Nickyheat Nickyheat komentáře u knih

Dívka, která si říkala Tuesday Dívka, která si říkala Tuesday Stephen Williams

Kniha, která má od začátku skvělý děj, který se odvíjí přirozeně, prostředí kanálů a chodeb metra dodává všemu ponurý výraz. Tuesday je prostě úžasná

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Zvláštní kniha, super nadupany a napínavý začátek, zvraty na každé strane

24.06.2019 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ano, nic horšího jsem nikdy nečetla...i na straně 200 jsem pořád čekala, kdy se rozjede nějaký děj...a pořád nic... nedokážu pochopit, jak takový odpad někdo může vydat

09.06.2019 odpad!

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Skvělá detektivka, jen jsem musela chvílemi přestat číst. Jsem zvyklá na hodně, ale tohle bylo silné kafe. Když si uvědomil, že autor je bývalý policista, a příběh se zřejmě opravdu stal, jde po mně hrůza

31.08.2021

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Angela Marsons se zlepšuje s každou další knihou...nemohla jsem prostě přestat číst

20.12.2019

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Kniha s několika dějovými linkami, několika zločiny...a vše geniálně napsáno

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Četla jsem bez dechu od začátku do konce, Bryndza je prostě skvělý

Maminka neříká pravdu Maminka neříká pravdu Michel Bussi

Kniha krutá a přitom tak láskyplná...kromě toho,že jsem to přečetla jedním dechem...úžasné čtení

12.06.2019 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Nejhorší na obsahu této knihy je, že to co se stalo, je zcela reálné každý den a všude...a jak moc jsme závislí na elektřině...kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem

11.06.2019 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Ztracená policistka, unesená, a po letech znovu nalezena..mnou tohle se četlo úplně samo :-)

Potopa Potopa Kristina Ohlsson

Ohlsonová nikdy nezklame, po delší době návrat k detektivům že Stockholmu. Kniha má spád i skvělý děj, skvěle napsano

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

4. Kniha Roberta Bryndzy, lepší než ty předchozí. Skvělý děj, skvěle napsáno

Ledové hlubiny Ledové hlubiny Kerstin Signe Danielsson

Skutečná havárie trajektu Estonia s mnoha mrtvými podaná s geniální kriminální zápletkou, úžasně napsáno

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

1. Kniha od Bryndzy, kterou jsem napjatě očekávala a nezklamala jsem se. Skvělý začátek, dej, který má spád i odhalení vraha nemají chybu

Podzimní případ Podzimní případ Anders de la Motte

Anders prostě nikdy nezklame. Dobrá zápletka, dej co má spád, prostě vše, jak má být

Nečekané přiznání Nečekané přiznání Lisa Regan

Knihy Lisy Regan kupují automaticky, a ani teď mě čtení nezklamalo. Příběh o Gretchen,člence Josiina týmu byl skvělý

19.04.2022

Moudrost starých psů Moudrost starých psů Elli H. Radinger

Nádherná kniha, brečela jsem jako želva...

01.10.2019

Tváře noci Tváře noci Corrie Jackson

Modelky, tajný klub, slavné modelky nalezeny mrtvé, sériový vrah...fakt silné kafe...přečteno jedním dechem...vůbec jsem se nemohla odtrhnout

13.06.2019 5 z 5

Případ G Případ G Håkan Nesser

Komisař Van Vetteren je prostě kriminalistické eso, i když je ve výslužbě..a jeden starý případ mu nedá spát, dokud neprokáže pachateli,že zabil svou manželku...tohle se mi četlo jedním dechem

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Jeden starý kufr, fotka, trajekt, a 20 let nezvěstné chovanky dětského domova...skvělý začátek, děj...nemohla jsem přestat číst