravdu hloupá.

14.02.2021 2 z 5

Zatracenej Zátopek Zatracenej Zátopek Richard Kozohorský

Ač mám Zátopka ráda, kniha se mi nelíbila. Hodně mě zklamalo, že byl s komunisty, i když vím, že mu ani nic jiného nezbývalo.

Promiňte, je tohle už konečná? Promiňte, je tohle už konečná? Erika Pluhar

Taková něžná kniha.

Člověk bez osudu Člověk bez osudu Imre Kertész

Nelíbilo se mi. Kniha mě ale upoutala svým závěrem a proto je zřejmě tak vysoce ceněna. V koncentračním táboře byl řád, každý věděl, co má přesně dělat...co má člověk ale dělat na svobodě, kde žádný takový řád není a může si dělat co chce..

Červená stuha Červená stuha Annika Tetzner

Život malé holčičky v terezínském ghettu, která neví, že se vlastně jedná o ghetto. Hezké a zároveň smutné.

Legenda o Golemovi Legenda o Golemovi Ivana Pecháčková

Super.

Chvála pomalosti Chvála pomalosti Carl Honoré

Kniha mě nezaujala, ani nevím, co bych o ní napsala.

Prenatální komunikace Prenatální komunikace Gertrud Teusen

Pěkná kniha, ne ale pro každou maminku. Jen pro ty ezotericky založené... ostatní by to braly jako bláboly. Líbila se mi.

22.01.2021 4 z 5

Holka ze sekáče Holka ze sekáče Tereza Kratochvílová

Příběh, který člověku nic nedá. Podobný stovkám jiným, s tím zásadním rozdílem, že je Terez adoptovaná. Po přečtení knihy jsem ji přestala na sociálních sítích sledovat neboť mi přijde poněkud nevyzrálá a labilní.

22.01.2021 3 z 5

Abel: Pohyby jednoho rána Abel: Pohyby jednoho rána Jiří Fried

Ztráta času. Popisná kniha naprosto o ničem. Například asi 5 stran jen o tom jak se holí..

21.01.2021 1 z 5

Zvláštní žena Zvláštní žena Peter Handke

Buď jsem to nepochopila nebo to byl brak.

10.12.2019 odpad!