Nekonečná Nekonečná komentáře u knih

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Těšila jsem se až si knihu přečtu, Bryndza je můj oblíbený autor, jsem ale zklamaná. Kniha mě nudila, děj byl "utahaný", málem jsem ji nedočetla. Série s Erikou mě bavila mnohem víc...

23.05.2023 2 z 5

Rudí jezdci Rudí jezdci Robert Dugoni

Třetí a zatím poslední kniha v sérii s detektivem Tracy Crosswhiteovou a opět skvělá. Oblíbila jsem si sympatickou kriminalistku a těším se na další její vyšetřování. Autora série řadím mezi své nejoblíbenější spisovatele thrillerů.

28.01.2024 5 z 5

Na hraně Na hraně Danielle Girard

Kniha nenadchla, ale ani neurazila, takový průměr. Za přečtení určitě stála, možná byla chyba číst druhý díl série a neznat souvislosti z prvního. K mým nejoblíbenějším thrillerům patřit určitě nebude, ale přesto doporučuju

30.09.2023 3 z 5

Hrob Hrob Yrsa Sigurðardóttir

Dokonale vymyšlené, geniální zápletka, dvě střídající se linie příběhu udržovaly napětí. Popis pro mne neznámých Vestmannských ostrovů byl perfektní, to, jak do sebe na závěr všechno zapadlo, vše bylo vysvětleno, objasněno, vylepšilo mé hodnocení. Při čtení jsem se totiž občas nudila, nesoustředila, přeskakovala slova. Knihu doporučuju, autorka umí psát a zaujmout a třetí díl série si určitě koupím.

31.05.2024 4 z 5

Žena průkopníka: Příběh lobotomie Žena průkopníka: Příběh lobotomie Samantha Greene Woodruff

Popravdě nic moc, takový průměr. Dočetla jsem, ale příběh mě nenadchnul. Dozvěděla jsem se něco o historii lobotomie, za to jsem ráda, ale hlavní hrdinové románu, příběh, rozuzlení, to mě vůbec nezaujalo, asi jsem čekala něco jiného, za mne zklamání.

03.03.2024 3 z 5

Poslední restaurace v Paříži Poslední restaurace v Paříži Lily Graham

Kniha se četla dobře, ale styl psaní autorky mi přišel takový nějaký jednoduchý, nekomplikovaný vzhledem k hloubce příběhu o kterém píše. I tak se mi ale román líbil, určitě doporučuju k přečtení všem, kteří mají rádi historii, statečné lidi a Francii.

30.01.2024 4 z 5

Dcery panství Foxcote Dcery panství Foxcote Eve Chase

Nemohla jsem se začíst, ale zároveň jsem nemohla tuto knihu odložit jako nedočtenou a vyplatilo se, závěr knihy byl skvělý! Rozuzlení příběhu, který se odehrával ve dvou časových rovinách, jsem vážně nečekala, konec knihy mi vynahradil předcházející těžkopádné čtení. K mým oblíbeným knihám ale rozhodně patřit nebude.

23.04.2024 2 z 5

Temné vábení Temné vábení Loreth Anne White

Začátek knihy byl poutavý, jak přibývaly stránky, mé nadšení opadalo. Bylo to překombinované, brzy jsem odhalila jak to bylo s pachatelem a jeho DNA, čí dcera je Tori, rozčilovali mě neschopní detektivové ve službě i v důchodu, závěr mě nenadchnul a romantická linka příběhu nebyla nic moc. Druhý díl už si nekoupím, ale možná si ho půjčím z knihovny a někdy přečtu.

02.04.2024 3 z 5