NelaMaty NelaMaty komentáře u knih

Přímo před očima Přímo před očima Jack Jordan

Na knihu jsem se moc těšila a nezklamala mě. Čtivá a napínavá. Lisa mi lezla krkem celou dobu. Pěkně nesympatická postava. Naomi zase byla nesmrtelná. Ale celkově moc povedené čtení.

31.01.2022 5 z 5

(M)Učednice (M)Učednice Ali Land

Opravdový zážitek!! Skvělá kniha, která vás nepustí. Odpustit nebo neodpustit......?Autorka má moje velké sympatie a těším se na její další knihu.

08.03.2021 5 z 5

Černé léto Černé léto M.W. Craven

Mě osobně se víc líbila kniha Loutkové divadlo. I když Černé léto se taky četlo dobře, tak jsem se prostě nemohla začíst. Proto dávám hvězdičku dolů.

04.03.2021 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Myslím, že jsem chvilkami ani nedýchala. První kniha autorky a určitě zkusím i další.

11.09.2020 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Autorka nikdy nezklame. Opět skvělé čtení.

11.09.2020 4 z 5

Pláč Pláč Helen FitzGerald

Napínavý děj, nečekaný zvrat a prostě vše, co od skvělé knihy očekávám :-)

11.09.2020 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Myslím, že na knihu a celý dům nikdy nezapomenu. Za mě hrozně originální námět a pro mě TOP autor.

Jestli se probudí Jestli se probudí Zoe Lea

Kniha můžu jedině doporučit. Perfektní :-)

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Výborné čtení.

22.01.2023 5 z 5

Kaligrafie zlomu Kaligrafie zlomu Emily Itami

Za mě hezký, krátký příběh o ,,normálním běžném životě" japonské ženy, matky, manželky. Nic co nadchne ani, ale ani neurazí. Za mě musím dát ale hvězdičky dolů za hromadu japonských slov. Knihu jsem četla jako e-pub a bylo opravdu zdlouhavé hledat význam slova na konci knihy.

21.12.2022 3 z 5

Pomalu hořící oheň Pomalu hořící oheň Paula Hawkins

Úplně nevím, co mám na knihu říct. Jelikož jsem jako první četla knihu Dívka ve vlaku, která mě osobně uchvátila, čekám od každé další autorčiny knihy asi moc. A následně u mě dochází ke zklamání. Kniha celkově nebyla vůbec špatná, ale měla být prostě lepší :-D.

16.09.2022 4 z 5

Rok v ráji Rok v ráji Sarah Goodwin

Takové hororové, více než rok dlouhé ,,Kdo přežije". Bez finanční výhry na konci. :-D
Skvělé čtení.

15.08.2022 5 z 5

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Tak moc jsem chtěla vědět, proč odešel. Co tak hrozného udělala? Neskutečně napínavé, stránka po stránce. Za mě asi nejlepší knížka od něho. Konec mě úplně dostal, prostě úžasný, bomba, pecka.

02.06.2022 5 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše John Marrs

Další skvělá kniha od tohoto autora. Už mi chybí od něho jenom kniha "Když si odešel". A pak už se jen těšit, čím mě překvapí příště. Námět s DNA a nalezení ideálního partnera je velmi originální a perfektní k zamyšlení. Věřím, že bych se taky přihlásila. :-D

24.05.2022 5 z 5

Staré křivdy Staré křivdy John Marrs

Tento autor mě uchvátil knihou Pasažéři.
Ale tohle byla opravdu pecka. Postupně jsem na střídačku nesnášela Ninu, Maggie, Ninu a tak dokola. A konec? Za mě nečekaný. Výborně čtivé po celou dobu. Autora řadím mezi své oblíbené. Těším se na další knihu.

15.05.2022 5 z 5

Poslední let Poslední let Julie Clark

Opravdu povedený námět. Celkově byla kniha super a těším se na další knihu. Evě jsem přála lepší osud.

03.03.2022 5 z 5

Hned vedle Hned vedle Leah Montgomery

Opravdu nečekaný závěr.

21.01.2022 5 z 5

Pacient Pacient Jasper DeWitt

Takto psaný téměř hororový příběh jsem ještě nečetla a musím napsat, že se mi opravdu líbil. Kniha skvěle překvapila.

12.08.2021 5 z 5

Její konec Její konec Shari Lapena

Jako vždy úžasná!

22.07.2021 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Zatím od autorky nejlepší kniha, kterou jsem četla. Hned po přečtení jsem musela vidět seriál. Doporučuji.