NicaCola NicaCola komentáře u knih

Jana Seymourová: Laskavá královna Jana Seymourová: Laskavá královna Alison Weir

Já kdybych mohla dát deset hvězdiček, tak i to by bylo málo. Ano. Až tak moc jsem si tuhle sérii zamilovala...a to jsem Tudorovce předtím vůbec neznala. Teď jsem skoro profík na tuhle dobu :-D Opět muzu jen a jen doporučit ! ! !

21.03.2022 5 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Zaprvé musím podotknout, že jsem se na tuhle sérii nejvíc těšila především proto, že naprosto miluji Falešný polibek!
Ale tohle bylo zklamání... děj mi vůbec neutíkal, nebyla tu žádná akce. Chyběl mi i nějaký zajímavý romantický příběh (brala bych trojúhelník, prostě cokoliv).
No, nejspíš už jsem drsných sedmnáctiletých hrdinek nasycena a musím změnit žánr :-D

07.03.2022 2 z 5

Lokaj a já Lokaj a já Valerie Bowman

Tak tohle bylo super! Oddechové, příjemné čtení:)
Doporučuji od Valerie také sérii Hravé nevěsty

10.02.2022 5 z 5

"Historie nám říká, jak zemřela. Tento dechberoucí román vypráví o tom, jak žila."

08.02.2022 5 z 5

Druhý hrob nalevo Druhý hrob nalevo Darynda Jones

Tahle série mě hrozně baví! Máte rádi Urban fantasy? Okamžitě si ji prečtěte

31.01.2022 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Na třetí díl této série jsem se moc těšila a musím říct, že to byl pro mě zatím nejslabší díl. Hodně se mi pletly jména postav, bylo jich tam opravdu hodně. A komunita gayů mi moc neříká... Ale zase na druhou stranu se mi moc líbil závěr knihy.

20.01.2022 4 z 5

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Tento díl mě ze série bavil asi nejvíc:)

05.01.2022 4 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Pokud se mě někdo zeptá: "Jaký byl nejlepší thriller za poslední dobu, co jsi četla?"
Bez váhání odpovím: "Kaštánek."

01.01.2022 5 z 5

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

První na knize mě zaujala obálka. Romantiku moc často poslední dobou nečtu, ale knihu mi doporučila kamarádka se slovy: od tohoto jsem se nemohla odtrhnout.
A já jsem se od toho samozřejmě nemohla odtrhnout! Potřebuji další díl!

22.12.2021 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Kniha se opět četla moc dobře, stejně jako předešlý díl. Trošku mi v knize vadilo, že se příběh odehrává v našem století (v naší moderní době) a hlavní hrdina nemá ani hodinky, ani mobil a tak často v knize narážíme na fráze: Slunce bylo teprve za vrcholem své každodenní dráhy.
Takže je kolik? Devět ráno? :-D

Konec knížky opět trošku přetažený za vlasy, ale nevadilo mi to.
4*/5*

15.12.2021 4 z 5

Maddox Maddox Melanie Moreland

Kniha, u které není potřeba zapnout mozek. Občas se to hodí:)

05.12.2021 3 z 5

Spasitel Spasitel Andy Weir

Při čtení této knihy jsem si připadala blbá jak tágo! Ale úplně nejvíc! :-D Ale byla to opět neskutečná jízda... Kniha byla vtipná, smutná, dechberoucí a strašně moc mě bavil autorův smysl pro humor... stejně jako v knize Marťan. Doufám, že se dočkáme také filmového zpracování:)

28.11.2021 5 z 5

Po strašně dlouhé době jsem narazila na historický román, který mě opravdu bavil od začátku až do konce. A to, že je napsaný historičkou podle skutečné události je krásný bonus navíc:) Už teď se moc těším, až otevřu další díl...

14.11.2021 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Za mě rozhodně nejslabší díl série. Když to vezmu kolem a kolem, v knize se skoro nic zajímavého nestalo. Bavily mě jen momenty s Williamem, za což dávám jednu hvězdičku. Ta druhá je za obálku.

08.08.2021 2 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Na tuhle knižní sérii jsem se moc tesila. A opravdu to byla jízda! Konec byl malinko pretazeny za vlasy, ale... nevadí:) další díl si ráda přečtu:)
Každopádně... jestli se vám kniha líbila, doporučím podobnou serii: Hřbitovní kralovna

30.07.2021 5 z 5

Americký princ Americký princ Sierra Simone

Opět musím dát jen jednu hvězdu, stejně jako u prvního dílu. Knihu jsem vzala do ruk hlavně proto, že ji mám koupenou doma a na doporučení kamarádky. No ale zjistila jsem, ze tohle vážně můj šálek čaje není a nebude :-D uvidím, jestli se pustím i do toho posledního dílu ...

16.06.2021 1 z 5

Karanténa Karanténa Peter May

Kniha se nečetla špatně. Čekala jsem, že se bude příběh odvíjet jiným směrem, nakonec byl hodně předvídatelný.
A poslední věta? Zbytečná.

08.06.2021 3 z 5

Holubice a had Holubice a had Shelby Mahurin

HODNOCENÍ: 3,5*

Holubice a had. Kniha mě zaujala především díky obálce. Pak se mi zalíbila i anotace... ve zkratce: drzá čarodějnice a hlavni hrdina, který je loví ... to musí být prostě bomba!

No, zas takové WAU na mě kniha neudělala, bohužel. Příběh byl zajímavý, ale předvídatelný. Hlavní postavy byly hezky popsané, ale ty vedlejší mě vůbec nebavily. Ještě si rozmyslím, jestli si koupím další díl...:)

31.05.2021 4 z 5

Modlitba Modlitba Philip Kerr

...tak alespoň jedna hvězdička za obálku.

09.03.2021 1 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

No dobrá...kvůli poslední větě si musím koupit další díl... :-D

02.03.2021 3 z 5