narisa narisa komentáře u knih

Oko za oko Oko za oko Laura Griffin

Super pohodové čtení.

23.04.2020 5 z 5

K zbláznění K zbláznění Stephanie Laurens (p)

Trošku slabší než předchozí díl, ale i tak pěkné romantické čtení. Jen méně akce a zdlouhavější...

09.01.2020 4 z 5

Ušlechtilá vášeň Ušlechtilá vášeň Stephanie Laurens (p)

Tak tento díl byl naprosto úžasný. Moc se mi líbil. Bylo to napínavé a krásně se to četlo. Spolu s druhým dílem zatím pro mě vrchol série.

09.01.2020 5 z 5

Nebojácná nevěsta Nebojácná nevěsta Stephanie Laurens (p)

Tak tento díl byl také super. I když trochu jiný než ten předcházející, který byl mnohem více dobrodružný. Zde si člověk užil zase mnohem více erotiky. Až se mi zdálo, že jí je nejvíce, ze všech knih, co jsem od této autorky četla (mám za sebou celou sérii Cynsterů). Poslední třetina byla zase napínavější. Hodnotila bych tak 4,5*, ten předcházející díl byl lepší. Ale i tak super čtení. Celá série Černé kobry mě nadchla, je napínavější a zaživnější než jiné autorčiny knihy. Těším se na posledního hrdinu :)

13.12.2019 5 z 5

Věrnost Věrnost Stephanie Laurens (p)

Ač jsem se na ni těšila, tak pro mě docela nuda :(. Nějak jsem to Sebastianovi a Antonii nevěřila, chybělo mi mezi nimi větší kouzlo. A napětí také nic moc :(. Taková průměrná romance

24.11.2019 3 z 5

Všechno o lásce Všechno o lásce Stephanie Laurens (p)

Super kniha. Pěkný příběh, co měl spád. Lucifer byl sympaťák????. Ale to všichni kluci Cynsterovští????

27.09.2019 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Stephanie Laurens (p)

Příběh se mi moc líbil a rozhodně krásně plynul narozdíl od předcházejícího dílu

27.09.2019 5 z 5

Nevinné potěšení Nevinné potěšení Stephanie Laurens (p)

Příběh se mi líbil, ale chvíle mi přišel trošku zdlouhavý. Tak 4,5*

10.09.2019 5 z 5

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Kniha se mi moc líbila:). Tento typ knih od Sandry zbožňuju. Trochu to připomínalo knihu Podraz od této autorky. O Coburnovi jsem samozřejmě hned věděla, jinak by to ani nešlo, ale opět malé překvapení v závěru potěšilo. Já na Účtaře tipovala někoho jiného :)

13.12.2018 5 z 5

Nízký tlak Nízký tlak Sandra Brown

Kniha se mi líbila, ale bylo to takové pozvolné. Autorka má i lepší :-)

05.12.2018 4 z 5

Alibi Alibi Sandra Brown

Opět skvělý romantický trailer/detektivka. Příběh měl pomalejší rozjezd, ale pak mě chytil a nepustil, dokud jsem nedočetla:-). Překvapení v závěru tentokrát nebylo tak velké, protože vraha jsem poznala dříve. Takže super, ale četla jsem od autorky i lepší.

05.12.2018 4 z 5

Krutá krása Krutá krása Rosamund Hodge

Velice pěkná verze tohoto příběhu. Hlavní hrdinové se mi líbily, hlavně Ignifex

24.08.2018 5 z 5

Nefritový ostrov Nefritový ostrov Ann Maxwell

Moje oblíbená série i kniha. Miluji ji a četla jsem ji několikrát. To, co jsou pro někoho bláboly, tak pro mě byl úžasný svět, který se mi otevřel a navedl mě, abych si o těchto věcech zjistila více. Mohu jen doporučit :)

18.01.2015 5 z 5

Tenkrát ve Skotsku Tenkrát ve Skotsku Grace Burrowes

Tak jsem ráda, že jsem si po prvním díle spravila chuť :). Druhý díl je jednoznačně, alespoň pro mě, lepší než ten první. Takový něžný romantický příběh :). Mezi hlavními hrdiny to fungovalo a navíc se mi moc líbil příběh Tiberiových rodičů. Opět se setkáváme s malou Fionou a objeví se zde i hrabě Balfour a jeho žena :). Bylo to super :). Jsem zvědavá na další díl, tedy pokud u nás vyjde.

12.11.2014

Pletichy krásného vévody Pletichy krásného vévody Laura Lee Guhrke

První a třetí díl byl daleko lepší. Prudence mi nebyla moc sympatická. Zato vévoda ano. Jinak by mé hodnocení bylo jen 3. Jinak pěkné, ale mě to tolik nevzalo za srdce, jako 1. a 3. příběh

07.11.2014 4 z 5

Svádění jako lék Svádění jako lék Laura Lee Guhrke

Mnohem slabší než první a třetí díl. Rrozhodně mi tam vhybělo více romantiky, něhy a jiskření mezi hlavními hrdiny. Oproti třetímu dílu opravdu pokles

07.11.2014 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Pro mě trošku zklamání :(. Mužský pohled na věc je sice pěkný, ale ... napsala to žena. Drew mi nebyl chvílemi vůbec sympatický. Kate jsme zase skoro vůbec nepoznali. Bylo to krátké a občas zábavné, ale jinak jen průměr. Četla jsem mnohem lepší. Bohužel tato kniha mě nechytla za srdce, takže hodnocení tak 3,5.

07.11.2014 3 z 5

Rodinné štěstí / Mary se nebojí Rodinné štěstí / Mary se nebojí Linda S. Howington

Miluji příběh Wolfa a Mary je nádherný a romantický. Nejlepší z celé série :)

12.09.2014 5 z 5

Žár Žár Maya Banks

Série byla pěkná. Nejvíce se mi líbil druhý díl, protože byl nejvíce nabitý emocemi. Třetí díl je pak někde mezi druhým a prvním. Myslím si, že autorka třetí díl trochu zazdila, mohla ho více rozpracovat. Takže pro mě je opravdu nejlepší Jace :)

28.08.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Kniha se mi líbila, ale dle mého názoru je z celé série nejslabší. Nebyla ani tak žhavá jako Božský bastard, ani tak vtipná a něžná jako Božský hráč. Sára na mě působila strašně studeně. Max byl super. Ale jak říkam, nedokázala jsem pojmout hlavní hrdinku za svou.
Ale jinak pěkné čtivo, i když příběh tak pěkně neplynul jako u ostatních ze série.

20.08.2014 4 z 5